Forum
odločla sm se da bom začela pisati STRAŠNO zgodbico v njej bodo igrali:
ela in eva (dvojčici stari 15 let)

gal in šana(najboljša prijatelja dvojčic gal 16 let,šana 15 let)

ostale pomembne osebe bom sproti dodajala pa če hočte da nxtam dejte 4 nexte
sve eva in ela hodve na eno staro šolo s tremi štuki in s strmimi štengami.obiskuje jo 350 učencov kr se drugi rajš vozjo pou ure do normalne šole naši starši pa nimajo časa da bi nas pelali autobusne postaje pa u tej vasici nimamo ker je zlo mejhna in mamo kumi 2 trgovinci.v šoli se nam dogajajo čudne stvari npr. da se vrata med poukom kr sama odperajo čeprou so jih že 3x zamenjal in skoraj vsak dan slišimo krike iz podstrešla.pred 5 leti je na tej šoli umrla neka učitelica,ki je hotela iti na podstrešje po nek zemlevid in je padla po stopnicah is podsrešja z zemlevidom na njem pa je pisalo ZAKLETA.in nasledni teden z zgodovinskim krožkom prespimo na šoli oh usaj gal in šana bosta z nami.
če hočte da nadaljujm napište next
če hočte da morm takoj nadaljevat napište next+

ali vam je ušeč začetek?boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. junij 2012
next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+
27. junij 2012
hwala za tulk nextou!
27. junij 2012
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
next+
27. junij 2012
next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+ next+
next+
next+

next+
next+
next+
next+
next+

next+
next+
next+
next+
next+

next+
next+
next+
next+
next+

next+
next+
27. junij 2012
no eno običajno jutro spet greve z elo u šolo skor zamudive in ko iz ovinka zagledave šolo.........................................................pred njo 3 rešilci!skor nas je kap kaj je blu zdj ne in pol mi lepu gremo u razrt in nam učtlca začne razlagat da je na neko učenko iz strehe padu ogromn kamn direkt na glavo in da je u bolnci u kritičnm stanju ampak še neki na kamnu je pisalu ZAKLETA.tisti dan je bilo na šoli hladno in usi so iz straha hodili po šoli da se jim ne bo kaj zgodilo.po pouku sva doma pogledali na internet in utipkali ime šole in našli le sliko pod katero je na mejhno pisalo ZAKLETA.naslednji dan ko sva prišli v šolo..........................................................!
3 nexti
27. junij 2012
od angry вιя∂ so že trije nexti

next+
next+
next+
27. junij 2012
a je dobru za začetk?
27. junij 2012
ja itak
27. junij 2012
hwala
27. junij 2012
še en next od nekoga pa bom naprej
27. junij 2012

pa piši bol knižno da je lažje prebrat. (;
27. junij 2012
u91240
u91240
NEXT+NEXT+NEXT+NEXT
27. junij 2012
u39610
u39610
NEXT
27. junij 2012
u39610
u39610
FUL CARSKO PIŠ DALJE
27. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee naprejsm pisala pou ure pa se mi je zbrisallllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. junij 2012
drugič k napišeš, kopirej za svaki slučaj ;*
27. junij 2012
no.na šoli smo imeli velik napis (ime naše šole),ki je bil osvetljen:

OŠ GARAZDA KRLETA

vendar nasljedni dan ko sva prišli v šolo je svetilo le 7 črk ,Z,A,K,L,E,T,A !! kaj naj bi to pomenilo??učitelji so starše po pouku poklicali na sestanek, vendar ker drugam ne moremo iti so se odločili da bomo probali zdržati še en mesec.sreča ,da je jutri sobota sva si mislili ,nato pa sva starše prosili ,če lahko greve z Galom in Šano na taborjenje za eno noč.pustili so nama. Kasneje sva odšli v knjižnico da bi našli kaj o naši šoli in našli sva 2 stari knjigi z naslovom OŠ GORAZDA KRLETA ,enaja je bila 1. del druga pa 2. del "izposodili si jih bova"sem rekla eli in odšli sva do knjižničarke.Ko sva ji podali knjigi naju je čudno pogledala in rekla ali si res želiva isposoditi te dve knjigi? pritrdili sva. nato naju je še enkrat pogledala in nama podala knjigi .na poti domov sva nonstop kašljali in kihali saj se je knjiga zelo prašila.ko sva prišli domov sva knigipoložili v ogromen rusak na njiju pa še ogromno drugih stvari za taborjenje.zjutraj nas je oče pripeljal do gala in šane nato pa do jezera,kjer smo se utaborili . cel dan smo se trudili s šotorom okoli 8 zvečer pa me pokliče oče in mi pove ,da sem doma pozabila en sestavni del.bili sva JEZNI!!!!čez nekaj časa je prišel oče in nam on sestavil šotor.vsi smo se vlegli jaz in ela pa sva v roki uzele 2 knjigi in jih odprle v njih je.............................. ............................................................................................................................VEČ V NASLJEDNEM DELU
28. junij 2012
NEXT
28. junij 2012
u91240
u91240
next
28. junij 2012
next
28. junij 2012
next takoj!!
30. junij 2012
kje mas ti naledni del??
30. junij 2012
ni ga se
01. julij 2012
kdaj pa bo
01. julij 2012
pa kje bo
a mi bos sporocila ko bo
01. julij 2012
u52606
u52606
next pa še ena pripomba mal bol knižno piš! thank YOU!
02. julij 2012
next
03. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg