Forum
u41091
u41091
evo, tlele bo pa moj polom. upam da vsej kdo prebere. če mate dost cajta lohka tut kej pokomentirate. ;D

uredu zgodbica?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. julij 2011
u41091
u41091
»Pa nee.« »pa ja!« »ne me zajbavat...« »Zafkavat*« »saj je vseeno. Pa to ni on, no. Sploh si nista podobna.« »ja pa če vem da je on. Bolje kot ti ga poznam...« »in? Ni on, stoprocent da ni.« »evo, dost te mam. vprašat ga greva.« »nee.« prepozno, me je že vlekla k njemu. Hvala bogu sem bila močnejša od nje. Strgala sem se ji iz prijema in stekla v stranišče. Še prej sem se seveda zaletela v neko starko, ki mi je jezno pomahala z dežnikom. Kaj hudiča rabiš dežnik če je zunaj 30 stopinj?? »Tara! Kje si?« sem zaslišala Majo, ki me je na žalost videla teči v stranišče. Skupaj sva bili v športni dvorani kjer sva gledali rokometno tekmo... samo da naju je tekma še najmanj zanimala. »Budala neumna!« je zavpila name ko me je našla za umivalnikom. »lahko bi šle k njemu in ga vprašala če je on. No, itak je bil, tako da...« »ah ne pa ni bil... saj je vseeno. Gremo domov? Itak ni, nobenega pametnega človeka tukaj.« »razen...« »pššt. Gremo?« »okej, ampak če ga še kdaj vidimo, gremo vprašat.« »okej.« sem rekla ter se nasmehnila. zakaj sem morala biti tako sramežljiva? Če me je kdaj kdo nasprotnega spola samo ošinil s pogledom sem začela menjati barve na obrazu. Kot semafor...
05. julij 2011
next!!!!!!!!
10. julij 2011
Evoo ! Še ena carska zgodbaa !!!
NeeeexT !!
10. julij 2011
u53481
u53481
NeexT
10. julij 2011
next
10. julij 2011