Forum
Sem Sisi, ki živi nekje v ameriki. Zelo sem bila v šoli, ker sem spoznala Kyla. Nekega dne, ko sem bila prvi letnik, v srednji šoli, sem videla fanta iz mojega razreda iti domov.Ime mu je bilo Kyle. Izgledalo je, da je nesel domov vse knjige. Mislila sem si ''Zakaj bi kdo nesel vso svojo učbenike domov petek? Res mora biti piflar.'' Sama sem imela kar lepo splaniran vikend (žurke, nogometne tekme s prijateljicami jutri popoldan), zato sem skomignila z rameni in šla naprej. Ko sem hodila, sem videla, da gre proti temu fantu grupa otrok. Tekli so k njemu, mu podrli vse knjige na tla in ga spotaknili, da je padel v blato. Njegova očala so poletela in videla sem, ko se prisala v travi okrog 10 čevljev in njega. Pogledal je gor in videla sem to obupno žalost v njegovih očeh. V srcu sem čutila z njim. Zato sem tekla do njega in iskala očala, sem videla solzo v njegovih očeh. Ko sem mu podala očala, sem rekla :'' Tisti fantje so bedaki. Res bi morali odrasti ''. Pogledal me je in rekel ''Hje, hvala.'' Na njegovem obrazu je bil velik nasmešek. To je bil eden tistih nasmeškov , ki izkazujejo resnično pohvalo. Pomagala sem mu pobrati knjige in ga vprašala kje živi.
Ko se je izkazalo, je živel blizu mene, zato sem ga vprašala, zakaj ga nisem prej videla. Rekel je, da je pred tem hodil v privatne šole.
Prej se ne bi nikoli družila s kakim fantom, ki je hodil v privatno šolo. Vso pot do doma sva šla peš in pomagala sem mu nesti nekaj knjig. Izkazalo se je, da je bil kar zanimiv fant. Vprašal sem ga, če bi hotel z mojimi prijatelji prišel na nogometno tekmo. Rekel je ,da želi in bolj, ko sem spoznavala Kyle-a, bolj mi je bil všeč ( in moji prijatelji so bili istega mnenja)

Prišel je ponedeljek zjutraj in tam je bil Kyle z ogromnim kupom knjig. Ustavila sem ga in rekla: ''Ti si boš pa natreniral mišice s tem kupom knjig, ki jih nosiš vsak dan!'' Samo smejal se je in mi dal polovico knjig.

Skozi naslednja štiri leta sva s Kyle-om postala najboljša prijatelja. Ko sva bila zadnji letnik, sva začela razmišljati o faksu. Kyle se je odločil za Georgetown in jaz za Duke. Vedel sem, da bova vedno prijatelja, da kilometri ne bodo nikoli problem. On je želel postati zdravnik, jaz pa sem viljala v poslovne vode. Med temi štirimi letami pred faksom pa se je nama z Kyle-om zelo ''dogajalo.'' Skupaj sva VSAK vikend hodila ven, na nogometne tekme, na razne predstavitve ( seveda po njegovem okusu, ker jaz tega resnično nisem marala ), ampak vseeno je bilo zelo zabavno...Kyne je bil zadolžen za poslovilni govor v našem razredu. Ves čas sem ga dražila, da je piflar, a njega to ni motilo. Tako sem bila vesela, da nisem jaz rabila biti na tisti oder on govoriti.. Na dan mature sem Keyl-a. Izgledal je čudovito.. No ob vikendih sva tudi kdaj pa kdaj tudi sama dva zabluzila v mojem študentskem stanovanju. Tisti večeri so bili res najlepši. Dihala sem njegovo sapo, dotikala sem njegove izklesanega teleščka (seveda zaradi vsakodnevnega nošenja knjig v šolo) , ampak tisti njegovi najmehkejši laski so med prsti drseli kot voda, ko si umivaš roke.

NEXT? ;3

no ta je taka bolj..... srednjo šolska, v prihodnjosti, pa več romantike ;*

Boš bral/-a? :)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. oktober 2012
u108560
u108560
uffffffffffffff :'D HOT :'D nekstekaaaa :3
16. oktober 2012
On je bil eden tistih, ki so res našli sami sebe skozi srednjo šolo. Melo je ''napolnil'' svojo postavo ( z mišicami) in zelo dobro je izgledal v očalih. Imel je več zmenkov oz. vsaj punce so ga vabila in bila sem zelooo ljubosumna in punce so ga naravnost oboževale, zato se bila kar malo ''ponosna na to, da sva tako rečeno fant in punca. Danes je bil eden tistih dni, da je nervozen zaradi svojega odličnega govora, zato sem ga ''lopnila'' po hrbtu in rekla: '' Hej, veliki mož, odličen boš!'' Pogledal me je in z hvaležnih glasom rekel '' Hvala!'' in sem zasmejal. Ko je začel svoj govor, se je odkašljal in pričel: '' Matura je čas .... Tukaj sem , da vam povem, da je biti nekomu največje darilo, kar ga lahko tej osebi date. ''
Samo gledala sem Hyle-a ko je razlagal zgodbo o prvem dnevu najinega srečanja. Čez vikend se je nameraval ubiti. Govoril je o tem, kako si je izpraznil omarico, zato da njegova mama kasneje ne vi rabila tega potem početi in nositi domov vseh njegih stvari. Globoko me je pogledal in mi namenil nasmešek. ''Hvala bogu, sem vil rešen. Moja prijateljica me je rešila pred neizgovorljivim.'' Slišala sem vzdih, ki je potoval skozi množico medtem, ko nam je ta čeden popularen fant razlagal o svojem najšibkejšen trenutku. V tistem me je pri srcu zelo stisnilo in razmišlajala kaj bi jaz brez njega? ...
en kratki ;D
next?
16. oktober 2012
u108560
u108560
neeeksi :c
16. oktober 2012
Jaz brez njega nebi nič. Absolutno nič. Bila bi dobesedno smet, katera bi pristala na napačni poti, sepravi, v slabi družbi, brez pravih in resničnih prijateljev. Ne bi se zavedala, kaj beseda ''ljubezen'' spoh pomeni. Ne, res nebi in zato je hvala bogu prišel on, on kateri mi je pokazal vse metode pravega in lepega življenja, lepo preživetega časa, igranja oziroma navijanja na nogometnih tekmah, druženja ob sobotah... Ko je prišel do iz odra, so mu usi še kar nekaj časa še ploskali, on je bil zelo ponosen, jaz pa še bolj, in predsem sem bila vesela za njega, no malo pa tudi nase, ker čisto ponosno povem, da sem mu tudi jaz pomagala pri tem govoru ''ODLIČEN SI BIL, najdražji moj!!'' sem mu govorila ''vsa zahvala gre seveda tebi, Sisi.'' je govoril ves še zadovoljen nazaj. Izza oderja sem ga celega poljubčaka in mu res še enkrat in še enkrat ponovno dokazala, da ga imam res rada. Nato sva počasi in čisto kot tista prava zaljubljena pila starbucks coffie in bila je res odlična. Ko sva prispela domov sem se slekla tista vse preznojena oblačila in se odšla naravnost stuširati in zatem v pojsteljo, kjer sva z Kyle-om preživela res eno razburljivo noč in hkrati proslavljala s šampanjcem, katerega sva kupila med hojo domov. Naslednje jutro pa sem mu predlagala, če bi kam odšla.. Nekam daleč.. zelo daleč, kjer naju ne bi vsi imeli na ''pecljih'' in bi vsak za kakšen mesec, dva odpeketala nekam daleč... Kam v evropo.. Ampak največje vprašanje je bilo, kako? Kako pridi do tam? Imela sva nekaj denarja skupnega prihranjenega, pa še jaz bi prispevala nekaj, a tukaj je bil problem tudi avto.. No Kyle je imel nekakšnega starega opla, ampak bil je rjave barve, ampak ne, da rjavenja, pa tudi zdržal nebi tako dolgo, zato nama ni preostalo drugega, kot pa da si na hitro poiščeva službo, a služb ni in ni bilo, zato sva se odločila prodati najno malo stanovanje in takoj za tem sesti v avto in na letališče, kjer bi naju že čakal avion, in to se je pa tudi zgodilo. Prodala hišo za 20.000€ saj je bilo tudi lepo ohranjeno in nato 'pobegnila' v evropo, kjer sem imela jaz tudi sorodnike, tako da nama za začasno prebivališče ni bilo treba skrbeti. Letela sva kakih 8,9 ur a sva le srečno prispela v Zagreb. Da tam sem imela svojega dedka in babico po mamicini strani in bila sta presrečna mojega ''obiska'' in zato sta naju tudi takoj toplo sprejela. Tam je bil čisto drugi način prehranjevanje, tako imenovana 'gujeva župa, pohani šnicenli, kečap, krompir in ne pomfri, katerega sva bila vajena v Ameriki, in ni bilo tistih hamburgerjev in podobnih, ' a hrana je bila naravnost odlična, po štirih tednih bivanja v Evropi. Obiskala sva Francijo-Pariz potem Nemčijo, in vsa ta večja mesta in države, ko pa sem dobila klic iz Amerike...
next?
23. oktober 2012
u108560
u108560
neeeekstttttttttt*_*
23. oktober 2012
u73295
u73295
neeeeeeeext*_____*
nova bralka
23. oktober 2012
aww naaajlepša ti hvala ;*** nextam jutr ;**
HVALA TI <333333333 usem in dream catcher ;*
23. oktober 2012
Bil je klic iz zdravstva, ker sem pred tednom dni bila v laboratoriju, in sedaj so ''prišli'' izvidi. Ko mi je zdravnica ali sestra govorila, saj še sama nevem sem bila čisto v šoku, ko so mi govorili, da sem alergična na neko bakterijo, katero jo imajo tudi v Evropi, in najslabše pa je bilo, da tudi zaradi te bakterije kot stranski učinek ne bom mogla zanostiti, čeprav sem si to že od nekdaj želela. Debele solze so mi tekle po čisto belem brazu, vsi so me spraševali kaj je narobe, a jim moje sedaj čisto bele ustnice niso mogle odgovoriti. Moje suhe in bele roke so se dotikale druga gruge, postajala sem vse bolj nervozna..Po moji sedaj še bolj raztreseni glavi sem razmišljala'' Ali sem se že okužila?'' Ko sem to povedala Kyle-u sredi noči, vsa v strahu tudi on ni vedel, kaj naj naredim, zato sem se naslednji dan oblekla to :

, saj je bilo poletje in odšla k zdravniku. Ta mi je po preiskavah povedal, da sem noseča. Ta novica je na moje ustnice in lice povrnila sijaj.. a nato je pa rekel, da se bo po vsej verjetnosti otrok rodil duševno moten.. Zopet nisem vedela kaj naj storim.. Babi in dedi sta za nekaj časa odpotovala na balkan, zato sva bila midva sama.. Ko sem se naslednji dan ob 6h zjutraj sprehajala po parku sama, sem zagledala ene na ''oko'' 6,7, fantov, mlajših od mene par let. Ni bilo velike razlike .. Ko sem prišla mimo njih so mi kar naenkrat začeli ponujati neko vrečko z bebim prahom znotraj. Ogovorili so me :'' Daj vzemi, pi*ki*ca... Saj ni nič škodljivega, ha ha .''

PROSIM DA GLASUJEŠ-OBVEZNO!

a) vzame drogo in se tudi prepusti njihovi družbi
b) naj ne uzame droge in gre samo naprej
next?D
01. november 2012
Tiasha Sutcliff
Tiasha Sutcliff
next!!! BBBBBBB
07. november 2012
''Ja.. to bo to ! 'nič škodljivega '' sem ostro zabrusila nazaj! Na živce so mi šle takšne bande polne 9 letnih frocov. Ne vsaj niso bili spet tako mladi, ampak bili pa so mlajši.. Nisem vzela bele vrečkice, a če bi še 5 minut tam stala res nevem kaj bi se zgodilo, glede na to, da mi je zdravnik iz Evrope povedal, da bom rodila otroka duševno motenega. Ampak vselej je nisem.

Vso pot domov sem srečevala take skupine, katere so bile pijane do amena, samo par jih je bilo treznih pa še to ne čisto, katere 'skupince' pa niso bile pijane so se pa pikale! ''Kam gre ta svet '' sem čisto pri sebi razmišljala! In ta narobe svet sem bila tudi jaz. Stara sem 19 , dobila bom otroka, vsa premražena, čeprav je bilo poletje stopah po ulicah Evrope in res ni mi prijetno! Sploh nisem vedela, kako naj to novico povem Kylu, glede na to da je oče mojega otroka... .. a je on sploh oče tega otroka, ki bo čez dobrih 7 mesecev prikukal na svet ? Sem se nazadnje že spraševala. ''Ka mu naj sploh povem ? '' sem se kar naglas pogovarjala, saj ni bilo nobenega več v bližini. '' Naj se napijem in ga usmrtim? '' Nisem vedela kaj naj naredim, tako kot že večkrat v življenju..
Prišla sem domov vsa prepotena od teh mojih nesmiselnih vprašanj, Kyle je še spal '' Mam pa srečo'' sem si mislila a ni minila minuta '' Si ti Sis? '' ''Jaz sem ja, zdej pa
zaspi.. Ura je šele pol 7. '' Po glavi se mi je še kar rojil tisti beli zavojček belega prahu... Vse bolj sem razmišljala, če bi odšla po njega in se ga 'nažrla' čeprav sploh nevem, kako se naredi to! ''Bi že izvedela'' sem dejala..
In kaj sem naredila? Ob 6.45 sem odšla zopet ven, zopet sem tavala v raztrganih sandalih po poletni rosi in probala čim hitreje priti do tistega kraja, na katerem so mi ponujali drogo.. Nisem in nisem mogla najti tega pr*ekle*t*ga kraja! Po pol urnem iskanju sem ga le našla.. Še so bili tam ''Super''!

''oooooo.. lej jo kdo se je vrnil haha pikicaaaa a zdej pa bi ha? '' je priplava grozoviti glas iz ''šefovih'' umazanih ust . '' Ja!!! dj mi tist zavitek pa povj kk ti dam! ''
''hah kar tko pogumne ne, pikicaaaaa. No pa naj ti bo ! Za tebe ti dam 70€ pa še pol gratis! '' ''KUUUK?!?!??!??! Zaka pa tuk? ''
''Haha lahko se pa tt kok drgač zmeniva'' Točno sem vedela, na kaj meri in res sem hotela tisti zavitek!...
nextala sm ja D

sam misl si, da so tam sandali in ne škorni

next? :****
20. november 2012
u73295
u73295
neeeext
20. november 2012
Tiasha Sutcliff
Tiasha Sutcliff
nexšt
21. november 2012