Forum
HEEY❣

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ᴾᶤᶳᵃˡᵃ ᵇᵒᵐ ᵐᵒʲᵒ ¹ˑ ᶻᵍᵒᵈᵇᶤᶜᵒ ᶤᶰ ᵘᵖᵃᵐ˒ ᵈᵃ ᵛᵃᵐ ᵇᵒ ᵛšᵉčˑ
ᴺᵉˣᵗ ᵇᵒ ᵛᶳᵃᵏ ᵈᵃᶰˑ
ᴹᵒʲᶤ ᵇʳᵃˡᶜᶤ ᵖʳᵒᶳᶤᵐ˒ ᵈᵃ ᶳᵖʳᵉᵐˡʲᵃᵗᵉ ᵛᶳᵉ ᵈᵉˡᵉ ᶤᶰ ᶰᵉˣᵗᵃʲᵗᵉˑ
ᴼᵍˡᵃšᵘʲᵗᵉ ᶰᵃ ᶠᵘˡˡˑ
ᵁᵖᵃᵐ˒ ᵈᵃ ᵇᵒ ᵐᵒʲᵃ ᶻᵍᵒᵈᵇᶤᶜᵃ ᵘᶳᵖᵉˡᵃˑ
ᶻᵍᵒᵈᵇᶜᵃ ᵇᵒ ᵒ ᵐᵒʲᶤʰ ˡᵉᵖᶤʰ ᵈᵒᵍᵒᵈᵏᶤʰ ᶤᶰ ᵗᵘᵈᶤ ᶳˡᵃᵇᶤʰˑ
ᴺᵉᵘᵇˡʲᵘᵇᶤᵐ˒ ᵈᵃ ᵇᵒ ᵛᶳᵉ ʳᵉᶳᶰᶤčᶰᵒˑ

ᶻᵃ ᶻᵃčᵉᵗᵉᵏ ʳᵃᵇᶤᵐ ¹⁰ ᶰᵉˣᵗᵒᵛ ᶤᶰ ᵇʳᵃˡᶜᵉˑ
ᴾᵒ ¹⁰ˑ ᶰᵉˣᵗᵒᵛ ᵇᵒ ¹ˑ ᵈᵉˡˑ
ᴴᵛᵃˡᵃˑ

http://data3.whicdn.com/images/172735334/large.jpg

22. junij 2015
u194945
u194945
next <33
22. junij 2015
u194038
u194038
Neext!
22. junij 2015
u183712
u183712
neeext<33
23. junij 2015
u174662
u174662
Next
23. junij 2015
Dala bom 1. del in prosim oglašujte.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Hєєу!
Sєм мαנнηα яנανσℓαѕα вℓσ∂ιηкα ρσ ιмєηυ Ƶσια. Sтαяα ѕєм 15 ℓєт ιη ѕєм ν 9. яαzяє∂υ, кι gα žє кσηčυנєм. Ƶα ηαρяєנ мιѕℓιм, ∂α вι šℓα ν кαкšησ ρℓєѕησ šσℓσ. Žє σ∂ 7. ℓєтα ρℓєšєм нιρ нσρ тσяєנ gα тяєηιяαм žє 8 ℓєт.

Žινιм z мσנσ ∂яυžιηcσ. Mαмι Aηηα, αтι Jαѕση ιη вяαтєc Jσ. Jσ נє ѕтαя 13 ℓєт ιη נє ν 7. яαzяє∂υ. Ƙσ נє вιℓ ѕтαя 9 ℓєт ѕνα ѕє ѕкυραנ ηαмαzαℓα ρσ σвяαzυ z čяησ вαяνσ ιη ѕє ιgяαℓα ∂α ѕνα ν נυηgℓι. Ɲα кσηcυ נє ιмєℓα мαмι νєℓιкσ ∂єℓα. Ƶα кαzєη ρα ѕνα мσяαℓα ν ѕνσנι ѕσвι. A мι∂να ѕνα šє кαя ηα∂αℓנєναℓα. Ƶ∂αנ ѕє νєč ησčє ιgяαтι кєя ρяανι, ∂α נє žє ρяєѕтαя.

ǀмαм ρα тυ∂ι ηαנвσℓנšσ ƁƑƑ Ƙαтє. ƁƑƑ ѕνα žє σ∂ νятcα νѕє ∂σ z∂αנ ιη υραм, ∂α šє ∂ℓє. Sкυραנ нσ∂ινα тυ∂ι ηα нιρ нσρ, ѕкυρנ ѕνα gα тυ∂ zαčєℓι, ѕαנ мє נє ση ѕαмα ρяєρяιčαℓα ∂α gяєνα. Ɲαנρяєנ ηιтι ηιѕєм вιℓα zα αмραк кσ ѕνα ρяιšℓι ѕσ ηαנυ zєℓσ ℓєρσ ѕρяєנєℓι ιη נαz ѕєм ηα∂αℓנєναℓα ѕ ρℓєѕσм νѕє ∂σ z∂αנ. Šє νє∂ησ мι נє νšєč.

Ƶαzνσηιℓα мι נє вυ∂ιℓкα ιη σ∂šℓα ѕєм ηα zαנтяк. Ƥσנє∂ℓα ѕєм ιη σ∂šℓα ν šσℓσ ѕкυραנ ѕ Ƙαтє. Ɲα нσ∂ηιкυ ѕνα zαgℓє∂αℓι яανηαтєℓנιcσ ιη ησνιηкσ ρσмαнαℓι ѕνα נι ιη σ∂šℓι ν яαzяє∂. Ƙσ נє zαzνσηιℓ zνσηєc נє ρяιšєℓ υčιтєℓ zgσ∂σνιηє ѕ тσ υčєηкσ. ǀмє נι נє Mєℓℓαηє.

Ƥяє∂ѕтανιℓα ѕє ηαм נє ιη υѕє∂ℓα ѕє נє zяανєη Ƙαтє. Ɲι мι вιℓα zℓσσ υšєč. Ƥσ ρσυкυ мι נє Ƙαтє яєкℓα, ∂α ηє вσ šℓα ηα нιρ нσρ кєя gяє z Mєℓℓαηє ηєкαм. Ɲι мι нσтєℓα ρσνє∂αтι. Ƶαυραℓα ѕєм נι ιη σ∂šℓα. Ɲαѕℓє∂ηנι ∂αη Ƙαтє...
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Vam je všeč?
Je predolga/prekratka?
Next?
Za naslednji del 6 nextov.
23. junij 2015
u194038
u194038
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttt ravno prav dolga, super je!!
23. junij 2015
next
23. junij 2015
u189353
u189353
next
25. junij 2015
u193363
u193363
next <333
25. junij 2015
♥MʏLɪғᴇ♥ ----> ℋαωαι.* Rємємвєя?
25. junij 2015
u193008
u193008
ja zelo❤❤
glih prav
nexttttt
27. junij 2015
Še 1 next<33
27. junij 2015
kdo zdaj nexta dobi spam!
29. junij 2015
next!!!!!!!!!!!!!
uau top zgodba!!!!!!!
next takoj zdaj!
zahtevam..
nimam besed da zgodba je super al lahko sam pišes z normalinimi črkami??
29. junij 2015
u195986
u195986
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *______*
02. julij 2015
omg next! *o* top pišeš!
02. julij 2015
2. del
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Naslednji dan Kate ni z mano šla v šolo, sploh je ni bilo. Zato sem šla z bratcem. Našla sem jo v razredu klepetati z Mellane. Naj bo malu z njo, da se spoznata in sem jo pustila. Nič me ni skrbelo saj sva BFF. Kasneje sem jo vprašala, če pride na hip hop pa je rekla, da ne gre kot prej. Videla je moj žalostni obraz in rekla, da nerabim nič skrbeti in da nikoli nebi prekinila Bff z mano ker sem res Bff. No vrjela sem ji. Po pouku sem od dolgčasa skočila fb. U nova slika od Kate. Itak, da sem jo pogledala. Takrat me je začelo malo skrbeti. Pod sliko sta se pogovarjali Kate in Mellanne.

Na sliki je bila s Mellane. Torej je bila pri njej. Zakaj mi ni tega hotela povedati? Malo zaskrblena sem odšla spat. Komaj sem zaspala saj sem vs čas razmišljala kaj se bo zgodilo, če prekini Bff? Najbrš bi umrla od samote. Tako je končno prišlo jutro. Sama z bratcem sem odšla v šolo.

Jej še 2 dni pa konec pouka. Sama sem se usedla na svoje mesto. Bila je matematika. Najslabši predmet. Torej govorili smo o krožnicah. Po dolgi uri matematike sem šla malo k Kate in danes jo nisem pustila k Mellane, ker že dolgo nisva bili skupaj. Šli sva v park. Zibali sva se na gugalnici in kar naenkrat knama prikoraka Mellane. Bila je jezna saj sta bili s Kate zmenjen nekje. Hotela jo je vzeti s sabo a jaz ji nisem dovolila, saj zmano ni bila še nič. Takrat me je grdo pogledala in odšla. Začeli sva se smejati in mislim, da se Kate ne bo več družila z njo.

Kate je hotela rolkati. Ok in sva šli. Rolkali sva in se pogovarjali o Mellane. Še vedno sva se smejali, dokler se ni v mene zaletel nek tip. Hudo je padel. Hotela sem mu pomagati a je že bil pokonci. Zlomila se mu je rolka. On pa ni bil hudo poškodovan, razen par praskic. Waw kako sem lahko tega sploh zmožna. Njemu ni bilo nič mar za rolko, bolj zame. Ko me je ogovoril sem spoznala ta glas. Bil je moj najboljši prijatel v vrtcu, poleg Kate. Aaaaa zakričala sem in ga objela. Ko sem ga spustila me je samo čudno pogledal. Predstavila sem se mu in tako me je tudi on prepoznal. Rekel mi je tudi...

Vam je všeč?
Je predolga/prekratka?
Next?
Za naslednji del 7 nextov + prosim oglašujte.
06. julij 2015
nnneeeexxxttt
06. julij 2015
Next
06. julij 2015
u183712
u183712
neext<33
06. julij 2015
u195986
u195986
neeeeext
06. julij 2015
newwwwwttt<3
06. julij 2015
omg wauuu, next! :** kero naključje prijatla od malega sta se spet srečala.
+ nujn next *.* zanima me, kaj je on njej reku d
06. julij 2015
Vbistvu sem to jaz. Jaz sem srčala mojga prijatla. Hvala za nexte.
Še 1 next.
07. julij 2015
aja torj je to res se zgodlo, sam imena si dala druga al kko?? ;dd pa ja pač to je zgodbica, *o*
08. julij 2015
Jap
08. julij 2015
u196277
u196277
neeext nujno! super zgodba!!
08. julij 2015
Tnx za nexte. Gmalu objavim nouga.
08. julij 2015
u196277
u196277
jeeeeeeeeeeeeeeeeej