Forum
ja pač ta zgodba govori o enmu fantu, ki pa ga ugrizne ena vampirka in pol se spečata z enim volkodlakom ki se ga v bistvu usi bojijo in pol pa morta ubit še vse ki jima prekrižata pot da bi našla tega volkodlaka...

Al BoŠ BrAl?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. maj 2012
Neeext.!!
11. maj 2012

Vidite tega tipa? To sem jaz. In če mislite da se mi nikoli nič ne zgodi. Sedaj je leto 3546. Povedal vam bom zgodbo o mojem življenju pred 3000 leti. Nekoč sem v baru spoznal eno fajn punco.....
Imenoval se je bar Cockie. Sedel sem na sedež pri točilni mizi in naročil Jabolčni martini

Opazoval sem ljudi kako žurajo in si še sam malo zaželel da bi se pozabaval ampak nisem bil pri volji. Bil sem žalosten saj mi je predvčerajšnjim umrla najljubša babica. Baje zaradiu infarkta. Ampak nekaj mi ni dalo miru da je bila kap. Čakal sem in spil martini, nato pa je za pult prišla mlada dama.

Ta čas pa sem mislil da na svetu nisem videl lepšega bitja do sedaj. Mislim, bila je prava lepotica. Zvrnila sva nekaj kozarčkov in bila sva pijana. Natakarja sva vprašala če ima kje kaj sob in odšla sva v zgornje nadstropje kjer imajo počivališča če kaj potujejo. Mislim da vsi veste z kakšnim namenom sva se odpravila tja...
11. maj 2012
Neeext.!
11. maj 2012
next!!
13. maj 2012
u90757
u90757
omg.. nnnnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttt. the best story ever.
em pomoje bosta sexala..
24. maj 2012
haha, ja prov maš, zdej pa mislim d je že čas d nextam..
da, prav ste mislili. No, vsaj po mojih pojmih. Hotela sva iti sexat. Slekla sva se in ona se je ulegla name. UUU, všeč mi je ko imajo ženske nadzor... in tako sva začela v ritmu premigati boke. moral sem priznat,da je dobra. Kar nekaj časa je miniloo in kar naenkrat je začela stokati. Mislil sem da ji je všeč ampak ni bilo to. Zakričla je in me pogledala z njenimi hladnokrvnimi rdečimi očlmi ki jih prej sploh ni bilo. Bilo je grozno...

in kar naenkrat me je ugriznila. Sprva sploh nisem čutil nato pa me je bolečina zarezala po celem telseu. Počasi sem padal v temo in nisem vedel ali bom umrl ali kaj. Vem pa da sem bil videti nekako tak:

občutek sem imel, da sem spal samo 1 minuto ampak ko sem vprašal Chiorley mi je rekla da sem bil nezavesten skoraj 18 ur. Dobro sedaj je bil čas za pojasnitev... no, vsega tega sranja....next?
24. maj 2012
u90757
u90757
nextttttttttttt! noooooooo
28. junij 2012
neeeeeeeeeexT!!
28. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg