Forum
Hey....odločila sem se, da napišem zgodbo, ki bo govorila o vampirjih, ljubezni in teh stvareh.... če želite, da napišem zgodbo komentirajte z DA, če pa tega ne želite komentirajte z NE.... Uživajte..... <3
22. februar 2013
OK.. malo sem gledla ostale zgodbe in ugotovila, da so vsi napisali nekakšen začetek zgodbe... to bom storila tudi jaz in potem lahko napišete next, če želite, da nadalljujem ...

*****Moje ime je Sofija,sedaj sem stara 20 let, vendar vam bom povedala zgodbo o mojem življenju: Pri mojih 17-ih letih je moje življenje bilo popolno...v šoli sem bila med najpopularnejšimi, imela sem dobre, kaj dobre... ODLIČNE ocene in tudi pri ritmični gimnastiki, ki sem jo trenirala že 13 let sem bila zelo uspešna....V družini smo se imeli zelo radi... imela sem dve starejši sestri, ki sta bili najboljši sestri na svetu, ter ljubečo mamo in očeta... nismo bili revni, kar dober prihodek smo imeli.... Moje življenje je bilo preprosto popolno.... dokler ni prišel ON.....
Nextam??
22. februar 2013
Plissss komentirajte, da vidim, če lahko napišem to zgodbo al ne......
22. februar 2013
nexttt plis
22. februar 2013
******** Bil je ponedeljek, zadnji teden pred poletnimi počitnicami.....jipiiii....Jaz in moji naj. prijateljici Isobel in Amy smo se odpravljale v razred. " Joj, pomagajta, omedlela bom" reče Isobel in se dela, kot, da bo omedlela... " Hehe, zakaj pa zdaj to?" vprašam jaz. "Kaj ne veš ? Danes sem vprašana KEM za 4 ali 5... Kaj če mi ne uspe?" Oglasi se Amy: " Ah, daj no, zakaj naj ne bi dobila petice? Cel vikend si se piflala tole tvojo kemijo... če ne dobiš petice bom protestirala.... kdo je z mano?" Vse tri smo se zahihitale. Potem sem se spomnila, kaj sem jima hotela povedati: " O moj bog.... skoraj bi vama pozabila povedati.... dobili bomo nove sosede... upam, da bo kakšen luštkan tipček na vidiku hehe" Amy in Isobel sta hkrati vzdihnili in Amy je vprašala: " Kaj? V tisto staro, zapuščeno hišo, kamor že sto let ni bilo nikogar blizu se bo nekdo vselil?" Vsa navdušena sem pokimala in dodala: " Saj jo že prenavljajo..." Nato je zazvonilo in učitelj je vstopil v razred. Imeli smo kemijo.********
Next??
22. februar 2013
next
22. februar 2013
Bi mi lahko kdo plis povedal kako se da slike gor, ker bi to res rada nrdila pa ne znam... drugače pa nextam jutri
22. februar 2013
Slike:
Sofija
http://www.google.si/search?hl=sl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1160&bih=624&q=brown+hair+and+brown+eyes+girl&oq=brown+hair+and+brown+eyes+girl&gs_l=img.12...1377.12428.0.13718.32.23.1.8.3.0.158.2726.2j21.23.0...0.0...1ac.1.4.img.A0t6Runsfj8#imgrc=k5EBLd18cpo8WM%3A%3B0FFfTr9x_rrP1M%3Bhttp%253A%252F%252F25.media.tumblr.com%252Ftumblr_lrorwbi5rV1qkj2gwo1_500.png%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.tumblr.com%252Ftagged%252Fcurly%252520brown%252520hair%3B454%3B573

Isobel
http://www.google.si/search?hl=sl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1160&bih=624&q=brown+hair+and+brown+eyes+girl&oq=brown+hair+and+brown+eyes+girl&gs_l=img.12...1377.12428.0.13718.32.23.1.8.3.0.158.2726.2j21.23.0...0.0...1ac.1.4.img.A0t6Runsfj8#hl=sl&site=imghp&tbm=isch&spell=1&q=blonde+hair+and+brown+eyes+girl&sa=X&ei=OWsnUbP_NIWL4gTR2oCICQ&ved=0CEgQBSgA&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42768644,d.bGE&fp=7c57bdcd2560b2f&biw=1160&bih=624&imgrc=BDNkfOjzmnoTxM%3A%3BaRObkvo_6aHgHM%3Bhttps%253A%252F%252Ftwimg0-a.akamaihd.net%252Fprofile_images%252F287421694%252Fmeloria.jpg%3Bhttps%253A%252F%252Ftwitter.com%252Fbasketballbabe9%3B355%3B481

Amy
http://www.google.si/search?hl=sl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1160&bih=624&q=brown+hair+and+brown+eyes+girl&oq=brown+hair+and+brown+eyes+girl&gs_l=img.12...1377.12428.0.13718.32.23.1.8.3.0.158.2726.2j21.23.0...0.0...1ac.1.4.img.A0t6Runsfj8#hl=sl&site=imghp&tbm=isch&sa=1&q=girl&oq=girl&gs_l=img.12..0l10.12902.13814.7.14972.4.4.0.0.0.0.141.417.1j3.4.0...0.0...1c.1.4.img.a8f7c19-s54&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42768644,d.bGE&fp=7c57bdcd2560b2f&biw=1160&bih=624&imgrc=m84K4DvnPe-WJM%3A%3B1ZDI04qDNT6j_M%3Bhttp%253A%252F%252Fimgs.mi9.com%252Fuploads%252Fmusic%252F1881%252Fgentle-girl-katherine-mcphee_1024x768_23809.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fmi9.com%252Fgentle-girl-katherine-mcphee_23809.html%3B1024%3B768
22. februar 2013
OK IZ TEH SLIK VEM, DA SE NE BOSTE NČ ZNAŠLI... RES NE ZNAM TEGA GOR PRLEPIT... JAZ IN TEHNOLOGIJA: NE GRE PREVEČ SKUPAJ HEHE.. SE OPRAVIČUJEM, BO PAČ BREZ SLIK......
22. februar 2013
******* Z Amy sva čisto zaskrbljeni čakali pred šolsko ambulanto. Isobel je omedlela. »Koliko misliš, da bo Isobel sedaj imela zaključeno kemijo?« vpraša Amy. Vsa ogorčena odvrnem: »Kaj? Isobel je v ambulanti s pol tone ledu na glavi, tebe pa zanima koliko bo imela zaključeno kemijo?" Amy se je povesil greben " Kako si lahko takšna?? Saj veš, da me skrbi zanjo…" Objela sem jo in odprla so se vrata ambulante. Skozenj je stopila Isobel in se nasmehnila: " Precej bolje mi je.... Medicinska sestra je rekla, da lahko, če želimo, gremo prej od pouka. Samo po stvari moramo iti v razred..." Z Amy sva se seveda strinjali in odšli v razred po stvari, Isobel je raje ostala zunaj, da učitelj ne bi česa posumil... Izmislili sva si tehten razlog, zakaj greva od pouka in sva šli na šolsko dvorišče, kjer naju je že čakala Isobel. " Pridita, pokazala vama bom, kako lepo je ta hiša, kamor se bo nekdo vselil, že prenovljena..." sem dejala in ju potegnila za sabo. " Pojdimo raje skozi gozd, bližje je, " je rekla Isobel. Hodile smo med drevesi in grmi, se lovile in se smejale. Seveda ni šlo brez tega, da se Isobel ne bi spotaknila preko kakšne korenine in se ranila. " Kaj vse se ti bo še danes zgodilo?" sem jo vprašala. Isobel se je zahihitala, skomignila in si pritisnila svež robček, ki ji ga je pomolila Amy, na rano na kolenu. Prišle smo do hiše. " Gremo noter" reče Amy. " O moj Bog, se ti je zmešalo? Da si spet kaj naredim?" reče Isobel in se odmakne. " Daj no, zabavno bo," ji rečem in jo primem za roko. Vstopile smo. Malce smo raziskovale, vsaka na svojem koncu sobe, ko je naenkrat Amy zakričala in pritekla k meni in Isobel. " Kaj je?" je tresoče vprašala Isobel. " Videla sem,videla sem...." " Kaj, kaj, kaj si videla?" sem jo vprašala, mislila sem, da se šali in sem bila že nestrpna. "Človek, duh, nekaj je bilo v drugem nastropju. Videla sem, vama rečem!" Videla sem resničen strah v njenih očeh in zbežale smo iz hiše. Tako hitro sem tekla, da sem se mimogrede v nekaj zapičila in iz moje dlani je pritekla sveža kri. Tako zverinsko me je zapeklo, da sem zakričala in se vrgla na kolena. Amy in Isobel sta me dvignili in mi pomagali, da smo prišle iz hiše. Šle smo naravnost k meni domov. Staršev in sester še ni bilo doma. Amy in Isobel sta mi oskrbeli rano in me vprašali, kaj se je zgodilo. Pomislila sem. " Vem samo, da sem se v nekaj zapičila in da je strašno zapeklo." Isobel se je zarežala: " Hehe, poglej, rana izgleda tako, kot da bi te ugriznil vampir." Utihnila je. Vse smo utihnile. "Amy,kaj si videla v hiši?" sem jo vprašala. Vzdihnila je in čisto potiho rekla: " Videla sem obris človeka, ampak težko je točno opisati, ker je v trenutku, ko sem ga zagledala preprosto izginil. Mogoče je bil pa duh. Ampak res sem nekaj videla." Rekla sem: " Če bi kaj takšnega videla Isobel ji prav gotovo ne bi verjela, ker je bila še pred uro in pol nezavestna, ampak ti si res videti pretresena Amy..." Spogledale smo se in spet sem pogledala rano. Zakričala sem, vse smo zakričale... rane ni bilo več! ***************
Next?
23. februar 2013
Uff, upam, da se vam ne zdi preveč dolgo... mogla bom pisat malo krajše odlomke...
23. februar 2013
next
23. februar 2013
********Pogledala sem še drugo roko, obrnila dlan, vendar rane več ni bilo... Bila sem pretresena. Isobel se je namrščila: " Tako hitro se ni mogla zaceliti..." Amy je bila grozno zaskrbljena... " Ne bi smele iti v tisto hišo, jaz sem kriva..." je rekla. Objela sem jo in ji rekla, da ona sploh ni ničesar kriva, da smo se vse odločile, da bomo pogledale kaj je v hiši. Prišli so moji starši in čas je bil, da sta Isobel in Amy šli domov. Pri večerji sem vprašala mamo: "Mami...ali je mogoče, da se rana zaceli v 15 minutah?" Mami me je pogledala, kot, da sem jo pravkar vprašala nekaj zelo zelo butastega (pa še res je) in odgovorila: "Seveda ne ljubica...zakaj sprašuješ?" "Ahh, kar tako," sem odgovorila v zadregi. Pozneje je prišla moja sestra Mandy. "Kje pa je Ellen?" je vprašala. Ellen je moja druga starejša sestra. Oče je vprašal: " Ali nista bili vedvi skupaj na zabavi?" "Ja, vendar je rekla, da gre prej domov." Vsi smo se zaskrbljeno spogledali. Klicali smo jo na mobilca, vendar odgovora ni bilo. Poklicali smo vse njene prijatelje vendar nobeden ni ničesar vedel. Poklicali smo policijo. Iskali smo jo po gozdu, v barih ter klubih... Nikjer je nismo našli.***********
Next?
23. februar 2013
next
23. februar 2013
u123021
u123021
next + nova bralka
+ coolska zgodbica
23. februar 2013
hvala...nextam danes zvečer... Uživajte <3
23. februar 2013
********* Pridružili sta se nam tudi Amy in Isobel. Starši so nam prigovarjali naj gremo spat, da bodo že oni nadaljevali. Vsi smo bili zelo zaskrbljeni. Amy in Isobel sta prosili starše, če lahko prespita pri meni, da ne bom v teh "težkih časih" sama. Dobili sta njihovo dovoljenje. Ko sem prišla domov, si nisem mogla pomagat. Kar ulilo se je iz mene. Jokala sem in tulila tako glasno, da so skoraj popokali kozarci na mizi. To je bil najhujši dan mojega življenja. Najprej Isobel, potem tale moja stvar z rano in sedaj še Ellen. Bila sem pretresena. Isobel in Amy sta me nekako pomirili in mi pripravili toplo penečo kopel. Morala sem priznati, da je bilo res pomirjujoče, ampak še vedno sem čutila strah. Še enkrat sem pogledala svojo dlan. Rane ni bilo. Po kopeli sem se oblekla v najudobnejšo pižamo, se zavila med rjuhe in po petih minutah zaspala. Vse tri smo spale v isti postelji (imam namreč zelo veliko posteljo). Zbudila sem se ob 10 zjutraj. Danes zagotovo ne gremo v šolo. Amy in Isobel sta še spali. Skobacala sem se iz postelje in odšla v kopalnico. Pogledala sem v ogledalo in ugotovila, da imam ogromne podočnjake in da sem zelo bleda. "Nič čudnega," sem si rekla "saj sem šla spat ob enih zjutraj." V kuhinji sem zaslišala ropot. Nekako sem vedela, da sta tam mami ali oči, vendar sem, ko sem hodila navzdol po stopnicah vseeno čutila strah. Včeraj je bil res grozen dan. Ko sem odprla vrata kuhinje sem obstala. Pri kuhinjskem pultu je stal najlepši fant na svetu. Imel je črne lase in čudovite zelene oči. Pogledal me je in me pozdravil: "Živjo! Ti pa moraš biti Sofija. Sem Erik, vaš novi sosed." Nisem si mogla pomagat, kar bleknila sem: "Kaj delaš tukaj?" Zasmejal se je (to je bil prav gotovo najlepši nasmeh na svetu) : "Tvoji starši so me prosili, naj pripravim zajtrk, saj so oni odsotni. Žal mi je zaradi tvoje sestre. Jo bodo že našli." Takrat sem se šele zavedla, kaj vse se je dejansko zgodilo včeraj. Na misel pa mi je padla še ena reč- novi sosed...kako? Hiša še ni dovolj prenovljena, da bi v njej lahko kdo stanoval. Vem. Včeraj sem bila tam. Ali je mogoče Amy videla ravno njega? Naenkrat me je zelo zaskrbljeno pogledal: "Najbrž se sprašuješ, kako smo se lahko že vselili, ko pa je hiša še vedno ena velika ruševina?" Zagotovo sem zijala vanj, kajti pogled je od mene zelo hitro preusmeril na vlivanje mleka v skodelico. "Nekaj metrov stran od tu živi moja teta. Že pred tednom smo se začasno preselili k njej, da bi nadzorovali prenovo hiše. Moj oče je zelo zaskrbljen glede tega, kako jo bodo prenovili, misli, da ne bo vredu." Zarežal se je. Rekla sem aha, vendar še vedno me je mučilo eno vprašanje. Morala sem ga vprašati: "Koliko si star?" Rekel je nekaj, kar me je strašno zmotilo: "Stt.. ahm.... 17 let." Zarežala sem se mu: "Si hotel reči sto?" Pogledal me je in rekel: "Kje pa sta tvoji prijateljici?" "Spita še," sem odvrnila. Naenkrat je skozi vrata nekdo vstopil. Skoraj sem padla s stola, ko sem videla kdo je. Hitro sem se pobrala in stekla k vratom: "Ellen!" sem zakričala in padla v objem moji starejši pogrešani sestri.********
Next?
23. februar 2013
******** Bila sem tako vesela, da sem od sreče jokala. Za njo so v hišo prišli še mami, oči in Mandy. Po stopnicah sta nato prikorakali še Isobel in Amy, ki sta ob pogledu na Ellen zakričali in ji stekli v objem. Oh kako sem bila dobre volje. Ko smo se nehali objemat in poljubljat in ko sta se mami in oči zahvalila policistom sem vprašala Ellen: "Ellen, kaj se je zgodilo, kje si bila?" Ellen me je nekoliko zmedeno pogledala, nakar je v pogovor vskočil Erik: "Bila je v nezavesti, ne spomni se preveč dobro." Bila sem jezna, da je zmotil najin pogovor in naj je še tako lep sem nekoliko grobo odvrnila: "Kako pa ti to veš?" "Pomiri se," je odvrnil "tvoji starši so mi povedali." Pogled mu je obstal na moji dlani. Še sama sem pogledala za njim in zastal mi je dih.... tam je bila..... videla se je kri....rana se je spet prikazala. Erik me je prijel pod roko in me odpeljal v kopalnico. Očistil mi je rano. Sama sem komaj dihala. Morala sem povedati Amy in Isobel. Hotela sem steči iz kopalnice in jima povedati, ko je pred mene naenkrat stopil Erik, mi pritisnil roko na usta in zašepetal: "Nikomur ne smeš povedati za to rano!" Ko je odmaknil roko sem ga hotela nadreti, vendar sem zaslišala le šepet, ki je prihajal iz mojih ust: "Zakaj ne? Povedati moram Amy in Isobel. Oni dve bosta edini razumeli. Kdo pa misliš, da si, da mi lahko ukazuješ?" Ogorčena nad tem, da sem naenkrat izgubila glas sem prestrašeno pogledala Erika, ki je naenkrat postal zelo, zelo jezen: "Kaj?! Zakaj si jima povedala?" "Kaj te briga!" sem mu zabrusila in ga hotela odriniti, ko sem v svoji glavi zaslišala glas: "Nekaj ve." Umirila sem se in ga elegantno vprašala: "Zakaj te pa to tako zanima?" Približal se mi je in rekel: "Kmalu boš izvedela zakaj." Obrnil se je in odvihral, sama pa sem spet pogledala svojo dlan. Rana je izginila. Stekla sem za Erikom.*********
Se opravičujem, ker nisem počakala, da ste nextali, vendar sem bila res nestrpna, morala sem napisat dalje
Zdaj bom pa res počakala, da nextate...
Next?
23. februar 2013
next
23. februar 2013
*********** Ustavila sem se in se raje šla preoblečt, še vedno sem bila namreč v pižami. Oblekla sem lepo rožnato majčko z naramnicami ter bele kratke hlače. Lase sem si spela v čop in obula moje svetlo modre balerinke. Nato sem stekla iz hiše. Ko sem se približevala sosedovi hiši me je postalo zelo strah. Kljub temu sem vstopila. Poklicala sem Erika. Ni se oglasil. Spomnila sem se, kaj mi je povedal. Da sploh ne živi tu, da živi pri teti. Obrnila sem se, da bi odšla iz hiše, ko sem za seboj zaslišala glas: "Lagal sem..." Zelo sem se prestrašila, ko sem zagledala Erika, ki mi je obračal hrbet. "O čem? " sem vprašala. "O vsem!" je odgovoril. "Se lahko, prosim obrneš in me pogledaš v oči?" sem dejala. Ko se je Erik obrnil sem zakričala. Njegove oči....bile so.... rdeče! Čutila sem bolečino na svoji dlani... vedela sem, kaj bo... pogledala sem navzdol... tokrat nisem zakričala.... tam je bila... rana je bila spet tam... Spet sem pogledala Erika. Približal se mi je in rekel: "Tukaj nisem zaman, Sofija. Tu sem zaradi tebe." Nisem si ga upala pogledat v oči, zato sem gledala v tla in ga vprašala: "Zaradi mene?" Odgovora ni bilo, zato sem zbrala pogum in pogledala navzgor. Erika ni bilo več...**********
Next?
24. februar 2013
next!
24. februar 2013
Heyy pozabla sem povedat, da sem imela tudi čudovito psičko Ruby... Tu je slikica:
http://mojkucniljubimac.files.wordpress.com/2010/11/ozzy-royal_pekingese-kraljevski_pekinezer_005.jpg
Uživajte... Sofija
15. marec 2013
*********Zbudila sem se v svetli sobi. Takoj sem vedela, kje sem....v bolnici! Pogledala sem na stran in zagledala mamo, ki je sedela poleg mene. Imela je rdeče in zabuhle oči. Ko je videla, da sem budna je vzkliknila: "Sofija!", me objela in začela jokati. "Kaj se je zgodilo?" sem vprašala. Mama se mi je nasmehnila skozi solze in rekla: "Oh, ko ste se zvečer, po iskanju Ellen z Amy in Isobel odpravile domov, si med spanjem omedlela. Amy, ki je šla ponoči na stranišče, je to opazila in takoj poklicala pomoč. Zdravnik je rekel, da se to, da med spancem padeš v nezavest pogosto dogaja ljudem, ki se jim dogaja kaj stresnega." Malce sem pomislila, nato pa se hitro vzravnala in vprašala: "Ellen?" Mama je pogledala v tla in odkimala: "Nismo je še našli." "Kateri dan je danes?" "Petek," je odgovorila mama.Uff, počitnice so se začele.Morala sem imeti res čudne sanje. "V nezavesti sem bila 4 dni?!" Mama je pokimala. Naenkrat so v sobo prišle Isobel, Amy in Mandy. Tudi one so imele rdeče in zabuhle oči, vendar ne tako kot mami. Ko sta me Amy in Isobel zagledali, sta zacvilili, pritekli k meni in me objeli. Tudi Mandy se je nasmehnila in me objela. Amy je jokajoče rekla: " Ti trapa...počitnice so se začele, ti pa padeš v nezavest." Bila je grenka šala. Kislo sem se nasmehnila. Nato je v sobo prišel oče. Še nikoli ga nisem videla takšnega. Imel je majhne in prav tako rdeče in zabuhle oči in razmršene lase. Tudi preoblačil se najbrž ni, saj je bil isto oblečen še v ponedeljek. Vse smo ga zaskrbljeno pogledale. Mandy ga je s strahom vprašala: "Oče, ste našli Ellen?" Oče je pogledal vsako posebej in z bolečino v glasu zašepetal: "Našli so jo...................................našli so NJENO TRUPLO!"*********
Next?
16. marec 2013
aja... pa če se bo kdo prijavo?
http://www.igre123.com/forum/tema/logika...pa-to..../52181/
Prosim prijavite se...
16. marec 2013
next
17. marec 2013
u71250
u71250
next takoj najbolša zgodbica dobesednoooooooooooo
nujno next drugače crknem