Forum
Ola mi amigos! No da se naute ustrašl, naslou naj vs ne zavede, je sam zgodbica o men pa o moji bff eni in edini ✝✝ Dєαтнcoяє ✝✝ , in o najinih "dogodivščinah", Usaka bo pisala iz svojga vidika, pa to bo taka smešna, pestra zgodbica Uživite!
Začel bomo kr pr tem k sva se spoznale..
Tega se tako dobro spomnim. Gledala sem skozi okno. "se kej veseliš jutri Mici?". Mi je rekla mami. "si kaj živčna?". Mi je rekel oči. "ah ne zakaj?". Sem iskreno odgovorila. Da, naslednji dan sem šla prvič šolo. In po pravici povedano se takrat sploh nisem sekirala. Bila sem mirna in rahlo navdušena. Ni me skrbelo. Sploh nisem nič mislila na to, nisem se bala. Bila sem prepričana da bo vse v redu. Tako je napočil moj prvi dan šole. Bila sem oblečena v rumeno, belo srajčko in belo kiklico. Oboževala sem rumeno barvo. Zunaj je bilo sončno in prijetno toplo. In tedaj sem prvič stopila skozi vrata šole, v kateri sem preživela naslednjih 7 let. (vmes smo namreč bili 2 leti na drugi šoli, ker je bila ta premajhna. Ne skrbite vrnili smo se na to.) Zavili smo v moj razred kjer so bili že drugi otroci in starši. Spominjam se da smo se prvič kot celotni razred slikali skupaj, z sončnicami v rokah in takrat sem spoznala svojo prvo prijateljico. Medtem ko smo se slikali, sem čepela zraven deklice po imenu Berda. Vprašala me je kako mi je ime, nato pa vprašala svoje starše če se lahko skupaj slikava, ali nekaj podobnega. Ne spomnim se več dobro. Kasneje pa sem zraven nje sedela za mizo, polno drugih otrok. Ampak seveda že ta prvi dan ni šlo gladko. Spomnim se da so se mi smejali za mizo medtem ko sem razlagala koliko zob imam... Z berdo sva se namreč pogovarjali koliko nama jih je že izpadlo. Pravzaprav sploh nevem in tudi takrat nisem vedela zakaj so se mi smejali. In mimogrede sem zdaj, pri 14 zvedla da so me prav tako prvi dan že opravljali otroci, kaj toliko sprašujem. Ah.. Vseeno sem imela lepe spomine na prvi dan. Vsaj če pomislim na to da sem takrat prvič spoznala Svojo zdajšno najboljšo prijateljico.
05. januar 2013
u82298
u82298
next kul zgodbica
05. januar 2013
wiii prvi next
05. januar 2013
u82298
u82298
05. januar 2013
drgač: TO KAR PIŠEVA JE USE RES! da bote vedl
05. januar 2013
recmo še en next..
05. januar 2013
u82298
u82298
next
05. januar 2013
od različne osebe haha nice try
05. januar 2013
u106078
u106078
next!
06. januar 2013
next!
06. januar 2013
u100354
u100354
next
06. januar 2013
ooo kok nextou! jutr dobite next
06. januar 2013
u115761
u115761
neext+ nova bralka
08. januar 2013
Zjutraj sem bila v koplanici, kjer mi je mami pletla kitke. Nazadnje pa sem se odločila, da sploh nočem imeti kitk. Oblekla sem se v modro barvo. Imela sem kavbojke in modro majico. Ja, bila sem nora na modro in še zdaj sem, sploh, če je v kombinaciji s črno. Bila sem čisto navdušena. Moji najboljši prijaltejici, sosedi, dvojčici, bosta v istem razredu kot jaz in za povrh vsega bi še spoznala nove prijatelje. Bila sem čisto navdušena. Ko sem čakala pred šolo, sem v daljavi zagledala Tinkaro in Tjašoto. Stekla sem k njima in onidve k meni. Objele smo se. Potem pa smo pogumno šle v razred, kamor so nas odpeljali učitelji. Na tla je učiteljica podelila rumene, rdeče in modre blazine. Vsak se je usedel na eno. Jaz sem se na modro, Tjašota na rumeno, Tinkara pa na rdečo. Bili sta kar 2 učiteljici in obe sta se predstavili. Ena je bila Marijca, druga pa Natalija. Marijca je bila dosti starejša od Natalije vendar je bila Natalija dosti bolj smešna. Sedeli smo na tleh in vsak se je predstavil. Na vrsto sem prišla jaz "Sem Petrarcula in imam 2 najboljši prijateljici." tisti hip pa sta se tudi Tinkara in Tjašota zasmejali.
08. januar 2013
Next in kulska zgodbica + ce ti je preberi mojo zgodbico http://www.igre123.com/forum/tema/poljubil-me-je!!!/48511/sory za oglasevanje
08. januar 2013
next
08. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg