Forum
z kajo (pisanje zgodb) sva se odločili da bove pisale zgodbo o 1D. veva da je že 100000000000000000000000000000000000000000000000 takih zgodb ampak kaj pol... novi deli bodo kar pogosto,vsaj zdaj med počitnicami. upam da vam, bo ušeč. no pa kar začnimo.
-flashback-
prišla sem iz šole in starša sta me spet pretepla. halo! to ni pravično!! zaradi pravdobrega uspeha v šoli ni treba človeka tepst. dala sta mi kazn da nesmem ven iz hiše do konca poletja. mislim hallloooo!!!
-end of flashback-
moje ime je nia bella brown. stara sem 16 let in živim z sestro in starši ki so zelo strogi. ničesar nama ne pustijo s sestro in mislim da sva jima odveč. najraje poslušam britansko-irski boy band one direction. najljubši mi je liam,saj je tak cutie. edina stvar,ki si jo želim je da bi se preselila v london brez staršev. s sestro že varčujeva za to, in mislim da bova to kar kmalu naredile. v šoli nisem najbolj popularna tako kot tudi moja sestra ne. imam rjave lase in rjave učke. zelo rada bi imela psa ampak...moji starši... mislim da nebova več dolgo s sestro ostale doma. s sestro se zelo dobro razumeve in vedno si vse poveva.imela sem tudi fanta ampak on.... vse skupaj je bilo za stavo...
to sem jaz:

moja vzornica pa je ona:

-no to je biu začetek upam da vam je všeč in jaaa nexta kaja po 2 nextih -
20. julij 2013
super res grem jst nadlevati lahko naprej ?
20. julij 2013
20. julij 2013
dvign jo in se deli da jo boš vrgu v bazen vpila bo in tepla ampak na skrivaj ji bo všeč medtem k se bosta pogovarjala jo drž za roko k se bosta pelala jo drž za roko sam drž jo za roko povej ji da jo maš rd glej jo v oči k se pogovarjata zaščit jo povej ji neumne šale žgački jo tud če ti reče da nehaš če se kregata in začne prisegat na vse jo ustav in ji povej da jo ljubiš pust da spi v tvojmu objemu sprav jo ob živce in ji dej lupčka izzivi jo in pust da te nazaj lupčki ji obrz in čelo pust da oblač tvoje cunje povej ji da si zaljubljen v njo drž ji dežnik in jo objem k seb občasno ji ukrad marelo in skoč v lužo da bo mokra in predn te nadere ji dej lupčka tud če nimaš ceu dan časa si uzem usaj 1 uro da si z njo dvign jo in jo nos po mestu laufi da te lovi in k te bo iskala jo objem od uzadi snemita se delita glupe slikce punci - to ji bo ušeč pa tko bo vedla da jo maš res rad
20. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg