Forum
u28575
u28575
Vem, d 1. del še ne bo tuuuuuk SCARY, ampak, bote vidl kwa se bo pol nardil....

Larissa(desna) in Sarah(leva)- BFF od Larisse:

Napišem????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. oktober 2010
u29018
u29018
napiš
11. oktober 2010
u28575
u28575
HejHojˇˇ
Moje ime je Larissa.
Imam bff Sarah.
Obe sva stari 16 let.
No pa gremo....

Nekega dne sem se sprehajala po šolskem hodniku. Od stopnic se je slišalo kričanje piflarja Jake-a, ki ga je stara nogometna ekipa menda spet potiskala v žensko stranišče. To je že stara zgodba, ampak ne morem verjeti, da še zmeraj, če tudi je stara nogometna ekipa že na faksu, ponavljajo to ''porivanje''. Sarah je danes bolna. Zgleda, da danes ne bom imela družbe. Zdaj je že zdavnaj konec pouka, ampak vseeno se rada sprehajam po šoli. Oh ne, spet šolski banditi. ''Hej lepotička... Kako si?Greš z mano?'' ''Ha ha David,zelo smešno... Zdaj pa nekaj kar bom jaz rekla tebi: Če ne boš nehal bom vsem povedala tvoje PRAVO in ROJSTNO ime... Darl...'' ''Neeee! Prav, prav nehal bom! Pa bye baby! Hahahaa!...'' Vas zanima kako poznam njegovo ime? No, včasih je bil naš sosed, povedala sva vi VSE, in je tudi povedal vse... Zdaj moram pa pohiteti... Hitro sem tekla i tekla, dokler se nisem zaletela v profesorja matematike Mark-a. ''Oprostite profesor Mark!'' ''Je že v redu, Larissa... Adijo!'' ''Adijoo!'' Zdaj se mi je pa res mudilo... Oh, ne še to. ''Kaj?!? Kako se upaš zaleteti vame, Labela?'' ''Oprosti.... Madeleine...'' ''Oprosti ni dovolj.... Daj mi tvojo uro!'' ''Kaj?!? Prvo mi ukradeš fanta, potem mesto višje in najboljše navijačice, zdaj mi boš pa že kradla stvari? Ti si najbolj nor človek!!!'' Vdihnila sem in izdihnila in stekla naprej. Stekla sem iz šole in se končno odpravila domov. Pri eni od bližnjic do našega stanovanja sem opazila Alex-a in se mu skrila. Gledal je na uro in me čakal. Tam sem se skrivala več kot pol ure. Potem je odšel. Odšla sem po tisti ulici- je najbolj varna. Ampak tokrat ne, pred ulico so stali neki ljudje v črnem in s pištolami. Opazili so me. Bežala sem, a nisem našla druge ulice, razen najhujše ulice- najnevarnejše. Nisem imela časa za odločitve. Začela sem teči. V tisti ulici pa je tam stal en človek, ki me je prijel in me odpeljal v njegovo stanovanje. V tistem trenutku sem vzela svoj žepni nož okrašen z delfinjo kožo, ki sem ga dobila od očka. Nož sem zapičila v njega. Stekla sem po stopnicah, in padla. Začutila sem žgočo bolečino v gležnju. Ustrelil me je v gleženj. Priplazila sem se do bolnišnice, ki je stala nekaj metrov stran. ''Pomagajte! Ustrelili so me v gleženj!'' Sestra je prihitela in odpeljali so me v sobo. Rekli so, da sem izgubila zelo veliko krvi, drugega nisem slišala.
Next?
12. oktober 2010
u24232
u24232
ja
12. oktober 2010
kulsko nadaljuj
12. oktober 2010
u28803
u28803
deej nadaljuj!!!!! ful kul
09. december 2010