Forum
Živjo, pliz preberte to zgodbo.
Ojla,
sem Misha, stara sem 15 let in sem umetnica, s sestrico Tio ( 7 let ) in mamo Mayo ( 32 let ) sem se preselila iz mesta v prelep kraj, živimo v hiši ob gozdu in živalskem vrtu, kar je zame super, ker obožujem živali, vendar je bedno ker pogrešam frende. Ko smo se pripeljale do hiše smo obstale od te lepote, vav kašna hiša. Takoj smo obiskale sosede, tiste z živalskim vrtom, Benjamin, Rosie in Dylan. Rosie in Benjamin sta nas že čakala. Dylan se je skrival v hiši ker ga je bilo sram a na koncu je vseeno prišel ven. Ko sem ga videla mi je takoj postal všeč. On pa me je gledal kot da sem njegova boginja.

prosim preberite jo

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. marec 2012
slikce
js (Misha)

Tia

mami

11. marec 2012
Dylan (15 let)

Rosie (7 let)

Benjamin ( 30 do 40 let )

11. marec 2012
u35654
u35654
next
11. marec 2012
u35654
u35654
kje si našla te fotke??
11. marec 2012
od kerga slike pa mislš, al čis use?
11. marec 2012
jaz sem gledala film brala pa ne bom
11. marec 2012
ker piki dylan :*
15. marec 2012
u35654
u35654
Use, ja! Pa a si gledala film? Pa nextiiiiiii
16. marec 2012
next
17. marec 2012
Ful mi je blo dolgčas, nisem mela kej za počet. Tia in Rosie sta se igrali z barbikami, js pa sem se ulegla pod drevo in začela risat-slikat. Nekdo se je vsedel zraven mene. Bil je Dylan. Pogledu je moj zvezek in rekel ,,Lepo rišeš. Veš, js tut rad rišem.'' ,,Aha.'' sem mu odgovorila in risala naprej. ,,Veš, zelo si mi všeč.'' mi je rekel. Js pa sem ga pogledala in se nasmehnila. ,,A res?'' sem ga vprašala. ,,Res.'' mi je odgovoril in me pobožal po licu. Nisem vedla kaj narest, zato sem ga poljubila na lice. Oba sva vstala, in ko sem hotela oditi me je potegnil za roko in me poljubil (na usta).
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTB9DOCR-83gclQigZcl4bliPOSn5PGoTq6dQVDzeNOYe6pWw63imKQIXL2[/img]

NEXT?
20. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg