Forum
pisalla bom k fntt =)
Bila sva sošolca in dobra prijatelja. Skupaj sva počela vse tiste neumnosti ki jih pač mladi nadebudni šolarji počnejo. Tudi veliko časa izven šolskih klopi sva preživela skupaj, a bila le dobra prijatelja, vse dokler se ni zgodilo…..
Odšli smo na izlet na Vršič in v dolino Trente.
27. maj 2010
next?
27. maj 2010
Kar nekaj časa je trajalo, da smo se zbrali pred šolo in da nas je profesorica uspela prešteti. Ko je ugotovila da smo vsi, se je naš izlet začel. Avtobus je bil majhen in sedežev ravno prav.
Nekako z kančkom strahu si vprašala,če lahko prisedeš. Zakaj ne sem rekel …saj ne grizem in nenazadnje sva prijatelja. Kasneje si mi v pogovoru priznala, da je res, da sva prijatelja, a res je tudi to, da te moja bližina vznemirja in to v dobrem pomenu.
V tistem trenutku je avtobus moral naglo zaviti zaradi nepredvidene ovire na cesti in ti si pristala v mojem naročju.
27. maj 2010
nadaljuj
27. maj 2010
u14096
u14096
nadaljuj!!
27. maj 2010
Obraz ti je zalila rdečica toda iskrice očeh, so mi dale vedeti da ti moja bližina ugaja. Naslonila si se nazaj na svoj sedež, roke pa nisi odmaknila z mojega naročja.
Dober del poti sva tako tiho sedela z roko v roki in verjetno so obema po glavi rojile podobne misli…..kaj zakaj….kaj bo iz tega.
Po dobri uri vožnje in kar nekaj ovinkih smo prispeli na Vršič
Profesorica nam je dala pol ure prostega časa preden nadaljujemo naš izlet.
Greva na sprehod sem predlagal.

Strinjala si se,saj je zunaj bil prav prijeten pomladni dan in sonce je bilo že kar visoko.
Tako kot sva sedela v avtobusu,sva z roko v roki odšla po kamniti poti proti koči,ki je s svojo teraso obžarjeno s pomladnim soncem kar vabila na osvežilno pijačo.
Poiščeva prosta stola in se zatopiva v prijeten pogovor .Neverjetno,čeprav sva se toliko časa že poznala,sva ugotovila da še marsikaj ne veva drug o drugem.
Midva bi še kar klepetala in se predajala sončnim žarkom,če naju rezek glas profesorice in zvočno opozorilo šoferja ne bi opozorilo da je čas za odhod.
Strma pot navzdol nas je pripeljala v dolino Trente . Zanimiva razlaga profesorice nas je navdušila za ogled izvira Soče.
27. maj 2010
neeeeeeexxtttttttttt nuuuuujjjjjjnnnnnnnnoooooooooo!!!!!!!!!!!
28. maj 2010
u15965
u15965

(punca)

(učitlcaa)

(fntt)
28. maj 2010
u15965
u15965

(terne)
28. maj 2010
u15965
u15965
Ko smo vstopili v avtobus, sem premišljevala, kako bi ga lahko osvojila. Peljali smo se eno uro in pol. Kar naenkrat se je avtobus ustavi! Vsi smo pogledali šoferja in videli da je zaspal... Ko je to videla učiteljica, je rekla, naj mi počakamo v avtobusu, ker gre samo na WC (v naravo). Kar naenkrat je avtobus speljal. Ker nismo imeli pogleda na šoferja, ga nismo videli. Ko pa smo pogledali skozi okno, smo ga videli ležati na tleh. Vsi smo se spraševali kdo vozi. šele čez 5min. ko smo od radovednosti odšli pogledat.

(MI)
28. maj 2010
u15965
u15965
next?
28. maj 2010
jap nadaljuj
28. maj 2010
P.S.
Fantu iee ime-Rok
Punci-Petra
...Smo zagledali da vozi nek čudn moški. Vsi smo bili zaskrbljeni zato si ga nismo upali uprašati, kdo je on. Šli smo na avtocesto, ki je bila čisto prazna. Potem smo zavii v prepad! AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!
Cel avtobus je premetavalo po skalah, drevesih, kamnih... Nič več se ne spomnim naprej... Zbudila sem se v bolnišnici. Zraven sem videla moje starše vse prestrašene. Rekli so mi, da smo imeli nesrečo. Pogledala sem na sosednjo posteljo in na njej videla Rok-a. Pri njem pa objokane starše. Vprašala sem jih, kaj je z njim, če je dobro, kaj se je v resnici zgodilo...Saj sem imela občutek, da so se mi starši lagali! Njegova mami je rekla da je v smrtni nevarnosti. Kar skočila bi iz postelje k njemu, pa sem bila privezana z vsemi mogočimi stvarmi!...
NEXT?
29. maj 2010
Wooooooow! A zaj klot punca pišeš ne?
13. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg