Forum
no to bo zgodba o vampirjih ker sm nora nanje

boš bral/brala

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. april 2012
ups zgodba se mi je zbrisala, bom tkaj napisala
19. april 2012
naj se predstavim: Moje ime je Evangelina, usi me imajo za čudakinjo nimam nobene prijateljice. Imam belo pout kot stena in črne douge lase. Starša sta mi umrla v prometni nesreči ko sem imela 2 meseca, zato živim pri rejnikih ki so grozni. Poslušam metal.

1 del: Z muko sem vstala in odhitela v šolo. Bilo je mučno kot zmeraj saj se počutim kot da sem nevidna za use. To zazvonilo je takoj sem odhitela domol. Zvečer sem mogla peljat psa na smrehod, hodila sva sredi parka. Ko sem naenkrat zaslišala šum in videla temno moško postavo....
19. april 2012
next
19. april 2012
next
19. april 2012
postava me je gledala in videla sm rdeče oči. Postava je stopila korak naprej. "Kaj hočeš?!?!?! " sem zavpila. postava pa je naredila še korak naprej, zdaj sem ga videla razločneje. Bil je fant s črnimi lasmi, belo polt in rdečim očmi. Še enkrat sem ponovila "Kaj hočeš?!?" Fant je sunkovito stopil do mene me prijel in mi na uho zašepetal "Ti si ena od nas" nato je zginil in v glavi mi je odmevalo "ti sii ena izmed nas" kaj naj bi to pomenilo??
19. april 2012
next
19. april 2012
next
19. april 2012
next
19. april 2012
next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,nextnext,next,next,next,next,,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,
19. april 2012
no to je bil finale
19. april 2012
3 del: Naslednji dan sem se zbudila, bila sem usa zaspana sej mi je poglavi nonstop odmevalo: " ti si ena izmed nas". Pogledala sem na koledar bil je petek 13, in na ta dan je bil tudi šolski ples. Po šoli so vse punce in vsi fantje govorili da je ples. Jaz pa niti nisem še vedela če se bom na plesu sploh prikazala. Dopoldan je bil zame čista beda, a sem se vseeno odločila da grem na ples. Uredila sem se bolj tko saj sem si mislila da me nebo noben opazil tako ali tako, a o tem sem se še zelo motila...
19. april 2012
evangelina :

19. april 2012
next
20. april 2012
4. del: Prišla sem pred šolo, zapihal je hladen veter tako da sem se kar zatresla. Prišla sem v prostor kjer je bil ples. Popila sem nekaj soka ki pa je bil zelo čudnega okusa. Kar naenkrat mi je postalo zeloo vroče, zato sem stekla na zrak de se ohladim. Naredila sem nekaj globokih udihov, počutila sem se malo bolje. nato pa se je za mano kar naenkrat pojavil tisti čudni fant. "Kaj hočeš?" sem rekla u strahu. Fant pa je stopil do mene in mi dal POLJUB!!. Zdrznila sem se in se sulovito umaknila njegovim mrzlim ustnicam. "KAJ JE TVOJ PROBLEM?!? KAJ SEM TI NAREDILA DA MI SLEDIŠ IN ZAKEJ SI ME POLJUBIL?!?!?!?!?!
20. april 2012
u73868
u73868
Next!!!
14. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg