Forum
u118120
u118120
Ime mi je Skyler McLotry Kollin. Živim z mamo Amy, očimom Liamom, sestrico Evelyn in polbratcom Noahom in sestrico Hearther.

^^Jaz- Skyler McLotry Kollin stara sem 15 let in obiskujem 9 razed. Doma sem v Londonu. Treniram balet in plavanje. V prostem času rada plešem, rišem, pojem, jaham in plavam. Moji lasje so naravno blond. Po očetu, ime mu je Gary. Z mamo sta se ločila pred šestimi leti saj je oče pil od takrat sem ga videla samo 4-krat in z njim nimam najboljšega odnosa. Naprej želim iti na baletno gimnazijo pa ne v Londonu ampak v New Yorku.^^
01. januar 2013
u118120
u118120

^^Mati Amy McLotry Kollin(34) in očim Liam Kollin(3, mati je modna oblikovalka in manekenka, Liam pa arhitekt zato imamo kar veliko denarja. Našo hišo je načrtoval Liam na kar je zelo ponosen in to pove vsakemu. Velikokrat morata na kake poslovne poti a med vikendi si vzameta čas samo za nas. Vedno kam gremo ali pa kaj priredimo. Tako da je naše življenje zelo pestro. V prostem času tudi mati rada riše in poje, Liam pa raje bere. Oba obožujeta otroke zato me skrbi da se morda naša družina še poveča. ^^

^^Sestrica Evelyn McLotry Kollin stara je 7 let. Kličejo jo Eli, samo jaz jo kličem En. Trenira gimnastiko in plavanje. Zelo rada riše, ustvarja, poje se pravi je zelo živahna deklica. Je tudi zelo pridna in redoljubna saj je v njeni sobi vedno vse v najlepšem redu obožuje pa žive barve. Zelo dobro se razumeva. Še nikoli se nisva skregali. Zelo jo imam rada in vedno bo moja princeska.^^

[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=57774898[/img]
^^Moj polbratec Noah Kollin. Star je tri leta. Zelo rad igra nogomet in plava. Tudi on je zelo živahen. No vsaj kadar se med vikendi zbudi že ob 6ih in teka po hiši in vpije. Drugače pa je zelo prisrčen otrok. Ima svetlo rjave lase in zelene oči. Obožuje dinozavre in razno raziskovanje. ^^

^^Hearther Kollin je stara dve leti. Je posvojena. Posvojili smo jo pri nekaj tednih starosti. Od mamičine prijateljice nečakinja je zanosila pri 15 letih. Niso ji pustili obdržati otroka zato ga je dala v posvojitev in njena teta je iskala najbolj primerne posvojitelje. In slučajno je to omenila mojima staršema. In tako je sedaj še eden naših sončkov. Kličemo jo Heart. Zelo rada pleše in se oblači v princeske. Je res tak mali sonček. Zelo jo imam rada. In vedno je pri meni. Skupaj pleševa in pojeva.^^
01. januar 2013
zanimivo vendar ali je resnično
02. januar 2013
Next
02. januar 2013
too good to be true
1. če bi ta Liam Kollin imel veliko denarja, bi bil slaven arhitekt, zakaj ga ne najdem na spletu, pravtako tudi mama
2. zakaj se usi preselijo v fa**ng london?
3 tvoja sestra se piše po očimu, rodila pa se je še predno ste se preselili v london
02. januar 2013
u118120
u118120
Ni resnično ne
tinek1998
~who said it's true?
~Odgovor najdeš en stavek bl gor.
~Ka te tok moti? Ne beri potem takih zgodbic!
~Če bi dobro prebrala bi vidla da se tudi Skyler piše po mami in očimu! Pač po poroki jima je mati dala še očimov priimek!
Noben te ne sili da bereš!
03. januar 2013
u118120
u118120
Balet? Ja moja strast že od malega. Z baletom sem namreč pričela že ko sem imela 4 leta.

Saj sem imela varuško Bello ki je bila takrat stara 17 let in me je pazila zato sem včasih morala z njo na treninge baleta. Tam sem se namreč tudi zaljubila v ta šport. Bella je še vedno moja osebna trenerka. Stara je 29 let. In je najboljša trenerka ki si jo lahko zamisliš.
Imamo eno gospodinjo Lucy, voznika Oscarja in butlerja Scotta.
''don't wake me up up up up up up, don't wake me up, wake me…'' je začela zvoniti budilka na telefonu. Stegnila sem roko na poličko in vzela telefon. Ugasnila sem budilko. Ura je kazala 4.20. Počasi sem vstala in se odmajala do kopalnice in skočila pod tuš. Oblekla sem si trenirko ter pod njo dres in žabe. In stekla po stopnicah. Tam je Lucy že pripravljala zajtrk, pripravila mi je tolst. šla sem v sobo in si pregledala če imam v torbi za trening vse.
baletni copatki-ja copatki za na špice-ja
pajkice-ja
gamaše-ja
brisača-ja
pijača-ja
kapa-ja
pleten pulover-ja
rezerven dres in žabe-ja
oblačila za šolo-ja
Imela sem vse, pograbila sem še šolsko torbo ki je že bila pripravljena od včeraj. Stekla sem po stopnicah, pograbila še jabolko, zavpila Lucy ,adijo oblekla bundo in stekla ven. Tam se je ravno pripeljala Bella. Skočila sem v avto in jo pozdravila. Ura je bila 4.45.
"si pa točna" je rekla v smehu "ti tudi ja" sem ji rekla "kje maš starša?" je vprašala "ah nekje v Franciji sta Liam ima nek projekt mami pa mislim da nastopa na modni reviji neki tazga" sem ji rekla "aha, in kako si spala?"
"pa bo, tamau je sicer neki joku k ni starcou ampak sm ga kr hitr spat spokala Heart sem odnesla v njeno posteljo ko je zaspala. " ko sva prispeli k baletni dvorani sva odšli noter. Jaz sem šla v dvorano. Oblekla sem pajkice, gamaše in copatke ter naredila figo in se v svojem pletenem puloverju začela ogrevati. Kmalu je prišla Bella. " Danes bova vadile koreografijo za avdicijo ne?" "jap" sem rekla in šla na mesto za začetek. Plesala sem 2 uri. Tako kot vsakič sem trening končala prešvicana in utrujena. V garderobi sem se stuširala in oblekla kavbojke, majico in šal. Obula sem svoje roza piščančke. Oblekla bundo in z vsemi stvarmi stekla k Belli v avto. Torbo za trening sem vrgla zadaj saj imam po šoli še en trening. Odložila me je pred šolo okrog 7:45. Šla sem noter in se sezula in v omarici pustila čevlje. Šla sem v razred kemije. Medtem ko sem hodila po hodniku mi je naenkrat iz zadaj nekdo objel. Obrnila sem se in bil je moj fant Jacob.
Next?:*
03. januar 2013
alo hvala za pojasnilo
03. januar 2013
u118120
u118120
you're welcome
03. januar 2013
next
04. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike