Forum
u131714
u131714
Pozdravljeni!
To je grozljivka. Naslov ni kaj prida a vsebina bo. Vam povem. Da začnem z zgodbo potrebujem vsaj en next. In prosim ko bom začela pisat zgodbo oz. grozljivko povejte svojo resnično mnenje(ni obvezno).

No to sem jaz:

NEXT??

Ali misliš da bo zgodba zelo shrljiva, poleg tega pa tudi zanimiva in napeta? Ali boš bral/a zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. maj 2013
next
09. maj 2013
u131714
u131714
1. poglavje - Mračno odkritje

Bilo je lepo jutro ko sem se prebudila v svoji novi hiši. Juhu! Sem se na vse zgodaj razveselila. Danes grem z očkom v njgovo službo. Juhej! Sem vzklikala na ves glas. In da se vam še predstavim. Sem Kimm in stara se 16 let. Nadvse zelo me zanimajo stare izkopanine. Ravno to pa očka upravlja. Ja ravno zato sem se tako veselila. Hitro sem se oblekla in hitro odhitela v očkovo in mamino spalnico. Očka je telefoniral ko se je mama ličila. Oh doolgčas.. Ko je očka nehal telefonirati je povedal da so ga klicali iz službe in da so nekaj odkrili ter da ne vedo kaj pravzaprav je ta stvar ali bitje. Zato sma z očkom odhitela v avto ter se hitro odpeljala. Ko sma prišla sva ugotovila da je nerejena ali pa je okamenela vrtnica. Ko ni bilo nikogar blzu sem se jo dotaknila. Nič ni bilo zato sem odšla nazaj a preden sem odšla sem si nekaj prebrala (vsaj poskušala sem) . Pisalo je podobno kot "kdor se vrtnice dotakne za večno bo uklet". Jaz se zato nisem brigala saj se nisem menila za staro vraževerje. Kar naenkrat pa se pooblači. Začelo je deževati. "Oh, zgleda da ne bomo morali takoj raziskati to odkritje pa tako sem se veselila." Sem si potihoma rekla. Potem pa sem zagledala jamo. Rekla sem "vsi sem našla sem jamo". Vsi so tekli za mano kot nori. Hitro so šli proti jami jaz pa tudi. A ko sem prišla do jame sem v njej odkrila nekaj....

Ja prvi del ni tako zanimiv. A pol se pa začne boste videli.

NEXT??
09. maj 2013
next c;
09. maj 2013
u131714
u131714
Prosim dajte še drugi nextat
10. maj 2013
u131714
u131714
1. poglavje - Mračno odkritje
.... Videla sem urise v steno. Ne vem v kakšnem jeziku je bilo zapisano a jama je bila vsa popisana. Potem pa se oglasi en možki iz ekipe. In pove takole " Če vrtnice se boste dotaknili v pogubo ste stopili". "Ja pa jade"! Zakričim. "Zagotovo so le stare čenče in legende. Sita sem že tega." Potem pa naenkrat zdrsnem v nekakšno luknjo. Peljem se po pajčevinastem predoru, ki je kar dolgi. "Aaaaa!" In naenkrat "buum". Padla sem na tla. Res sem bila zelo vesela da nisem padla v kakšno reko ali kaj podobnega. A ko sem bila v tisti temi vam povem da mi ni bilo vseeno. Potem pa sem se spomnila. V nahrbniku imam baterijo za nujne primere. Ko sem posvetila sem videla da to ni navaden rov. Ko sem hodila globje in globje se ugotovila da je to prav zares palača, ki so jo raziskovalci iskali vsa ta leta. V resnici pa je bila prav tu! V New Yorku! "Amm, a kako bom prišla nazaj??"

a) Mnenje?
b) Next??
10. maj 2013
a) Po mojm če bi blo bol grozlivo bi blo bolš ampak to je pač moje mnenje c:
b) Jaaaaaa Next c(:
10. maj 2013
u131714
u131714
ʟıɴᴀ.†
sej to še pride zdej je samo začetek, drugsč pa hvala za mnenje.
11. maj 2013
u131714
u131714
1. poglavje - Mračno odkritje - 3. DEL
Tavala sem in tavala a izhoda nisem našla. Drla sem se na vse strani a nič. Kar naenkrat pa se nekaj zasveti. Bila je tista vrtnica. Nevem kako a bila je vsa krvava. Na njej je pa bilo napisano: To je tvoj konec !!! Kar naenkrat pa vidim človeka, ki je ves pogrižen in prihajal je do mene. "Kaj? To je samo šala ne?" Moški samo hodi do mene in reče naslednje "To je tvoj konec"...... SE NADALJUJE....

Mnenje?
Next?
11. maj 2013
u131714
u131714
2. poglavje - Posilstvo? - 4. DEL

Zombi oz. pogrižen človek je prihajal do mene in me začel slačiti. Ko sem bila samo v tangicah in modrcu me je s svojimi velikimi kremplji odnesel do prestola palače. Na njem je bil nek moški. Imel je črno pregrinjalo zato se ni videlo kdo je. Odnesel me je do nekakšne mize in me položil med ščurkee.. Krizli so in pikali. Drla sem se povsod a zaman. Potemje še mož v črnem pregrinjalu zavezal moje roke. In mi počasi rezal tangice in modrc. V kotu je imel trupla punc ki jih je posilil in jih mučil ter nato ubil. Vsaj tako mi je z grobim glasom povedal. Bilo me je zelo strah. Potem pa se na mene uleže in me posili....

Next?
11. maj 2013
next
11. maj 2013
u135164
u135164
Next !
11. maj 2013
u135354
u135354
next
11. maj 2013
u131714
u131714
2. poglavje - Posilstvo? - 5. DEL
........ Upirala sem se mu a nič ni pomagalo. Ko je končal me je tisti zombi odnesel do mučilne naprave. Tam me je privezal tako močno da mi je že tekla kri. Potem me je tisti človek v črnem posipal s kačami in škorpijoni. Uh kako neprijeten občutek. Potem mi je kače in škorpijone odstraniv. In mi na trebuh orisal nekaj v tistem čudnem jeziku. Bolelo je in bolelo. Kričala sem. Potem pa ko je končal je takolie pisalo (to je izmišljeni) † Ho du bo la sa ti † . Ali neklaj podobnega. Potem pa me je...
12. maj 2013
u135164
u135164
Neeeeeeeext!
a) Nimam idej ^^
b) Moje mnenje? Pišeš svetooovno ;O <3
12. maj 2013
u131714
u131714
Hvala pisateljica. Tut tvoje zgodbe so svetooovne.
12. maj 2013
next
12. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg