Forum
hej!!!!!
no z eviko123(evo) sva se odločile da bova napisali novo zgodbo. šla se bo o krivičnem življenju eve in katarine ki se jima skos dogajajo nesreče in težave.
preden začneva pa malo reklame:
-moje zgodbe
http://www.igre123.com/forum/tema/spoprijateljim-se-z-pandami/23944/
http://www.igre123.com/forum/tema/kateri-fant-je-pravi-zame/22455/
http://www.igre123.com/forum/tema/iskanje-prave-ljubezni/17792/
-evine zgodbe:
http://www.igre123.com/forum/tema/prekleta-jama/24064/
http://www.igre123.com/forum/tema/hudicevo-zivljenje/24374/
1. najina skupna zgodba:
http://www.igre123.com/forum/tema/vstajenje-zmajev/24629/
19. november 2011
Eva
"dobro jutro ljubica moja" reče mama ki pride v sobo. "pusti me še malo spat no!" ji odvrnem. "no prav" reče in gre iz sobe. kako lepo jutro je bilo. bila je nedelja in na mene je sijalo jesensko sonce. bil je namreč oktober. za pol ure še zaspim a ob tem me je mama vsaj 10x zmotila. imela sem že vsega dovolj. vstala sem se se preoblekla in odšla dolj v kuhinjo. tam so za mizo že sedeli moja mlajša sestra Katarina,starejši brat David in oče.Katarina je stara 12 let jaz pa 15. včasih je zelo tečna a jo imam še vseeno zelo rada. David je star 20 let. razume me in mi pomaga. za mano je prišla še mama in skupaj smo začeli jesti zajtrk. vmes smo se skos pogovarjali o smešnih stvareh in se smejali. kmalu smo pojedli. odšla sem malo na računalnik. nič ni bilo zanimivega zato sem šla dol. blo mi je ful DC. mamo sem vprašala če lahko grem ven. "ne hodi raje eva" je rekla. "zakaj pa? kaj me bo bavbav pojedel" sem ji odvrnila. mama je ostala tiho jaz pa sem odšla. vsedla sem se na kolo in se odpeljala. kmalu sem prišla do neke ulice. zaslišala sem glasove: "povej nam ali pa boš umrla" slišala sem še udarce. pogledala sem za rob. videla sem kako so 4 fantje mučili eno punco. skos so ji govorili naj nekaj pove. na koncu je bilo enemu fantu vsega dost. vzel je pištolo in jo ustrelil. "neeeeeee" sem popomoti zakričala. vsi pogledajo k meni. eden reče: "lej kaj pa imamo tukaj? videla si nas zato boš umrla" hitro začnem teči fantje pa za mano. stečem do kolesa in s svetovno hitrostjo začnem gonit. še glih za glih sem ujela zadnje besede:"te bomo že našli kmalu boš mrtva. in če boš poklicala policijo lahko ubijem tvojo mamo" nisem mogla verjet. zjokala sem se. bila sem žalostna kot še dolgo ne. zakaj nisem ubogala mame in ostala doma? bila sem obupana počasi sem gonila domov med potjo sem si od žalosti zapela:

čez pol ure sem prispela domov. oh kaj bodo rekli starši....next????
19. november 2011
sikice:
Eva

Katarina:

mama:

oče:

19. november 2011
next dobra muzika next
19. november 2011
neext!!!!!!!
19. november 2011
ok je! next! drgač pa sori še mau moje ''reklame'' http://www.igre123.com/forum/tema/fancy-smancy-dnevnik/25336/
19. november 2011
u40264
u40264
next next next next next next next
19. november 2011
u65510
u65510
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. november 2011
in še nekaj o obljavljanju :naju ne moti še posebej ne če berete zgodbo!
19. november 2011
zdaj bo nextala evika123
pa če hočete da vam sporočiva kdaj bo next sam napišite!
19. november 2011
u54513
u54513
next!
Pa lahko zs pošljete ko bo next? Hvala
19. november 2011
ok bova zdaj vsak čas bo next!
19. november 2011
u39380
u39380
oh kaj bodo rekli starši... vstopila sem v hišo in kar vsa zelena začela jokati padla sem na kolena in jokala jokala sem zelo močnooo! nisem vedela kaj naj storim bilo mi je zelooo hudo ker nisem poslušala mamice oo ko bi jo vsaj. Mama me je vprašala "kaj pa je" povej mi je še katarina začela spraševati, potem so prišli še vsi drugi, a sem bila v šoku in jim nisem mogla nič povedati, komaj čez 10 min, sem si opomogla in začela počasi govoriti "jaz...jaz..........sem......videla....videla..........ene......ki...so........ubili...........eno.......de-deklico" sem dahnila "kaj kaj se je zgodilo" je vprašala mama "kaj nam govoriš" je vprašal še ati "VIDELA SEM ENE KI SO UBILI DEKLICO" sem zakričala in planila v še večji jok "ali je to res" je vprašala Katarina ki so se ji že nabirale solze v očeh samo prikimala sem več nisem mogla storiti Katarina je planila v jok kar je še mene bolj prizadelo "povej mi vse kaj se je zgodilo" je rekla mama ki se ji je videlo da nič ne razume. Počasi sem začela govoriti, govorila sem počasi in vmes skoz hlipala, ko sem prišla do mučenja z deklico sem spet planila v jok, rabila sem 5min da sem se ponovno zbrala in povedala do konca, ničesar nisem pozabila dodat, mama me je ob moji pripovedi čudno pogledala a še trenutek pozneje je planila v jok, zatem še tudi brat ki ga še nikoli nisem videla jokati, tudi očetu je stekla solza. Tako žalostna in obupana nisem bila še nikoli prej stekla sem v sobo in zaloputnila vrata. Ulegla sem se na posteljo in jokala, jokala in jokala in tako sem kmalu zaspala. Ko sem se zbudila sem pogledala na uro, bila je 5 popoldne, 2 uri sem spala in moja postelja je bila še vedno mokra od solz sama pa sem si znova in znova obujala tisti današnji spomin le kako sem lahko bila tako neumna? zakaj nisem ubogala mame? kaj če me najdejo ti fantje in me ubijejo? imela sem mnogo misli ki pa seveda niso bile dobre ubila se bom bolje kot pa da me oni si rečem in stečem v kuhinjo iz predala vzamem nož in ga usmerim proti sebi pa dajmo si rečem, močno zadiham in si poskušam odrezati vrat a enostavno nisem mogla poskusila sem še enkrat a spet nisem mogla. kaj naj zdaj naredim sem se spraševala zanima me kako se drži katarina sem rekla sama zase in odšla do njene sobe uho sem prislonila k vratom, slišala sem hlipanje in jokanje in slišala sem tudi da si govori:" zakaj eva? zakaj si to naredila?" bila sem jezna in žalostna zakaj sem to naredila? sem se že stotič ta dan vprašala zakaj pustim da zraven mene trpi še cela družina? vsega sem jaz kriva! zakaj vedno delam same težave! nisem vedla kaj bi a sem na koncu odšla na rač ko glih vžigam računalnik se za mojim hrbtom prikaže oče ki je bil ves poten in videlo se mu je kako mu je hudo "kaj je" ga žalostno vprašam "eva...tu nisi več varna.....moraš odditi v eno drugo državo" je rekel oče "kam naj grem" sem vprašala in že spet sem se žačela jokati "odšla boš v nemčijo" mi je rekel "in to za 2 tedna" je dodal "neeeee" sem zakričala "moraš iti drugače si v nevarnosti" je rekel "vredu samo pusti me na miru" mu rečem in spet planim v jok, oče je odšel vklopla sem internet na raču in se prijavla na igre123, gor je bila moja najljubša prijateljica in njej sem vedno vse zaupala, kliknila sem jo za chat "hey" sem ji napisala in zraven dodala smajli "zakaj si žalostna" me vpraša in jaz sem ji vse napisala tudi to kako sem se hotela ubiti! vedela sem namreč da ji lahko zaupam, ko sem vse napisala mi je odpisala: "vem da ti je zelo hudo a imam te rada zelo in še preveč" "ne bi se smela poskušati ubiti" "če bi se bi mi strla srce. ne smeš obupati! in ne misli negativno samo pozitivno ker če misliš negativno je samo še slabše ne smeš misliti da boš umrla, lepo boš odšla v nemčijo in tam boš na varnem verjemi vse bo vredu" ob teh besedah sem začutila toplino še vedno sem bila žalostna a me je prijateljica za malo bolj osrečila hwala bogu da so na svtu prijateljice.....

.....next??????
19. november 2011
u65510
u65510
next!
19. november 2011
thx! hwala vsem ki berete
19. november 2011
u39380
u39380
tnx ana (se te lahka tak kličem ne?)
19. november 2011
u54513
u54513
next!!
19. november 2011
u39380
u39380
sam dva nexta?? drgač pa hwala ammy
19. november 2011
next!!!!
20. november 2011
thx nika
20. november 2011
neext
20. november 2011
Eva
hwala bogu da so na svetu prijateljice.........še nekaj časa sva se pogovarjali in povedala sem ji kako je katarina žalostna. rekla mi je če lahko pride da jo potolaži. poklicala sem jo (bila je namreč zaklenjena v sobi) "Katarina!!!!!! pridi sem" "bodi tiho" odvrne. "prosim Katarina." vse je blo tiho. mislila sem da ne bo prišla ko je naenkrat odklenila vrata. "kaj je?" je vprašala "nekdo bi rad govoril s tabo" pokazala sem na računalnik. vsedla se je in mi rekla: " a lahko greš" "no prav" sem odvrnila in šla v sobo.

Katarina
odšla je. oh sreča. ni mi bilo všeč da me nekdo skos gleda kaj delam. no začela sem se pogovarjati v evino prijateljico. enkrat sem se že pogovarjala z njo in vedela sem da je zelo prijazna. skos mi je pisala da bo vse vredu da se ne smem jokati ker se ne bo nič spremenilo....Malo me je spravila v dobro voljo. solze so se mi malo posušile. malo sem se še pogovarjala potem pa sem ji napisala da grem spat. ugasnila sem računalnik in odšla v sobo. bila sem zelo žalostna zaradi vsega kar se je zgodilo danes. malo sem še jokala potem pa zaspala.

Eva
katarina je šla spat. slišala sem kako je odšla v sobo. tudi jaz sem bila zaspana. ulegla sem na posteljo razmišljala o dogodkih in še vedno jokala. jutri moram v nemčijo! vsega sem jaz kriva! kovčke sem mela že spakirane saj mi jih je mami spakirala telefona pa nisem smela vzeti zraven saj bi me našli. to je bil moj najslabši dan. še vedno se mi je prikazoval tisti dogodek danes. naenkrat sem zaprla oči. vse je bilo temno......zjutraj zaslišim glas "eva v nemčijo greš pohiti" hitro se vstanem in se spomnim dogotkov prejšnjega dne. spt sem zajokala. počasi sem si začela prigovarjati: eva zberi še, vse bo še vredu. obrisala sem si solze in se preoblekla. potem sem odšla v spodnje nadstropje. tam so že bili mama,oče,sestra in brat. mama je prišla do mene. "pogrešala te bom. "nič se ti ne sme zgoditi" je rekla in me objela. ob tem se je zjokala. do mene je prišel oče. "dajmo vse bo vredu" je rekel negotovo in me tudi on objel. potem pride brat. "drži se eva nočem da se ti kaj zgodi" je poskušal čim bolj resno dejati čeprav sem videla njegovo solzo. tudi on me je objel. in nazadnje še Katarina. ta je od vseh bila najbolj žalostna. "eva vrni se! ne moreš me zapustiti veš kako te imam rada" je dejala in jokala se je bolj kot mama. tudi ona me je objela. "Katarina in vsi rada vas imam!" sem rekla. mama je prišla do mene in rekla: "izvoli 250 eur. mogoče ti pridejo prav. in teto sem že obvestila da prideš. drži se". vse besede od vseh so me žalostile. najbolj me je skrbelo za Katarino. zakaj tako trpi zaradi mene? vsem sem pomahala razen atija ker me bo on peljal na letališče. vsi so mi pomahali nazaj. vsedla sem se v avto in ati me je odpeljal. ADIJO VSI!!!!!!!!.....................next????????
20. november 2011
hwala vsem ki berete! to mi veliko pomeni
20. november 2011
nexxxxt!
20. november 2011
thx nika!!!!!!!!!!!!
nwm kako vse tak hitr prebereš pa tak spremljaš
res hwala ti!!!!!!!!!
20. november 2011
u54513
u54513
next *__*