Forum
To je moja 2. Zgodbica ki bi govorila o dekletu ki ji v zivljenje gre popolnoma narobe do dolocene tocke. Ce pa zeli kdo mojp 1. Zgodbico prebrat tu je link
http://www.igre123.com/forum/tema/preskakovanje-kako-naprej/31905/14

Sem anabel stara 17let. Zivim v seatlu v stanovanju z sestro sharpey bratom christianom mamo rebeko in ocetom ianom. Sharpey jr stara 16 let christian 19 mama 43 oce pa 48. Imem ogromno prijateljev... Sem vsaj mislila. No danes je sobota 2.junija to pomeni da ne bo vec dolgo sole. Zmenjena sem bila s prijateljicami ob treh v kino zato sem se kar opravila v kopalnico pod hladen tus si umila zobe se na makeupala in si naredila pricesko
next?

Bos bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. junij 2012
Neeext!!! Naslednjič takoj povej!
03. junij 2012
Hvala za 1. Next
03. junij 2012
Ce sem jo zdaj objavla no! Pa tudi tebi hvala za next
03. junij 2012
ni blema sonck ti tudi nextaš moje zgodbice
03. junij 2012
Haha...obedve sta dolgo pokonci I like it!
Pa vem, da si jo komaj objavla...sam vseeno
03. junij 2012
Ta next je posvecen prvima bralkama ( sklanjati ne vem dobro )
do treh sem se najedla bila na facebooku in poslusala glasbo in se ob njej iznorevala. Ko je ura odbila pol treh sem se preoblekla v poletno oblekico (slike pridejo kasneje ker nisem na kompu ampak na fonu). Popravila sem se seveda make up vzela telefon in si obula cevlhe. Vzela sem se nekaj denarja in telefon nato pa zakricala "adijo! Jas grem z nat in lili v kino " odprla vrata in pocakaka na odgovor. " nikamor ne gres. K babici in detku gremo v texas. Tam bomo do septembra to sem soli tudi sporocila" mi je odgovorila mama. Toraj ne bo nic iz zakljucnega izleta, druzenja s prijatelji zabav in osvajanjem fantov? To se ne sme zgoditi "kaj? Jas ne grem nikamor! Ni sans! Pa se niti poslovit se nisem mogla od bat in lili kaj sele odtalih" sem se pritozila. Upala sem da bo to kaj koristilo. "tvoj problem. Pojdi se spakuraj ali gres brez oblacil? Cez 15 minut gremo." se ji je cisto zmesalo? "in jas to izvem zdaj? To ni fer!" sem se spet pritozila. "tvoj problem" se je spet ponovila in odvihrala v njeno sobo. Stekla sem v svojo sobo vzela iz onare nekaj hlac in majic jih zmetala v kovcek vzela se prenosnika in mp4 nekaj oblek in mojo najlhubso knjigo nato pa me je mama ze klicala "anabel pridi" priznam da sem rada bila v texasu a bi mi vsaj lahko povedala da gremo da se poslovim in vse ostalo
next?
03. junij 2012
Neeeeeext!!!!!!!!!
In hvala za posvečen next! < 333
03. junij 2012
LOVAM!!!!!!!!!!!!! NEXT!!!!!
03. junij 2012
Haha še dobro, da sem ti dala link, ne?
03. junij 2012
če ti ne bi ne bi nikol jst vedla
03. junij 2012
Valda, da ne bi
03. junij 2012
ja doi
03. junij 2012
Next je posvecen Lari
Vzela sem kovcek in telefon. Nat in Lili sem poslala sms da mene ne bo v kino ker moram s familijo v trxas k babici in detku. Tsm sem mela tudi sestricno julie s katero sma se zelo dobro razumeli. Vsedla sem se v avtu. Spet sem bila na sredini daj se sharpey in chris nikoli nista razumela jas sem pa bila nevtralna toraj sem se vcasih razumela vcasih pa ne. Ko smo se zaceli peljati sem si vtaknila slusalke ki sem jih imela zraven in ne v kovcku v telefon in si naredils glasbo od one direction everything abaut you. Vecina glasbe ki so ji sledile so nile od one direction jennifer lopez taia cruza rihanne ali pa od traina. Voznja je trajala kar nekaj casa. Ni mi bilo jasno zakaj smo sli z avtom namesto z letalom. "mami zakaj nismo sli z letalom" sem vprasala "bi nam ti kupila karte?" mi je jezno odgovorila. "ne" sem ji odgovorila. Kaj sem ji naredila da me tako sovrazi. Pa se vso pot sem bila tiho drugace od dharpey ki je vsakih 5 minut sprasevala kdaj bomo tam. Itak mi je bilo jasno zakaj sprasuje. Tam je imela simpatijo. Verjetno je ona kriva da morem biti v texasu zaradi njene simpatije. Pred tremi leti ga je spoznala in sta se damo trikrat pogovarjala. Star je enako kot jas. Sva zelo dobra prijstelja in imam njegovo telrfonsko in naslov. Vsako poletje ko smo tam se druzima. Sharpey se pa dela nesigurne kar pa ji ne uspeca kaj prevec.
03. junij 2012
Neeeext!
03. junij 2012
Ju3 nextam
03. junij 2012
next!
05. junij 2012
Sori nisem si mislila da ne bom imela casa..
05. junij 2012
Je že ok
05. junij 2012
nekaj časa med potjo sem si z njim pisala nato pa zaspala. zbudila sem se komaj takrat ko smo imeli še 2 minuti vožnje. imela sem kar 5 smsov od njega ' pridi k nam. ravno prihajam' sem mu napisala. ko smo prišli tja me je že čakal. razprl je roke kar je pomenilo da mu moram dati en veeeeeeeliiiiik hug kot bi rekel sam. seveda sem ga močno objela kjub Sharpeyii jezi. bilo mi je popolnoma vseeno za njeno jezo. objeta sva stala kakše 3 minute ko sma za sabo slišala ženski glas "Clyde? koga to objemaš?" ozrla sva se. bila je dekle kakšno leto mlajšo od naju. imela je svetle lase in majhne postave. "prijateljico. zakaj sprašuješ?" stopila je do naju in mu rekla "nimaš kaj objemat drugih deklet" nato se obrnila proti meni in rekla "ti se pa ga več ne dotikaj še poglej ga ne več če ne boš imela opravka z mano" in že je zbežala z njim. edini ki je bila v redu v tej bližini mi je odpeljala ena pokvarjena coprnica. "kaj je bilo zdaj to? pa gdo je tista svetlolaska?" me je spraševala Sharpey "pri Clydu nimaš več šans. to je bilo očitno njegovo dekle ki mu sploh ne zaupa in nima samozavesti. dekle se mi smili. Clyde pa še bolj" "adijo" je še Clyde rekel ko je pritekel nazaj. tista mala coprnica pa za njim in ga še odvlekla hitreje.
08. junij 2012
ta prizor se mi je zdel nekoliko smešen. nekaj časa sem še gledala za njima nato pa si šla 'izbirat sobe' seveda sem dobila najboljšo... če verjameš. spet sem dobila sobo na podstrešju. grrrrrrrrrrrr kako mi gre to na živce. babica me ni marala zato je vedno mojo sobo prepustila mišim pajkom in žuželkam. če že ne drugače sem imela 2 dni kaj delat. najprej sem si odložila kovček PRED sobo da nisem rabila še kasneje čistiti kovčka. vzela sem sesalec metlo in mokro cunjo. najprej sem v sobi odprla okno in mišim nastavila past za slučaj če je katera tu. saj ne bi bila v tej 'sobi' če bi imela še kako možnost razen hleva s konji prašički kokoškami in vsem ostalim. nato sem si pomela in z mokro cunjo zbrisala strop stene na koncu še tla. seveda sem nato pošprejala s kemikalijami ki so proti žuželkam in ne škodijo ljudem. ko sem končala s čiščem sem začela s higieno te sobe. preden se prav vselim v to sobo sem si še preoblekla postejnino v Sahrpejini sobi in si jo odvlekla v svojo sobo. seveda sem morala tudi s kabli narediti vse sama. omaro sem si najprej sčistila kar je bilo možno nato šele pa se začela seliti v njo. ko sem si oblačila spravila v omaro in si vse po sobi pospravila sem se vrgla na posteljo je negdo potrkal. v sobo je stopil dedek. "vem da nisi vajena tega prostora in da tu nimaš prijateljev in boš vse skupaj pogrešala a vseeno si želim da bi se tu pri nas počutila kar se da najboljše." stopil je do mene stegnil roko ki je bila narejena vpest in jo podržal proti meni. to je pomenilo da naj dam svojo roko pod njegovo ker ima nekaj majhnega za mene. to sem tudi naredila. ko mi je v roko spustil nekaj papirnatnega je rekel "preuredi si sobo. tu imaš 500 dolarjev. če rabiš več povej. če ti kaj ostane lahko obdržiš." nato še je podržal drugo in sem še stegnila drugo roko "tu pa imaš nekaj majhnega da ti ne bo tako pusto čez počitnice" še je rekel se obrnil in se pred vrati obrnil. "čez pol ure bo večerja tako da..." vedel je da vem kaj to pomeni zato stavka ni nadaljeval. ko sem pogledala kaj mi je dal v drugo roko sem videla da je bilo spet 500 dolarjev in 3 ključi. en je bil od hiše drugi od avta tretji pa od staje mojega najljubšega konja ki je odraščal zadnjo leto z mano. torej je to pomenilo da sem zdaj zanj odgovorna jas. seveda sem še odgovorna za črnega dedkovega konja ki sem ga vedno pazila. za kateri avto se gre pa mi ni bilo jasno saj je imel pri hiši samo dedek enega. šla sem naravnost v garažo. tam sem videla lep črni nizek avto. a je bil že bolj star a dobro ohranjen. šla sem nazaj gor kjer sem si pospravila ključe avta in skrila denar. sobo bom preurejala jutri. vzela sem ključ mojega konja in šla do njega. ko se zaprla vrata svoje sobe sem jih zaklenila nato se pa skozi zadnja vrata odpravila v stajo. najprej sem mu sčistila dlako nato še stajo poimenovala sem ga bunny ne vem zakaj a mi je to prišlo edino na pamet. ko sem mu pospravila stajo sem ga poljubila na gobček na kar je zarezgetal. s tem me je spravil v smeh. "jutri boma šla jahat ali pa po večerji" sem mu rekla. za odgovor sem dobila to da mi je glavo naslonil na ramo. kako je cute! nato sem se spravila še počistit lightning stajo oziroma stajo dedekovega konja
12. junij 2012
Neeeext nujno!!!
12. junij 2012
hvala za nexta.. nasljednji pride (upam seveda če bo čas) ju3
12. junij 2012
-.-
12. junij 2012
Ooo
12. junij 2012
:/
če se mi pa zaj neda pa še vanesa iz one druge zgodbice (preskakovanje... kako naprej?) mi vedno pravi : kdaj moš nextal 5X na dan
seveda se ji za to zahvaljujem in ji redno izpolnjujem to željo
12. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg