Forum
u103092
u103092
Sem to ubjaula tudi na Smrkljo. In žal mi je, da se vse to dogaja. Ampak, preberte, pa se zamislte.

Ja, verjeten si zdej mislte, da sm neki hater, ki bo pisal slabe stvari o naših fantih. Pa nism. Odkadar vem za to skupino, se je moj lajf spremenil. Pesmi so ble tko lepe, fantje tok lušn in ja, u šoli so me usi klical obsedena. Ampak ne, samo predana. Ampak, kaj se zdej dogaja?!

Pridem na fb. Gledam najnovejše novice. Prvo kar me udari- Zayn je zbrisau svoj twitter. Zakaj?

Njegove besede "
The reason I don't tweet as much as I use to is because I'm sick of all the useless opinions and hate.."
In pol se kličejo directionerji. Usi hate komenti ki jih je Zayn dobil, kako da je njegova zveza s Perrie lažna. Pol še tisti video, ki je prišel u jaunost, da nej bi Zayn u sobo povabu punco. Okej, a je kdo razbral, da je bil tisto RES ZAYN?! In veste kaj?! bistvu se ne čudim njegovi odločitvi. Polno ljudi ga nervira s temi hate komenti. In ja, usi ga obsojajo, ker je musliman. A vas ne bi bolelo, ko bi ti povedal, da si terorist, da zadrogiranec in ne vem še kaj?! Žal mi je. Žal mi je, da se sploh ti ljudje upajo sami se be imenovat DIRECTIONERJI.
Ko se pomirim od šoka kar se Zaynovega twitterja kliče, vidim nekej o prometni nesreči. DVA človeka, dva Niallova frenda sta mrtva! Ubogi Nialler ;( In pol ratam še bolj jezna, ker je poln fb o novici, kako je Zayn zapustu twitter, Niallu pa umresta DVA PRJATLA, in to komaj zasledim. Directionerji bi se morali sramovati. Vem, da tega Niall ne bo vidu, pa tudi če bi, ne bi poštekal, ampak vseeno ISKRENO SOŽALJE! Pravi directionerji smo s tabo.
In nato, kot da ne bi blo že vsega zadosti, dovolj šoking novic za danes, pa...
GOVORICE, DA BO ZAYN ZAPUSTU BEND.

Uprašam sama sebe. Kam smo prišli?! Smo res prpravli fante do te točke. Z X Factorja so prišli vse do Olimpijskih iger, in ta teden se use počasi podira.
Žal mi je, da morm to reč ampak..... VERJETN SMO NAJSLABŠI FANI IN TO JE VERJETN NAJSLABŠI FANDOM, KAR JIH JE.
Upam da se bote mal zamisnli.
22. avgust 2012
u74377
u74377
oooooooooo faaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!
neeeeeeeeeee skupinaaaa ne smeeeeeeee razpadt!
MOJE SOŽALJE NIALL! (bogi Niall)
in neeeeeeeeeeeeeee!zayn ne sme zapustit skupine!lej!jst mam vse rada,ne glede na to kakšni so...zayna mam tud rada,pa tud če je musliman!briga me kaj so oni,važno je da jih mam rada,ne glede na to kok so grdi,lepi...lada jih mam in res ne vem kaj bi jst brez njih!oni so moj lajf!čo bo skupina razpadla,al pa če bo Zayn šel iz skupine,se bom jokala,rezala...karkol,samo upala bom da se bodo nazaj združli!
08. september 2012
u97794
u97794
bogi niall.
ampak jaz sem directionerka.nikoli jih nisem obsojala in rada jih imam vse.zame če bii en sam član odšel iz skušine to nebi bil več one direction.ker vseh skupaj predstaljajo skupino.če bi nwm. zayn odšel in bi ga zamenjali z nekom,to nebi več bila skupina one direction,ker bi bili brez zayna.torej upam da ne bo odšel.in verjamem da ima veliko ljudi proti zajnu,zaradi zgoraj omenjenih razlogov.ampak jaz nimam nič proti njem.ker menim da se ljudje ocenjujejo po notrajosti.ne po poreklu,ali videzu.upam da se nebo zgodilo da bi kateri član zapustil skupino ali kaj podobnega.
08. september 2012
u74377
u74377
se čist strinjam s tabo Nina!Če se komu kej zgodi,če skupina razpade,se bom jst ubila (čist zares!)...oni so moj lajf!jst res ne vem kaj bi brez njih!oni so moji idoli!zase sem prave directionerka,ker nobenega ne obsojam,nisem nesramna do njihovih punc...samo srečo jim želim in veselje to je to!nič drugega!vse kar bi rada da je: da so srečni in da se majo fajn!
08. september 2012
u97794
u97794
se strinjam lara.jaz jih podpiram tudi glde njihovih punc.ker konec koncev je pomembno da so srečni in dvomim da bi si izbrali punco ki ni nekaj posebnega.
08. september 2012
Bogi Niall ful se mi smil ampak js sm tut Directionerka! Js jih podpiram na vsakem koraku karkol nardijo in sm tut ponosna na njih! Js snism directionerk sm zato ker so luškani ampak tut zato ker majo dobre pesmi in najlepše glasove!! In js mam tut dost tega, da vsi govorijo kako bo en zapustu bend! ZAKAJ ZA VRAGA BI NEDO ZAPUSTU TA BEND, ČE PA ZARAD NJEGA ŽIVIJO SVOJE SANJE IN SO SREČNI KOT ŠE NIKOL!! MISLEM HALLOOOOOO! In mi grejo vsi ti ljudje, ki se kličejo Directionerji pa sploh niso tok na živce! Sovražim jih, ker se lažejo, da so neki samo zato, da bi bl neki več! Js nism directionerka, da bi se zdej neki važla in verjamem, da še velik ljudi ni! Tisti, pa ka to delajo jim sam tole povem: Nehite, ker ste zarad tega kar delate navadni BEDAKI!
08. september 2012
skupina ne sme razpadt.vem da je veliko 'directionerjev' ki se z veliko stvari ne strinjajo pa to ampak jest se.z vsako potezo k jo nardijo.upam da ne bojo razpadl.in tole o zaynu...ne zdi se mi prov d mu takele delajo.to niso pravi directionerji!pa niallbogii...nevem kaj bi nardila če bi kdo od njih zapustu skupino
08. september 2012
u97794
u97794
se strinjam z niko in saro
08. september 2012
u74377
u74377
se čist strinjam s tabo Nika!Men grejo čist zares tisti na živce k se majo za ene VELIKE DIRECTIONERJE,ker u bistvu sploh niso!Vsem hočjo neki najslabš!Taki ljudje so bedaki,zabiti v glavo...!Čist zares!In res jih SOVRAŽM!Pa naj zrd mene to cel svet ve!jst jih mam rada ko ne vem kaj!spodbujala jih bom vedno in skoz!v dobrem in slabem!pa če se svet obrne na glavo,jim bom čist usakič pomagala!!!
08. september 2012
u74377
u74377
se strinjam tud z tabo Sara!
08. september 2012
aneda sis men grejo tut te na živce, ker so fake pa sm salbo hočejo -.- Naprimer ne, ki ne marajo NIalla! Js bii jih najraj zadava! pa tiste, ki so žalil Haryja pa ostale grrrrr!!
08. september 2012
OMG, naj se sramujejo, bogi zayn in niall! pravi directionerji bi morali podpirati in sprejeti odločitve kar so se oni odločili. npr. nekateri ''directionerji'' sovražijo perrie, eleanor in danielle. omg, in oni si pravijo directionerji. ČE ZAYN LJUBI PERRIE IN PERRIE LJUBI ZAYNA, IN LOUIS LJUBI ELEANOR IN ELEANOR LJUBI LOUISA, ČE LIAM LJUBI DANIELLE IN DANIELLE LJUBI LIAMA... SPREJMITE TO! al pa ko govorijo puncam od one direction ; 'back of b*tch, niall is mine!'' al kaj takega. verjetno še niste slišali za besedo 'ljubezen?
hahahahahahahahaha, in vi si pravite directionerji. bolj hejterji se mi zdite. -.-'!
08. september 2012
u74377
u74377
jp sestlica moja!bogiii Niall pa Hazza!Če kdo poškoduje najinga Harry-ja (k si ga z Niko delive),naj se me paz!Pa Niko tud!Če kdo komu kej nrdi,ga že ni več!Prsežem!
08. september 2012
u74377
u74377
se čist strinjam s tabo ρresen†.!
08. september 2012
u97794
u97794
jaz podpiram vse parčke.ker se zavedam da so srečni skupaj in je to najbolj pomembno.
in upm da bosta harry in niall kmalu našla punci ki jih bosta ljubila in oni dve njiju.ker se zavedam da lahko sanjarim o tem da bi jih spoznala in bi se s harry-jem zaljubila.in želim vsem čimvečjo srečo v živjenju ker jih imam vse rada.
08. september 2012
u97794
u97794
se srinjam ρresen†.
08. september 2012
u74377
u74377
se strinjam s tabo Nina!
08. september 2012
jest se tut strinjam da so v zvezi.come on.sej je vsak loh.zdej pa če si slavn pa še ne pomen da nesmeš bit.jest jih podpiram povsod...sanjarjenje je pa še vseeno dovoljeno...
08. september 2012
u97794
u97794
se strinjam sara
08. september 2012
jst se tud strinjam
08. september 2012
js se čist strinjam s tabo Sara pa s tabo tut sis NIna s tabo se pa tut ful strinjam, ker vem,da lohka js tut sm sanjam!
08. september 2012
1 uprašanje:a gdo od vas misli oz. je mislil da bodo ratali kot the betles,the quen oz rolling stones.jst ne.mislim da so 1 muhe enodnevnice.
08. september 2012
u97794
u97794
in jaz jih ne podpiram zaradi videza.podpiram jih ker imajo čudovit glas ki mi na obraz nariše nasmeh,ker imajo čudovite pesmi ki mo polepšajo dan,pripravijo da se zjočim,ali pa nasmejem,podpiram jih ker imajo svoje sanje in se niso predali,ampak so se borili zanje in za njihovo uresnečitv,podpiram jih ker so moj vzor,ker si želim da bi imela toliko poguma in bi si upala vsaj poskusiti uresničiti sanje,podpiram jih ker mi dajo vsak dan navdih in pričarajo nazaj smisel žiljenja,podpiram jih,ker čeprav jih ne poznam mi dajejo več podpore in upamnja o moje sanje kot moja družina.
priznam da so vsi po vrsti srčkani ampak glavni razlog da sem directionerka so zgoraj našteti razlogi
08. september 2012
omg ne.jest ne mislm tko.zapisani bojo v zgodovino.to za zihr...
08. september 2012
08. september 2012
u97794
u97794
Funnygirl<3 ne pravim da bodo.ker iskreno to je skoraj nemogoče.ampak vsekakor niso muhe enodnevnice.in verjameš ali ne veliko deklet vidi v njih svoj vzor.veliko dekletom so dali voljo da uresničijo sanje,že samo zato ker je to njim uspelo.
08. september 2012
ma oni ne bojo zapisani v zgodovino oz. bojo ker bo znano o njih da so vsi po vrsti zabredli u droge.si upa gdo napovedat kiri bo 1.?
08. september 2012
Ma tti so nori a veš kk bi zayna prizadelo če bi to vido PA MOJE SOŽALJE NIALL itk pa so uni hetri tok zabiti da sploh nevejo ka se dogaja PA SKOPINA NE SME RAZPAST KR MOGOČ SO TO SAM GOVORICE TO JE ISTO TAKO SO REKLI DA BO HARRY ŠOV SOLO POT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ma ka si mislijo bedaaki kok me to razkuri
08. september 2012
se strinjam s tabo hina.!pa Funnygirl < 3 sej ti ni treba bit na tejli temi če ti niso všeč ane?
08. september 2012
u74377
u74377
jst se z vsemii strinjam tuki na tej temi!za vse v skupini sm happy!važno je da so oni srečni ...ne pa da jim "TA PRAVI DIRECTIONERJI" pišejo grde in sovražne komentarje!njim in njihovim puncam!jst sm vesela,da majo punce,ki drug drugega ljubijo in se imajo radi!čeprov sm to že ene milijonkrat ponovila: ne bi rada da skupina razpade,nočem da se skregajo,nočem da jih žalijo...upam da je to jasno vsem "PRAVIM DIRECTIONERJEM"!
08. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg