Forum
u159575
u159575
Heii, punce! Pred vami je nova zgodbica, ki je posvečena vsem mojim ƑƦЄƝƊƖƇƛM. Rada vs mam!
____________________________________________________________________________________
Hellow, sm Emmy! Naj vam povem še kaj več o sebi;
IME IN PRIIMEK; Emmy Hool
SLIKA;

ŽIVIM; v New Yorku
STAROST; 16 let
ŠOLA; obiskujem 2. letnik gimnazije New York
V PROSTEM ČASU: delam v FoTo sTuDiU, in ŽURAM s prijatelji
Ja, to sem jaz!! Vsi v razredu mi pravijo da sem NAJLEPŠA na svetu, zato sem tudi NAJPUPOLARNEJŠA na šoli!
No, naj vam predstavim še mojo crazy družino;
Mami Miranda;

Je glavna urednica najbolj modne revije FASHION, zato se tudi oblači malo crazy. In tudi njena frizura...
Oči Sam;

Bratec Sky;

Obstaja bratec, ki je naenkrat tečen in prisrčen? Ne, samo moj tečni in prisrčni bratec SKY!
In še moja sestrica Olivia;

Dovgolaska.
No to je moja družina.
Če hočete prebrati prvi del zgodbe, rabim 4 nexte!

Ali boš bral/a zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. januar 2014
next
26. januar 2014
nexxtt
27. januar 2014
u159575
u159575
Še 2 nexta!
27. januar 2014
next
27. januar 2014
u159575
u159575
Hwala, še 1 next!
27. januar 2014
u157990
u157990
nexttt
27. januar 2014
u159575
u159575
Hwala za vse nexte!
*****************************************************************************************************
Ta next je posvečen ɱરš.ȻƲτίε!
V prvem nextu vam bom pokazala naše prostore;

Ja, zelo lepa hiša. Moram reči da smo kar bogata družina, in če odštejem to, da odnosi med mamo in očetom niso urejeni, smo PRFEKTNA družina.
Moja soba:

Tudi moja soba je velika in lepa.
Oliviina soba;

Zaradi svoje prijateljice ima pograd, da lahko njena prijateljica pri njen prespi večkrat.
Skyjeva soba;

Do besedno ponavlja za Olivio. Oba imasta izgovor, za pograd. Zradi prijateljev!
Mamina in očijeva spalnica;

Kuhinja;

Kopalnica 1 (od mene);

Kopalnica 2 (od mami, očija, sestrice in bratca);

Dnevna soba;

In še jedilnica;

27. januar 2014
Nexxttt
27. januar 2014
u159575
u159575
še 2 nexta!
28. januar 2014
next
28. januar 2014
u159575
u159575
Hwala! Še en next!
28. januar 2014
n
ne
nex
next
nex
ne
n
28. januar 2014
next
28. januar 2014
u159575
u159575
Hwala res, hwala za vse nexte!
******************************************************************************************************
Ta next je posvečen •●вєℓιвєякα●•. I u
PETEK, 21.6.2014
"Ne, ni res! Izmišljuješ si!Jaz doma skrbim za otroke, kuham, perem.... TI PA PO CELE DNEVE SEDIŠ V SLUŽBI!" Zjutraj me je zbudilo upitje. Prihajalo je iz kuhinje.
Pomela sem si oči, in zavila z njimi. "Spet se preperata!" sem v mislih dejala in počasi ustala. Odšla sem v svojo kopalnico, in sabo nesla oblačila;

Oblekla sem se, nato pa umila zobe in obraz. Počesala sem se in si na lase nanesla gel. Nato sem počasi odšla v kuhinjo.
Ko sem vstopila v kuhinjo me je mama vsa rdeča v obraz pogledala; "Ljubica...." Pobožala me je po laseh, jaz pa sem se ji morala prisiljeno nasmehniti. Iz hladilnika sem uzela nekaj sadja, in si v kozarec nalila svež pomarančni sok;

Vsedla sem se za mizo, in vse hitro pojedla, posodo zmetala v pomivalni stroj nato pa sem se počasi odpravila. "Rada te imam Emmy! Se vidiva po šoli!" mi je v slovo zaupila mama, jaz pa sem v hitro uzela torbico in se ubula. Zdrvela sem iz hiše in pred hišo me je že čakala moja BFF Lucy;

Pozdravila sem jo in jo objela, nato pa sva z roko v roki odkorakali proti gimnaziji. Prvo uro smo imeli angleščino, potem naravoslovje, slovenščino, glasbo, športno in nato še matematiko. Takoj ko je zazvonil zvonec, sva skupaj z Lucy odhitele proti parku.
Vso pot sva se smejali, meni pa se je zdelo kot, da me nekdo zasleduje. Kakšnih 100m stran od gimnazije, sva se usedli v travo in iz torbe potegnili nekaj zvezkov, da bi ponovili snov. Kar naenkrat pa se poleg usede najpupularnejši fant na gimnaziji. Ime mu je Tom.

"Heii punci!" naju je pozdravil. Nasmehnila sem se mu in mu namignila naj prisede."Nimam časa. Moram na nogomet. Samo nekaj bi uprašal. Emmy, bi šla med počitnicami z mano na morje?" je zardev. Ostala sem odprtih ust. "Ammmm, ne vem..." nisem bila prepričana če mi bodo starši dovolili. "Sporoči mi..." je dejal in mi v roke porinil listek z telefonsko številko. Pomahal mi je in odšel. Končno sem lahko mirnozajela samo in dojela kaj se je pravkar zgodbilo. Lucy mi je zaploskala in me objela, nato pa predlagala, da odideva domov. Strinjala sem se. Uzela sem torbo, nato pa sva skupaj stekli proti naši ulici. Pred hišo sva se poslovili : "Čauu! Obljubim, da ti sporočim, kaj pravi mami na to, da bi šla z Tomom na morje!" Pomahali sva si in odšli. Ko sem vstopila v hišo je že vse dišalo po kosilu. Sekla sme v kuhinjo, se usedla za mizo in začela pogovor;
J-jaz M-mami O-oči
J-Živjo!
M-Pozdravljena ljubica! Izvoli kosilo.
J-Amm mami... Bi te lahko nekaj uprašala?!
M-Prav, uprašaj...
A-Tom, najpupularnejši fant na gimnaziji, me je uprašal, če bi šla z njim na morje!! Grem lahko??!! Prosim!
O-Lahko greš! Kdaj?
M-Ljubica nee! Premlada si še za fanta!
J- Mami nehaj! Stara sem 16 let! Dovol sem stara! Oči prosim, prepričaj mami!
O-Pogovorila se bova. Zdaj pa pojej do konca.
Vesela sem bila, ker mi vsaj oči zaupa in ve, da sem že dovol stara, da imam lahko fanta.
Vsaj malo vesela, sem hitro pojedla juho, nato pa še ponfri in dunajski. Nato sem stekla v sobo, se zaklenila in v roke vzela telefon;

Vtipkala sem Tomovo številko in z težkim srcem kliknila tipko kliči. Najin pogovor;
J- jaz T-Tom
J-Heii, tukaj Emmy!
T-O, živjo Em(my)!
J-Zaradi počitnic... Mama mi še ne dovoli, očka pa. Prepričala jo bom.
T-Super! Komaj čakam Em(my)!
J-Jaz tudi!
T-Bi me lahko na fb-ju dodala za prIjatelja?
J-Z veseljem! Takoj zdajle te bom dodala! Čauu!
T-Čau Em(my)!
Hitro sem prekinila in telefon vrgla na posteljo. Prižgala sme leptop, se hitro prijavila na fb, in ga dodala. Ker je bila prisotna tudi Lucy, sem ji hitro poslala sporočilo;
Heii!
Oči mi dovoli da grem na morje z Tomom! Mami pa... Prepričala jo bom, sigurno...
Lp Em!
Nisem čakala na odgovor, le hitro sem zaprla leptop in odšla pogledat Olivio in Skya. Skupaj smo odšli na sprehod. Ker pa je bilo do konca šole samo še tri dni, in se je bližal šolski ples, sem oba prepričala, da odidemo še v nakupovalni center. Kupila sem same lepe stvari;

(obleka)

(čevlji)
ter

Pa bomo videli ali bom za na ples oblekla oranžni ali zelen komplet.
Z polnimi vrečkami smo se odpravili proti domu. Mami zaenkrat še nisem pokazala novih oblek, samo spravila sem jih v omaro in mami in očiju zaželela lahko noč. Šla sem pokrit Olivio in Sky, nato pa sem preoblečt v pižamo, se umit in se ulegl ana posteljo. V mislih sem še nekaj časa imela Toma, saj sem vedela da imam zdaj neizmerno priložnost, da ga osvojim.
Nočka!!
****************************************************************************************************
Next?
Ali daj za na ples obleče zelen ali oranžen komplet?
28. januar 2014
neeeeeeext
hvala da si ga posvetla men, moje ime je not ^_^
zelen
28. januar 2014
neext
js tudi mislim da zelen
29. januar 2014
zelen.......nextt
29. januar 2014
u159575
u159575
še 2 nexta!
29. januar 2014
next
29. januar 2014
next
29. januar 2014
u159575
u159575
Tis i next že napisala! Pliss oglašuj, da čim prej nextam!
29. januar 2014
Neexxxttt pa fl sdobro pišeš
29. januar 2014
u159575
u159575
Hwala! Še 1 next!
29. januar 2014
next
01. februar 2014
u159575
u159575
Hwala za vse nexte!
Ta next je posvečen ℭolorғυl.*!
J-jaz L-Lucy
J-Jaaa..?
L-Heii zaspanka! Bi šla z Aronom in z mano na sprehod?
J-Ammm.... Prav! Pridem čez 15 minut pred hišo! Čauu!
L-Prav. Se vidiva!
Hitro sem prekinila, si pomela oči in odprla omaro, ter iz nje uzela oblačila;

Hitro sem stekla v kopalnico, se počesala in umila. Ko sem hodila po hodniku do vrat, mi je nasproti prišla mami. "Jutro zaspanka! Kaj pa greš?" me je uprašala. " Z Luyi in Aronom grem na sprehod. Potem grem pa še malo k njej." sem odgovorila, pohitela k vratom in pomahala. Mama je samo pokimala in mi pomahala. Ko sem stopila vn, sta pred hišo že čakala Aron in Lucy.
To je Aron, Lucyin pes;

Aron je takoj ko me je zagledal pritekel k meni in me polizal. Pobožala sem ga in odšla proti Lucy. Pozdravili sva se, nato pa smo skupaj odšli proti parku. Na poti, nekaj hiš stran od naše, sem pred neko hišo zagledala Toma. "Poglej Lucy! Tam je Tom!" sem bila navdušena. Pomežiknila mi je, jaz pa sem takoj vedela kaj mi govori. Hitro sem stekla proti njemu in ga sramežljivo pozdravila. On pa me ni samo pozdravil, temveč tudi OBJEL!

Najprej mi je bilo v njegovem objemu neprijetno, nato pa sem se sprostila in se privila v njegov objem. "Oprostita ker motim, ampak Emmy, mudi se nama na sprehod..." je nato prišla Lucy in nažalost sem morala oditi. Poslovila sem se, nato pa odšla.
Po polurni hoji, sva končno prišli do New Yorškega parka;

"OMG, nemorm vrjeti, da je to park, kamor sem, ko sem bila majhna vsak dan hodila z očijem!" sem se spomnila in postala kar solzna. Lucy se mi je nasmehnila in me prijela za roko. Vstopili sva v park. Lucy je odvezala Arona, midve pa sva sedli na klopco. "Bi sladoled?" me je vprašala Lucy jaz pa sem prikimala. Odšli sva do stojnice z sladoledom in vzeli obe enak sladoled;

Začeli sva ga lizati, in se pogovarjati. "Boš šla na ples z Tomom?" me je uprašala Lucy. Skomignila sem z rameni; "Če me bo povabil." Začeli sva se smejati, nato pa sva se smejali in smejali. Prehodili sva skoraj cel park, nato pa prišli do klopce, kjer sva sedeli na začetku. Poklicali sva Arona, nato pa se odpravili proti domu. "Greš k meni?" me je pred našo hišo uprašala Lucy. Prikimala sem, zato sva se obrnili in odšli do sosednje (Lucyine) hiše;

01. februar 2014
next!
01. februar 2014
neeeeeeext
03. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg