Forum
Pozdravljeni! Napisala sem že te zgodbice:
http://www.igre123.com/forum/tema/zivi-svoje-sanje-by-dark-angel-77/26607/
http://www.igre123.com/forum/tema/reka-tisine/26817/
http://www.igre123.com/forum/tema/kakor-voda-in-ogenj/27566/
http://www.igre123.com/forum/tema/my-memory/28632/
to pišem skupaj z Niko(Panda2000):
http://www.igre123.com/forum/tema/spopad-planetov/26842/

Zdaj bom napisala še eno zgodbico, ki govori o 5 prijateljicah(Katty & Amy, Daisy, Sarah, Ashley), ki si vse zaupajo, vedno držijo skupaj in imajo celo svoj band. Vsaka ima svoje ljubezni, težave, hobije in slabosti. Vendar se svet obrne na glavo, ko vsaka izve kruto resnico o sebi.Če si še tako zaupajo, ne morejo izdati tistega, najbolj krutega. Bojijo se, da se bodo zaradi težav odtujile. Bodo vseeno ostale najboljše prijateljice?

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. februar 2012
Katty& Amy (dvojčici)

Rjavolaska Amy:
Modna obsedenka. Ima fanta Maxa. V prostem času kreira obleke, reda pa jih tudi kupuje. Njene ocene so v povprečju 4, tu in tam pade kakšna 3 ali petica. Talent: Igra sintisajzer(tudi v bandu) Posebnost: nenehno spreminja barvo las.
Blondinka Katty:
Obožuje živali. Doma ima psa, dve muci, ribice, hrčka, zajčjo družino, želvo ter papigo. Njene ocene(razen pri biologiji) so v povprečju 3. Za to se ne sekira preveč. Rada jaha konje in je bolj potuhnjena. Zaljubljena še ni. V bandu igra na kitaro. Posebnost: kadar se znajdejo v težavah, ostane nenavadno mirna.
05. februar 2012

Daisy
Je lepotica brez primere. Rada športa. Trenira atletiko, judo, odbojko, hip-hop, mango, smučanje in plavanje. Njena mama ji je umrla, ko je imela 5 let. Zdaj živi z prijazno mačeho Kerio,očetom ter sitnim starejšim polbratom Alexom. Zaljubljena je v Benny-ja, a on ji ne vrača ljubezni.... v bandu igra na bobne.
05. februar 2012
Ashley

Obožuje petje. V bandu je pevka. Fantje se kar lepijo na njo. Njeni starši so ločeni. Živi z mamo, hudobnim očimom in bratom Gary-jem. Zaljubljena je v Deana, najlepšega fanta na šoli. Čeprav nima veliko možnosti, ne obupa...
05. februar 2012
nexttt
05. februar 2012
Sarah:

Kličejo jo tudi ŽIVEČE RAČUNALO. Prav zares, saj ji gre matematika odlično! Tudi pri ostalih predmetih v redovalnico letijo same debele petice. Ima ljubečo mamo in očeta. Njena sestra pa jo sovraži. Kar naprej tekmujeta. Sarah si želi postati predsednica vlade ali države. Vse se ob misli na to hihitajo, toda Sarah je že zelo zrela. V "skupini" je mama za vse. Je pa nekoliko raztresena. In rada slika. Ja, to je njen talent. Zaljubljena je v Ashley-inega brata Gary-ja. V bandu pa igra bas kitaro.
05. februar 2012
next next next
06. februar 2012
(Sarah)
Nisem se mogla zbrati. Čeprav obožujem matematiko in imam pri tem predmetu samee petke, nisem mogla pravilno rešiti niti enega računa. Namesto zapletenih, dolgih, težaških in groznih računov sem računala takšne: Sarah+Gary=love
06. februar 2012
sploh kdo bere???
06. februar 2012
eh, jaz bom kar pisala. me briga, če kdo bere!
07. februar 2012
next next pa ti kr piš
07. februar 2012
(AMY)
Presneto, kako sovražim angleščino! Ne gre in ne gre mi! Nagnila sem glavo nekoliko bolj na levo, saj na moji levi sedi Katty. "Ne prepisuj!" je ostro šepnila. "Če pa ne znam!" sem obupano vzkliknila. Katty je le namrgoljeno zmajala z glavo in se posvetila svojemu učnemu listu. Nihče se ne meni zame. Ni fer! Na Ashley in Daisy se lepijo vsi fantje, Sarah je ljubljenka učiteljev, Katty spoštujejo vse živali in ne potrebuje pozornosti, jaz pa.... sem ostanek! Vse uživajo v svoji slavi, med tem, ko jaz sama nimam nikogar. Le Maxa. In še ta se je od mene zelo odtujil. Preveč rad športa in nima časa. Ne pohvali več mojih oblek, ne preživi veliko časa z mano in , ok mu kaj razlagam me sploh ne posluša. GROZA!!! Sama sem ostala... Vendar ne smem tako razmišljati. Ne bom dovolila, da se odtujimo! Iz zvezka sem iztrgala list in nanj napisala: BI ŠLE DANES NA BAZEN Z FANTI; NATO PA NA PIDŽAMA PARTY?! Listek sem zmečkala in ga vrgla Sarah v glavo. Ta je sprva nasprotovala, češ, da se mora učiti. Ker so bile vse ostale takoj navdušene je na koncu privolila še ona. Ko sem jo opomnila, da bo tam tudi Gary, ni več dvomila. "Punce, danes ga bomo po dolgem času spet skupaj žurale!" je zavpila. In imela je čisto prav!
07. februar 2012
neeexxxrtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
08. februar 2012
tnx, res!
08. februar 2012
(Daisy)
"Hop in obrat, nazaj in naprej! V levo-hop, v desno-hop! Še za-suk, korak, priklon.Bravo Daisy, odlično!" je dejala moja plesna učiteljica. Vsa zadihana sem se nasmehnila in odšla do klopi, kjer sem do konca izpraznila mojo plastenko z vodo. V kotu avle sem zagledala Benny-ja. In-kako je to mogoče-opazoval me je! "Hej ljubi!" sem zaslišala glas za sabo. Za mano je stala Fiona, Benny-jeva punca. Važička trapasta! Preplavila me je žalost. Kaj ima ona, česar jaz nimam? Vsi fantje se lepijo name, pa tega nočem, le tisti, ki mi je všeč se ne zmeni zame! Krivica! "Pridi, Fiona, na vrsti si!" je zaklicala učiteljica. Ta se je važno sprehodila na plesišče. "Hop-hop, zavrti se! Sem-tja,ena noga in obr-...." je začela učiteljica. Nato je utihnila. Fiona se je pri obratu zaletela v omaro. "Moja noga... mislim, da je zlomljena...zagotovo je.... zeloooo zlomljena.... ne bom mogla hoditi... pokličite rešilce...." je zajavkala."On je kriv, ker je vzbujal mojo pozornost. Nisem bila pri stvari in..." Fiona je z prstom kazala na Benny-ja. "Ka-... jaz?! Zato, ker te je sram priznati,da si se ponesrečila, obdolžiš mene?! Konec je Fiona!" je zavpil in stekel stran. Fiona pa za njim:" Ne!!" "Res ima zlomljeno nogo." se je zahihitala Layla, moja prijateljica in soplesalka. Meni pa se je odvalil kamen s srca. Zdaj, ko jo je pustil, imam nekaj možnosti, da postaneva par...
08. februar 2012
nexxxttt

P.S

Ti tko dobo pišeš da me bo kap!!!!!!!!!!!!!
next next next next
PLISSS ŠE DANS!!!!!!!!
08. februar 2012
res tnx!
08. februar 2012
nextttttttt
08. februar 2012
(Ashley)
"Niti SLUČAJNO se danes ne bom učila!" sem jezno zavpila. "Nikamor ne boš šla! Takoj nazaj v sobo! " je zavpil nazaj moj očim Jack. "Misli si. Nisem več petletnica! Kdo si, da mi boš ukazoval?! Moj oče že ne!" sem predrzno zabrusila. "Tiho!" je gromko zavpil Jack, da me je kar odneslo v sobo. Pa kaj mu je?
Začela sem kovati načrt. V svoji sobi sem imela še kopalnico. Še sreča, da smo tako bogati. Odšla sem pod tuš in pod njim prepevala. Nato sem odkorakala do omare z oblačili-in ostrmela. In čakala, da dobim idejo kaj obleči. Kriza! Moja omara je do konca polna čudovitih oblek! Kaj naj oblečem?!
Izbrala sem bel top, kratke jeans hlače in si na glavo poveznila rdeč klobuk. S tal sem pobrala rdeč brezrokavnik, ki sem ga to torkovi zabavi kar odvrgla na tla. Zgrabila sem tudi belo torbico, v kateri sem imela kopalke in brisačo. Obula sem še rdeče All-starke in se odpravila do vhodnih vrat moje sobe. Sranje, zaklenjena so! To je gotovo Jackovo maslo! Ampak jaz se ne bom pustila! Odšla sem na balkon in po drevesu splezala na dvorišče. Svobodna. Končno!!!
08. februar 2012
nexxtttt

P.S

nzk res super pišeš ta zgodba mi je še posebaj všeč!
Great story!!!!
I love this story!!
08. februar 2012
Next!
08. februar 2012
hwala!
08. februar 2012
Dej pilsss nexti plis plis plis ko te prosim res i
09. februar 2012
Res hvala vsem!
________________________________________________________________________________
(Katty)
"Daj no , Katty! Pozni sva!" je zavpila Amy. Popolnica! Kako je lahko srečna, da je tako lepa. Pa še fanta ima! In boljše ocene kot jaz. Ni pravično! Kako lahko ima tako dober smisel za modo?! Danes je oblekla črno majico z naramnicami in belo usnjeno mini jakno, ki je bila videti, kot, da je narejena iz časopisa.
Oblekla je še črne kratke hlače in obula črne čevlje z peto.
Jaz sem nase navlekla le kavbojke in rdečo majico ter sandale.
"Pohiti!" me je preganjala moja ljuba sestrica. "Že grem, samo preverim, če imata Tin in Pika dovolj vode in hrane!" sem zavpila v odgovor. Pika in Tin sta moja muca in mucek.
09. februar 2012
nextt
09. februar 2012
slikce
Pika&Taj:

11. februar 2012
Katty
Pika in Tin sta moja muca in mucek. Pika je bele barve, Tin pa črne.
Odpravila sem se po stopnicah navzdol in zagledala Piko, ki je nepremično ležala na tleh. Tin je tulil, kot, da bi mu odrezali rep. Zajčja zakonca Bella in Brown, sta zaskrbljeno zmajevala z glavo. Tinovo tuljenje je prebudilo tudi njune mladičke: Puhico, Puhca in mladega Snežka. Puhica in Puhec sta se preplašeno stisnila k očetu zajcu, Bella pa je mirila jokajočega Snežka. Ob vsej zmešnjavi je začela moja papiga Koki vreščati:" Rešilci!Rešilci!" . S tem si je živalska druščina priborila pozornost mojega psa Rex-a, ki je začel besno lajati. To je zbudilo želvo Torty, ki se je od zaspanosti skotalila v akvarij mojih ribic. Tako je voda pljusknila iz akvarija in poškropila mojega hrčka Rika. Tudi ta se je pridružil javkajoče-stokajoče-kričeče-tulečemu zboru živali. "Tišina!" sem zavpila. Kot, da bi govorila v prazen zid."Tišina!!!" S tem sem si pošteno pretegnila glasilke. Učinek pa nikakršen. "TIŠINAAAAAA!!!!!!" sem z zadnjimi močmi zakričala. Končno sem si izborila pozornost živali. "Tako."
11. februar 2012
Bella:

11. februar 2012
Brown,Bella,Puhica,Puhec:

11. februar 2012
Snežko:

11. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg