Forum
No ker vsi pišete zgodbe bom jo pisala tudi jaz ! Naslov je KRIVA......
Mal uvod ,da boste vedeli o čem se gre ; Zgodba govori o deklici Sari in njenem hudem življunju saj sta njena starša NARKOMANA ......... več boste izvedeli če jo boste pridno brali in pisali next.

Boš bral/a?.

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. november 2011
Da bi bila vesela? Nimam vzroka! Pa bi morala biti. Včasih me teža dneva upogne , da komaj še diham. Tedaj si želim ,da bi se spremenila v kaj drugega ; v travo , roso , toplo misel... Zaželim si , da bi ubežala dnevu in njegovim težavam. Spet drugič pa zberem pogum in si rečem ; borila se bom zase in za Janino! Nihče me ne bo ranil , ker sama nebom dovolila! Gledam sošolke kako vesele in sproščene se mi zdijo, opazujem življenje ,ki kar vre iz njih. Nekatere so malce preveč narejene in se rade delajo pomembne , a če pomislim na njihovo življenje in želje, vem ,da so imele srečo.Njihovi domovi so urejeni, njihovi starši so ponosni nanje... Isto velja za njihove brate in sestre. Stanujejo v lepih urejenih hišah in njihove skrbi so vsakdanje malenkosti. Predvsem jih skrbi boljša ocena in denar za počitnice. Skrbi jih , ali jih bo sošolec poklical po pouku , ali si bodo lahko privoščile zadnjo modno kolekcijo... Moje življenje pa je povsem drugačno . In to ostali čutijo... V razredu se nihče nezmeni zame. Sošolci in sošolke? Posebno radi me v svoji družbi nimajo, me pa na nek način prenašajo. Pa saj nisem drugačna od njih le moje življenje je drugačno - polno skrbi in tesnobe . Rada bi se smejala , rada bi pozabila na stiske in se ....................... blaženo SMEHLJALA sošolcem... Rada bi bila otrok brez skrbi ... Rada bi živela v urejenem in ljubečem domu... Rada bi imela nekoga , ki bi me pričakal in me pozdravil.. Rada bi vsaj malo ljubezni in pozornosti ..... Pa vsaj nepričakujem preveč ? Rada bi ,da bi blo moje življenje vredno ! O vsem tem premišljujem , ko se vračam domov , če mojemu domu lahko sploh tako rečem . Natanko vem kaj me tam čaka ......... Razmetano stanovanje , polno praznih pločevink in smeti , med smetmi pa bo nekje ležalo telo moje zdrogirane mame , morda tudi očeta , če je ostal doma in ni izginil. Da, včasih ga namreč po cel teden nevidim in nevem , ali je še sploh živ. Mati se mi takrat laže ,da ima opravke , a jaz dobro vem , kakšne opravke ima ...

Next?'
18. november 2011
u16819
u16819
NEXT
18. november 2011
grozno
18. november 2011
Nexstammm ko z glasbene pridemm !. (:
18. november 2011
next
18. november 2011
u38558
u38558
nexty pliss
18. november 2011
Ko s glasbene pridemm ;P
18. november 2011
u34383
u34383
next
18. november 2011
u51250
u51250
Neeeeext. ;3!^^
18. november 2011
u16947
u16947
Neeext ;3
18. november 2011
Mati zvlečem s tal in jo položim na posteljo. Pokrijem jo z odejo in jo pustim spati . Ko se prebudi , navadno vpije name in me zmerja .......
V posteljici na hodniku se dere moja mlajša sestrica. Polulana in pokakana je in lačna. Jaz v šoli jem malico, ki mi jo plačuje socialna služba in po pouku vzamem kak kos kruha , ki ga kuharice pustijo na pultu za učence. Raje vidijo ,da učenci kruh pojedo , kot da ga mečejo stran . In vedno se najde nekdo , ki je lačen kot jaz. Vsak dan pazim kdaj bodo odprle okence in položile krožnik s kruhom na polico. Tedaj si natlačm žepe z kruhom in ga odnesem domov . Ko moja sestrica Jani (prebere se Đeni ) joče , ji porinem v roko košček kruha , da se pomiri . Velikokrat je hladilnik doma popolnoma prazen. Nevem če je bila Jani kdaj zunaj. Nespomnim se. Doma je v stajici in se dere. Nihče je nedvigne , nihče se nezmeni zanjo. Včasih , ko se mi zasmili , to storim jaz. Dvignem jo in jo pridržim visoko , visoko. Ona zavriska od veselja , ker je najbolj srečna , da jo kdaj kdo prime v roke in jo stisne k sebi . Včasih jo tudi pobožam. Pogladim jo po laseh in jo poljubim na lička. Jani je moja sestrica , čeprau mati pravi ,da ni normalna. Da je prizadeta. Mati in oče se je sploh nedotakneta. Ne zanimata se zanjo , tako kot se nista zanimala za mene. Toda jaz sem zrasla in znam sama poskrbeti zase. In za Janino . Za Janino skrbim le jaz. Mati ,ki je tako ves čas zadeta , se ne meni za svoje otroke. Nikdar se ni. Oče pa se meni le za svoje zadrogirane posle. On se nemeni niti za mati. Taka je naša družina in to je zame kot meč , ki reže po moji notranjosti in me pekli. Ali se temu sploh lahko reče družina?....
Next?'.
18. november 2011
next!!
18. november 2011
next
18. november 2011
u20895
u20895
next !!!!!!!!!!
ful doru pišeš !!!
18. november 2011
Hvala ! ;*
18. november 2011
V šoli me je učiteljica Novak zasačila , kako kadim v kopalnici. Sošolka iz sosednjega razreda mi je v roko potisnila cigareto prau tisti trenutek ko je vstopila učiteljica Novak. Zagledala me je s cigareto , zgrabila za ramo in me zvlekla k psihologinji. Zunaj cel dan dežuje. Tudi v meni dežuje....Vreme name močno vpliva. Zunaj dežuje in jaz sem naredila veliko neumnost, da sama rinem v težave. Kaj mi je bilo treba. pogledam šipo , ki joka. Velike kaple drsijo navzdol in zdijo se kot moje solze . S psihologinjo se dobro razumem. Razložila ji bom kako se je zgodilo ............................
Nex?'
18. november 2011
Next?'
18. november 2011
u51250
u51250
Neeeext!^^ ;*
18. november 2011
next
18. november 2011
u16947
u16947
Neeext ;*
18. november 2011
u16819
u16819
nextttttt
18. november 2011
u38558
u38558
nexty pliss cool je
18. november 2011
next
18. november 2011
Kakšno neumnost sem storila! Kar jezna sem nase Že neštetokrat sem sklenila , da se nebom pustila zapeljati. Da bom popolna abstinentka , pa naj stane kar hoče. Pa me vseeno premami , da pozkusim cigareto , prau frajerska se mi zdi in tudi sama se počutim kul, pa me zasačijo! In pregriznem obljubo , ki sem si jo dala . Nočem biti odvisna nočem biti šibka , kot moji starši . Pravzaprav nočem kaditi...Nočem biti odvisna od ničesar. Odvisnost je meni in moji sestrici uničila življenje...Odvisnost mojih staršev, mojega očeta in matere... In to s cigareto... Kako neumna sem bila ,da sem jo vzela v roke. Vse skupaj je bil zgolj slučaj...Trenutek, v katerem cigarete nisem odklonila... Se tako zgodi tudi z drogo? Je tako začela moja mati? Se ni zavedala nevarnosti? Se ni zavedala tega ,da je to prvi korak v SMRT ?! O , ko bi moji sošolci videli mojo mater... Še dobro ,da se neprikaže na šoli. Pobralo bi me od sramu . Izgleda kot živi okostnjak. Z njenega obraza visi zgubana koža , mastni lasje ji visijo po vratu , pod očmi se ji rišejo črni kolobarji. Ne, moja mati ni stara , čeprau tako izgleda , zanemarjena in uničena je . Ko sem bila majhna , sem zvečer v postelji spraševala angele in boga , zakaj moram imeti prav to mati in ne katere druge , normalne.
PA KLJUB VSEMU JO IMAM RADA IN RADA BI JI POMAGALA. NEGLEDE NE VSE TRPLJENJE............
next?'
18. november 2011
u36856
u36856
Next
18. november 2011
Neeeeeeeexttt
18. november 2011
u20895
u20895
nexxttttt!!!
18. november 2011