Forum
u170508
u170508
Kiara McHunter

Ally McHunter

Kim Smoke

Megan McBeauty

Budilka mi je zazvonila in pomislila sem " Oooo nee spet ta ponedeljek !!" Leno sem vstala in odšla v kopalnico, nato sem se oblekla in odšla na zajtrk. Dol je že bila moja sestra, na mizi sem zagledala listek gor je pisalo:
Z OČETOM SVA MOGLA V AFRIKO NA SNEMANJE FILMA, VSAKI SVA PUSTILA PO 500€ KER NAJU NEBO ŠE VSAJ 2 TEDNA.
POLJUBČKE MAMI IN OČI!

Zakričala sem " YESSS" moja sestra me je samo čudno pogledala potem pa rekla:
J-jaz S-sestra:
S: Pa kaj se dereš???????????????????!!!!!!!!!!!!!!
J: Ja a si sploh prebrala kaj sta nama mami in oči napisala?
S: Itak da ne!
J: Ti bom pa js prebrala ( in ji preberem).
S: YESSS!!!!! V petek bova mele žurko!
K: Ne!
S: Zakaj ne??
J: Dej deli kar češ, sam js nebom pršla! Ker grem k Kim prespat!
S: (potih reče) Nemorm vrjet da si taka.
J: No js grem u šolo dijo.

Ojojjj pozabila sem se predstaviti sem Kiara McHunter imam sestro dvojčico Ally. Smo zello bogati in živimo v veliki hiši. Seveda imam tudi najbolšo prijatelico Kim Smoke. Na šoli najbol sovražim Megan McBeauty. Mela sem že 5 fantov ampak sm vse pustila ker so se vsi vrtel okol Megan. No gremo nazaj na zgodbo.

Šla sem v šolo, kot vedno sem stekla h Kim in jo objela, nato pa sva skupaj odšli v razred. Pouk se je se je zelo vleku. Ko je bilo končno konec sva se s Kim zmenili da greva ob treh popoldan na sladoled. Ko sem prišla domov sem naredila nalogo in se malo učila. Ko sem končala sem šla na fb, ampak ni bilo nič novega, ko pa sem pogledala na uro se videla, da je ura že 20 do treh. Oblekla sem se in pohitela v park tam je bila že Kim objeli sva se. Ko sva se objeli sem v trebuhu začutila metuljčke, 'pa saj nemorm biti zaljubljena v mojo bff, iz tega nebo nič' sem si mislila. Odšle sva na sladoled, potem pa sva se še malo pogovarjale. In ob šestih sem odšla domov.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Next??
24. april 2014
next
26. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg