Forum
нαƖƖσ!

ησ σɗƖσčιƖα ѕєм ѕє ɗα вσм тυɗι ѕαмα zαčєƖα ριѕαтι вƖσg.
υραм ɗα ναѕ gα вσ νєƖιкσ вяαƖσ.
νєм ɗα мσנє žινƖנєηנє ηι zαηιмινσ ѕαм ραč мι נє мαƖ ɗc ρα ηιмαм кנ ɗєƖαт ρα ѕη zαčєƖα ραč z вƖσgσм. нєнє.
ησ zα zαčєтєк ρσтяєвυנєм νѕαנ 3 ηєxтє ιη кαкšησ žєƖιנιcσ σ čєм ριѕαт.
нναƖα

14. avgust 2014
next
14. avgust 2014
u172733
u172733
Neeext super+ nwm lahk bi napisala ka mas rada cesa pa ne maras<333
14. avgust 2014
u106993
u106993
neext + na zacetku tko nasploh powj mau o seb
14. avgust 2014
u173007
u173007
next
14. avgust 2014
u153052
u153052
next
14. avgust 2014
že pišem pa hvala vsem za nexte
14. avgust 2014
next
14. avgust 2014

želijca ƨнαяκ.*: na zacetku tko nasploh powj mau o seb
no naj se predstavim.
sem andreja. stara sem 13 let skoraj 14. vsi mislijo da sem že polnoletna ker sem tako velika.
imam eno mlajšo sestro anjo in starejšega brata dušana. v mesecu februarju sem postala tetka hehe. zelo rada berem, rišem, se sprehajam, kolesarim, tečem...
v deževnih dneh kakršen je pa danes sem pa največ na igrah123 hehe. imam ful dobre prijateljice: rebeko, jasmino in melito. se zlo veliko družmo in skoraj nikoli se ne prepiramo če pa že pa to rešimo takoj. res so the best.

želica † cяαzу вαηαηα: nwm lahk bi napisala ka mas rada cesa pa ne maras
ja jaz sem ful izbirčna. marsičesa nemaram. naprimer če dobim mlečno čokolado sem vedno jezna ker hočem navadno hehe
no od hrane mam najbolj rada:
- sladkarije
- pomfri
- kokice
- dunajski zrezek
- sadje
nemaram pa:
- nekatere zeljenjave npr. ohrota, špinače...
- mlečne čokolade
- zelenjavne juhe
hehe
drgač od živali pa mam najraje
- koje
-kužke
- mačke
- žirafe
- hrčke
- kače ...
nemaram pa:
- hroščev
- pajkov
- kobilic
- ŽAB...
no to je to za enkrat
za nadaljevanje potrebujem vsaj 5 nextov in 1 željico. pa kašno mnenje tudi nebi škodlo.
14. avgust 2014
ful je fajni blog
+ lahka bi napisala kiro glasbo kej poslušaš, najljubše pevke/pevce...
NEEEEEEEEEEEEEEEXT
14. avgust 2014
Cool blogec andrejček. Med prjatlcami pa sem napisana prva. Wahahaha I'm first.
Hecam se. Drugače pa je pri čokoladah z menoj isto.*-*
Željica: Za božička eno barbiko pa čokolado. Ne ne, povej neka oooo.. am kake frizure si narediš običajno, kake nosiš doma. ČE HOČEŠ NAM LAHKO ZAUPAŠ KAK SE NARDIJO, DRUGAČ PA JE TO TO. See ya*-*-
15. avgust 2014
Željica sweet love <3
GLASBA

Kot že veste je zadnje čase vse več oboževalcev one direction. No naj vam povem, da sem tudi jaz ena od njih.

Pa naj vam povem zgodbico kako sem sploh prišla do te skupine. No lani ko sem se prijavila na igre123 sem zasledila veliko zgodbic o nekih fantih. Začela sem jih brati in bile so mi še kr zanimive. Potem pa sem se začela malo zanimati kdo so ti fantje, da o njih lahko prebereš že v vsako tretji zgodbici. Na google sem vpisala one direction in vn mi je vrglo slike od njih. Prvo mi sploh niso bili všeč. Potem pa sem šla brskat še na wikipedijo in videla da so glasbena skupina in začela poslušati njihive pesmi. Bile so mi res ful všeč in ščasoma mi je tudi izgled fantov postal všeč. Moje sošolke vedo, kako sem vsako uro pri zgodovini ali geografiji risala srčke in njihova imena zraven. Enostavno so me začarali. Hehe
Moja najljubša pesem je

Drugače pa rada poslušam še seleno gomez. Res ma svetovne pesmi. Najboljša pa mi je

in one republic (rebeka hehe) ja no tut oni so cool imajo cool pesmi. Vse pesmi od njih so mi svetovne zato newem za kero se naj odločim, da je najboljša ampak recimo, da ta

Od domačih pa najraje poslušam in&out, sašo lendero, tanjo žagar, gade...

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Željice:
-frizura
-
-
-
-
Prosim djte kakšne željice še.
31. avgust 2014
Next.
joj. Kooooooook si ti cool One republic si dala gor... iiiiiiiiii^-^ I love it!
31. avgust 2014
js tut te vse rada poslušam
sam 1D so pač 1D
neeeeeeext
31. avgust 2014
+ prosti čas al pa kej
31. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg