Forum
Živjo , odločila sem se za zgodbo,ki vključuje:
- Harry Styles
- Zayn Malik
- Louis Tomilson
- Liam Payne
- Naill Horan
- Justin Bieber
( Tu bodo tudi drugi liki)
- Krisen Payton Adams ( moj lastni lik in glavna vloga )
Ravnokar sedim na butastem letalu za Anglijo, bolj splošno povedano .... London . Najverjetneje vas zanima zakaj . Le zakaj? No tukaj je vaš razlog :

* Three days ago *
NAŠA EKIPA:
punce: S-Sammy ,D-Danniel, K- Kristen fantje: A-Alex , Ja-Jay , Dy- Dylan
Igrali smo se resnica ali iziv na plaži.
S: " Hej Chrissy." (Kristen)
K: " Kaj? "
S: " V bližini so pred kakšni mescem zaprli kino, kaj ko bi jim malo polepšali stene?"
Naša ekipa je bila velikokrat v težavah, naša skupna misija je večino časa bila grafiti. In to bomo naredili tudi danes.
K: " Kaj še čakate ljudje?? Spravite se na riti in gremo!" vsi so se vstali in vsak je šel do parkirišča do motorjev . Nima vsak svojih le fantje in jaz jih imamo. Ja , ja , ja punca sem in imam motor. V 21.stoletju smo preboli to dejstvo. Sammy se je peljala zraven Alexa, Danniel zraven Jaya, jaz in Dylan pa sva se peljala sama. Ko smo prispeli je bilo vse še zmeraj nobel. Vrata niso bila odprta na nobeni strani.
A: " Kaj pa zdaj?"
Dy: "Dovoli Chrissy, da opravi svoje delo." Pomežiknila sem mu in se nasmejala. Odpravila sem se do najbližjega okna . Brcnila sem vanj in razbilo se je. Ekipca se je zarežala in vstopili smo. Luči so bile ugasnjene.
BUUUMM!
S: " KAJ JE BILO TO?!?! "
K: " Ne paničari, verjetno nismo sami tukaj. "
D: " IN TI TEMU PRAVIŠ NE PANIČARI!! "
???: " Zapri svojo gofljo!" soba se je rasvetlila in videli smo Annabello in njene kurbe. Annabell je največja prasica na svetu.
K: " In zakaj na svetu bi naredili to? " posmehovala sem se, da je ukazovala moji ekipi .
An: "Pojdi v pekel!"
K: " Bitch , jaz lastim pekel."
Okoli mene in Annabell se je slišalo UUUUUUU!
An : "Whatever.Jaz sem še zmeraj najlepša!"
K: " Nobena količina majkupa ne more pomagati tvojem obrazu! "
Zadaj mene se je slišal smeh. Annabell je stopila to mene in mi primaznala klofuto. Iz usnice mi je pritekla kri, zarežala sem se in se zapodila vanjo. Udarila sem po njenem plastičnem frisu 20x močneje kot ona. Njena butasta družba je stekla k njej, ko je pristala na tleh . Od zunaj so se slišale sirene . Jaz in vsi z menoj so se zapodili iz stavbe . Na moji nogi sem začutila roko, ki me je vlekla k sebi. Bila je Annabell. Alex je videl kako sem padla in pritekel za menoj.
K: " Raje beži. Če te zdaj dobijo se lahko posloviš od svoje popolne kartoteke. Moja pa bo imela le en lepi okras."
A: " Res si faca. Pazi nase! Obljubim, da te pridem odplačat v zapor!"
K: " Za to bo poskerbel Frank !"( moj butler) po tem je Alex zbežal in policaji so me dobili.
Mrs.S- Mrs.Smith (glavni policaj)
msr.s: " Kristen! Tako lepo te je spet videti! "
K: "Želim si, da bi lahko rekla enako zate. Hej Greg, zakaj me ne spustiš? Lahko si prepričan, da se bova še vdela."
mrs.s: " Hmm, pa poglejmo. Ravnokar si prekršila dva zakona 1.vlomitev in 2.pretep ženske."
K: " Ena mala klofuta ni zločin!!"
mrs.s: "Mhhm." je rekel, kot ,da me je obsojal.

* In prison *
Bila sem v svoji celici, seveda z lisicam, ker so vedeli, da Frank pride in me bo izplačal.
msr.s. " Prosta si." odprl je vrata in me potegnil iz celice.
K: " Ah, Frenk t-" preden sem izgovorila stavek sem opazila, da ni Frenk.
K: "Mami!" odklenili so me in mama me je vlekla za sabo.

* home *
m: " Že 2. ta mesec! Ti mala razvajenka! Naša družina ima svoj slog, ki ga ti kvariš!
K: "Sa-"
m:" Ne želim slišati! POJDI V SOBO IN TAKOJ SPAKIRAJ! JUTRI ODHAJAŠ, K TETI ROSE!"
Zapodila sem se v sobo in zaloputnila z vrati.
In to je razlog za mojo selitev.
13. avgust 2016
Kristen:

Sammy:

Danniel:

Annabell:

13. avgust 2016
Next
OMG I FREAKING LOVE THIS STORY!!!!
REBEL ON!!!
" bitch, jaz lastin pekel "
LLLLLOOOOOLLLL
13. avgust 2016
cool soty Next
13. avgust 2016
Next
13. avgust 2016
"Dame in gospodje prosimo vas, da se privežete in izklopite vse naprave saj pristajamo."
je rekel glas iz zvočnika. Bil je tako cvileč, da me bolijo moja ušesa. Ko smo pristajali sem k sebi potegnila torbo (z manjšimi stvarmi) in se pripasala. Pristanek je bil bolj dolgočasen kot bi si človek mislil. Letališče je bilo polno in komaj sem našla teto Rose . No če lahko rečeš, da je naslanjanje na informaciski pult in igranje pokemon go na iphone 6 je iskanje. t-teta Rose, Si-Simon (tetin mož)
t: "Kristen, ljubica! " je rekla teta in poljubila obe moji lici . BLEEH a lahko bruham .
K : " Rosie! Pogrešala sem te! " sem rekla v sarkazmu ampak noben, ne Rose ne Simon ni opazil mojega tona.
R: "Miška tudi jaz sem te pogrešala ." je rekla s svojim britanskim naglasom, ki ga imam tudi jaz. V mislih sem se že spraševala druge stvari .
Ali so Britanci srčkani?
Ali je možno najti ljudi enake kakovosti kot jaz tu?
OMG! A je šola tuki še zmeri zanič kot doma !?!?!
t: "Kristen! Kristen! Kristen!"
K: "Ha? Mislim prosim?"
t: "Vprašala sem te če želiš videti našo hišo?"
K:" Stokrat sem jo že videla."
t:" Ali si pozabila, da Simon ni moj originalni mož ampak druga poroka? Odkar sva poročena živima v njegovi hiši . Velika je in božanska."
K: "Aja. No če že morem ."
13. avgust 2016
Next
13. avgust 2016
Next
COOL
13. avgust 2016
Ful dobra zgodba, neexxtt!!
13. avgust 2016
Med vožnjo sem si Twittala z mojimi oboževalci . Aja pozabila sem omeniti, jaz imam svoj youtube channel kjer objavljam raznorazne keografije.
@PaytonAdams
Selitev v London. Ali je kdo med vas tukaj? Če imamo oboževalce iz Londona se dobimo pri STK restavraciji okoli treh.

Dobila sem veliko odgovorov ampak nisem imela časa odgovoriti saj smo prispeli.
Hiša je bila čudovita.

Komaj sem čakala, da vidim svojo sobo.
t: "Kaj praviš?"
K: "Čudovita je."
Vstopili smo in notranjost je bila še lepša.

t:" In sedaj tvoja darila ."
K: "Darila ?" potegnila me je za sabo do nakakšnih vrat . Odprla sem jih in videla sobo s plesiščem.

K: "O MOJ BOG ! HVALA!"
t:" To še ni vse." na nasprotni strani hodnika je bila moja soba.

Bilo je prečudovito . Na levi strani so bila vrata ki so vodila do še dveh vrat. Prva so bila pot do kopalnice in omare.

t: "Ura je okoli 8. Če želiš lahko razpakiraš ali pa prideš na večerjo . V vsakem primeru ...lahko nočko." poljubila mi je čelo in odšla . Vse sem slikala in objavila na instagram pod #loving it . Začela sem z razpakiranjem. Hvala bogu, da nisem s seboj prinesla več kot majhen nahrbtnik z oblačili saj je omara polna oblek , ki jih obožujem. Ko sem končala je bila ura okoli 9. Podala sem se v kuhinjo in našla sporočilo .
Kristen,
Jaz in Simon sva skupaj na večerji, bog ve kdaj prideva nazaj. Če si lačna si postrezi iz hladilnika in v garaži te čaka novo presenečenje.
Rosie
WTF?? Okej vsaj mir bo . Odpravila sem se v garažo in tam zagledala nov motor in avto na njima je pisalo za Kristen. Cool, komaj čakam, da se zjutraj odpeljem z motorjem v šolo .
13. avgust 2016
Neexxtt!!
13. avgust 2016
cool
Next
13. avgust 2016
Next
13. avgust 2016
Oblekla sem pižamo.

Vzela sem svoj telefon in si skype-ala z frendi. Ko sem zaspala je bila ura okoli 11.

Zjutraj me je zbudil kraval, ko je nekaj pristalo na telh. Pogledala sem na čas in ura je bila 7, še eno uro in dvajset minut pa se pouk začne . Odgrnila sem deko in se oblekla .
13. avgust 2016
Next
13. avgust 2016
Nase sem navlekla to

in se odpravila po stopnicah.
t:" Kristen, ljubica.Tvoj videz je...umm fantastičen?"
K: "Ja, ja vem, da ti ni všeč in to ampak moje telo je in z njim bom delala kar hočem."
t: "Dobro...zajterk!" iz svoje sobe je pritekel Tom, moj 4 letni sestrič .
T:" Kristen!" je zavpil in pritekel k meni . Dvignila sem ga v zrak in položila na bok. Njega sem imela najraje. Bil mi je kot mali bratec, ki ga nisem imela.
K:"Kako je moj Tomi??" sem rekla veselo .
t: "Kaj, ko bi se vidva danes zbližala, ha? Lahko greta v igralni center."
T:" JA!" zasmejala sem se.
K: "Sliši se mega . Danes, ko pridem domov greva ." pojedla sem zajterk in se odpravila v garažo.

Na parkirišču pred šolo je bilo polno ljudi.Ko sem z glave odstranila čelado so se vsi zastermeli vame. Okoli je bilo slišati
' Huda bejba.' 'Punca, ki vozi motor?Carsko.' ali pa neke navijačice 'Lepa je.Lahko bi bila ena izmed nas.' na zadnji komentar sem se zasmejala. Jaz , navijačica. Pom-pom-ov nebi obdržala ampak bi jih nekomu vrgla v fris. In ,da sploh ne omenjam uniform . Pod roko sem si podstavila čelado in se napotila v šolo. Karnaenkrat se nekdo zaleti vame.
Po dejstvu, da so bila prsi dobro oblikovana, sklepam, da je fant. Pogledala sem gor in videla nekoga z dolgimi, kodrasti, rjavi lasmi. Ko je njegovo telo zadelo moje sem padla po tleh.

H-Harry
H: "Oprosti, lepotička."
K: "Naslednjič...pazi kje hodiš."
H: "Si vredu?" je rekel medtem, ko mi je podal čelado. No pa mi je uničil cool vstop...Pobrala sem se in začela hodit. Na zapestju sem začutila roko, ki je pripadala Harry-ju. Čutila sem njegovo telo na mojem.
H: "Nisi mi povedala svojega imena." je rekel in mi pomežiknil.
K: "Payton...Payton Adams." nisem oboževala svojega prvega imena, zato sem tistim, ki me ne poznajo povedala drugo ime. Njegov prijem je popustil, ko je zazvonil zvonec .
Odkorakala sem proč in odšla v razred. Učitelj me je gledal, ko sem se vsedla.
u-učitelj
u: " Gospodična Adams...zamujate." pogledal me je in oceljeval .... WTF!
K: " In vi niste najlepši kot rožica pa vas ne ocenjujem. Naj uganem... neporočen, samski, prijavljen na internetne zmenke. Potrdile so le zavaljene prasice in ste nezadovolni sam s seboj." zastermel se je vame, zame je bil to odgovor ja. Zarežala sem se in položila svoje noge na mizo ob meni.
u :" Gospodična Ad-" prekinil ga je Harry, ki je vstopil v razred. Vsedel se je za mizo na kateri so počivale moje noge in jih odstranil . Sama pri sebi sem zamrmrala " Prasec."
H: "Lepotička...slišal sem te." zarežal se je jaz pa sem se le narejeno nasmejala .
u: "Oba. Adams in Styles, pripor po pouku." Povzdignila sem se in odkorakala do učiteljeve mize. Prikorakala sem do njega in se naslonila na njegov stol.
K:" Dragi gospod učitelj. Vem, da želite, da vam delam družbo po pouku, ampak prvič:
Star si več kot milijon let... drugič: nisi privlačen in tretjič : imam bolj pomebne stvari za početi. Zato se bolje nekaj dogovoriva... če morem danes v pripor bo vsak šolski dan tvoj živi pekel. Jaz osebno bom zato poskerbela." gledal me je prestašeno. Delovalo je.
Doma bi z vsem veseljem ostala v priporu, ampak tukaj imam Toma in obljubila sem mu, da sem danes njegova. (ne na seksualni način) usedla sem se nazaj in se krohotala. Opazila sem, da me gleda Harry, smejal se je.Šele takrat sem opazila kako privlačen je .
Njegove tetovaže so se videle jasno tudi njegov šesterček. Wow! Zazvonil je zvonec in podala sem se iz razreda. Spet se je nekdo zaletel v mene... na mojo žalost spet fant .
K: "Kaj sem tako odlična tarča ali pa se je zaletavanje v moje telo prijetno." pogledala sem ga.

J-Justin
J: " Ne bodi samovšečna, mala. Tvoje telo je dobro ampak...ne bodi samovšečna."
13. avgust 2016
*JPOV*
Hodil sem po hodniku, ko sem se zaletel v dekle. Bila je huda bejba.
??: " Kaj sem tako odlična tarča ali pa se je zaletavanje v moje telo prijetno." zasmejal sem se. Milim, da je pri meni očitno zaletavanje v njeno telo prijetno. Ja vem, kaj mislite. O Justin zakaj si takšen pokvarjenec?!? Shut the fuck up! Huda je in všeč mi je. Njen stil za oblačenje me je privlačil, sploh pa na njenem telesu.
J: "Ne bodi samovšečna, mala. Tvoje telo je dobro ampak...ne bodi samovšečna." resnica je .
???:" Jaz sem samovšečna? Kaj si potem ti? Dejstvo, da Selena hodi s teboj je ker izgledaš dobro...ampak ali te pozna? Ali sploh ve tvoje drugo ime? " prav ima. Kako ve, da imam drugo ime?
J: " Toraj misliš, da izgledam dobro?" nasmehnila se je. Bil je dovolj dober odgovor. Potisnil sem jo ob omarico in položil roke okoli njenega pasu. Nagnila se je do mojega vratu, mislil sem da ga bo poljubila, ampak je zašepetala v uho.
??: " Ne boš varal Selene z menoj ." Pojdi v pekel Selena! Kako je ime tej punci?
??:" Payton. Ime mi je Peyton Adams." odrinila me je s sebe in odšla.
13. avgust 2016
u193768
u193768
Neext
13. avgust 2016
Ful huda zgodba

Nexxtt!!
13. avgust 2016
Next
13. avgust 2016
neext zelo dobra zgodba ;D
13. avgust 2016
Next
13. avgust 2016
Bil sem presenečen nad njeno reakcijo. Nobena me še ni zavrnila. Selena in jaz pa tudi nisva bila enaka od kar sem ugotovil, da me je varala, ja rekla je, da ji je žal ampak... ne morem ji kar tako oprostiti. Payton mi ne bo ušla iz glave kar tako, to sem vedel. Moja bo pika. Hodila je po hodniku in se mi nasmejala, ko je zavila na levo. Začel mi ji zvoniti telefon. Selena.
Se: " Jay-Jay, kje si?" resno kakšno vprašanje je to?
J: "V šoli...zakaj?"
Se :" Ker sem mislila priti na obisk."
J:" To ne bo potrebno."
Se: "Kaj? Zakaj?" še zmeraj ne razume? Sam...Če me Payton zavrne ne želim biti sam. Ne morem končati z Seleno, čeprav je velika težava... lahko pa samo rečem Payton, da sem jo pustil.
Se: "Justin? Justin! Justin strašiš me, ali si še na zvezi?"
J: "Ja. Mislil sem, da ti ni treba priti, ker je vožnja sem dolga in ne želim, da bi ti bilo slabo." Dobro rešeno Justin .
Se :" Prav, a te še zmeraj pogrešam. Obljubi mi, da boš danes na Skype-u."
J: "Seveda, mala." Po tem sem prekinil klic .

*KPOV*
Odkorakala sem do šolske jedilnice, ko sem se spomnila, da imam denar pri motorju. Obrnila sem se in šla do parkirišča. Tam je stal moj motor . Stekla sem do njega in iskala denar... ni ga bilo. Pogledala sem okrog sebe in videla fanta za sabo.

V žepu svoje jakne je imel denar. Moj denar .
???:" Iščeš kaj? " me je vprašal .
K: " Moj denar." nasmejal se je.
???:" To je moj parkirni prostor. Tu kjer je parkiran tvoj motor."
K: " No zdaj je moj . Tvoj pa na drugi strani."
??: " A o tem odločaš ti?"
K: " Ja, ker če bi odločal ti... prostor ne bi bil moj. " potegnil me je k sebi in se naslonil na avto. Hvala bogu, da je od mojih bivših vsaj en car in me naučil kako krasti. Naredila sem se kot, da bi ga objela in medtem vzela denar.
K: " Naslednjič ne kradi."
?? :" Kliči me Zayn. Moje ime je Zayn."
K : " Tako kot rain. Upam , da ne boš več nadležen . Payton.. Moje ime je Payton."
Z: " Ne bom nadležen, če se ti lahko pridružim danes na kosilu."
K: "Potem pa bolje, da se začneš premikati." nasmejal se je in se mi pridružil.
V jedilnici so vsi stermeli in okrog naju so se slišali glasovi kot ' ima Zayn novo punco? '
' lep par sta ' ali pa ' zakaj more Zayn dobit vse ta dobre punce? ' pogledala sem ga in ga vprašala "Zakaj vsi to pravijo?" nasmejal se je.
Z: "Jaz, Harry Styles in Justin Bieber imamo najboljši ugled glede punc. Dobimo kar želimo. Vsi so vedeli, da te bo dobil en izmed nas."
K: " Toraj jaz sem le vaša trofeja?"
Z:"Ljudje to mislijo, ampak jaz nisem tak. " potisnila sem ga ob steno in prijela za ovratnik .
K: "Dokler se ne odločim jaz... pripadam enemu in edinemu Tomu. " hotela sem izgovor ampak je bilo res v Angliji sem vso pozornost posvečala le Tomu. Zayn je pokimal . Sprehodila sem se do mize in nagnala vse od nje. Zayn je prisedel .
Z :" Kdo je Tom? "
K :" Nekdo, ki mi je izredno pri srcu. " takrat so prisedli še pet fantov. Dva izmed njih sem poznala... Harry in Justin.
?? : "Zayn ali je to tvoja punca. " je rekel in stegnil svojo roko.
K : "Payton in nisem njegova punca . Še težko rečeno njegova prijateljica. "
??: " Toraj samska?" pokimala sem . Zayn mi je vse predstavil . Liam, Louis ,Nail so me pozdravili. Ko je hotel predstaviti še nasledna dva sta oba h krati rekla " Se že poznamo"

* At home *
Doma ni bilo nikogar. Spet sporočilo kaj?
Kristen,
Tom , Simon in jaz smo v igralnici... Ni ti treba priti.

Wow ... hvala . Opazite sarkazem?

To sem oblekla in se odpravila k restavraciji saj je bila ura 2:45.
14. avgust 2016
Next
14. avgust 2016
Next
14. avgust 2016
Next
14. avgust 2016
Next
14. avgust 2016
Med hojo sem se spraševala, koliko ljudi bo tu. Ali je sploh kakšen oboževalec? Prišla sem k določeni točki. Tam sem videla veliko skupino ljudi. Bilo jih je več kot 200. V rokah so držali razno razne znake. Ko so videli, da sem prišla jaz so se vsi zapodili proti meni. Na znakih je pisalo kaj kot 'We Love Payton' ali 'Payton rocks'. Ko sem jih videla mi je šlo na jok. Bili so tu... zaradi mene. Bili so moja podpora. Hodila sem med množico, ko so vzklikali moje ime. Usedla sem se za mizo in vzela mikrofon.
K: " Živjo vsi. Kako ste? " sem rekla tako, da so vsi slišali. V prvi vrsti sem videla oboževalce, ki so jokali.
O-oboževalci
O: " Dobro/ pa ti? "
K: "Boljše sedaj, ko vidim koliko od vas vam je to pomembno. Da ste najboljši oboževalci na svetu in vas nihče ne bo zamenjal. To velja za vse! "
Po našem pogovoru sem se začela slikati z njimi. Imela sem tudi manjše pogovore z njimi in po 3 urah je bilo našega sestanka konec. Ura je bila 6 in poklicala sem Roise.
R: "Ljubica. Je kaj narobe?"
K: " Zanima me če ste še v igralnici."
R: "Tom je še vedno tam."
K: "SAMA SI GA PUSTILA V IGRALNICI?!?!?!? ALI SE TI JE ZMEŠALO???"
Prekinila je klic. Tom!
Stekla sem do igralnice. Zaletela sem se v vrata in jih tako odprla. Slišala sem otroški jok in takoj vedela, da je jok pripadal Tomu.
Sedel je v kotu medtem, ko je nek moški stal pred njim. Stekla sem do Toma in se pred njega. Moški je imel nekaj v roki in vedela sem, da mu je grozil. Nenadoma sem začutila močno bolečino v trebuhu, z roko sem potegnila čez oboleli prostor in si nenadoma vse pojasnila. Moški je zaril nož v moj trebuh in kri je povzročila bolečina. Tipa, ki me je zabodel sem brcnila v mesto kjer sonce ne sije in zaklicala po pomoč. Gospodovalec je odpeljal Toma k pultu in poklical policijo. Kreten, ki je grozil mojemu bratu je bil Britanski najbolj zaželen kriminalec...

*At home*
Ko sva prišla domov sploh nisem želela govoriti z Simonom in Rose saj sta ona pustila Toma, kar ga je spravilo v nevarnost. Odšla sva v mojo sobo. Posedla sem ga na posteljo in iz kopalnice vzela prvo pomoč.
K: "Ti je tisti bedak kaj naredil? "
T: "Ne. Ampak me bolj skrbi zate. Kristen... ali boš dobro?"
K: "Ne skrbi zame. Zdaj pa, ali želiš nocoj ostati pri meni?" sem ga vprašala in medtem na svojo rano naslonila gazo z alkoholom za razkužitev. Zapeklo je tako hudo, kot takrat ,ko me je tip zbodel. Nisem hotela Tomu pokazati bolečine zato sem ostala tiho.
T: "Če ti ni odveč." je rekel sramežljivo.
K: "Meni? Odveč? Kdo pa misliš, da sem? Greva v tvojo sobo po pižamo in se odpraviva v kuhinjo, ki je v tem nadstropju in narediva večerjo" (Imamo 2 kuhinji)
T: "Dogovorjeno!"

Tako je izgledalo, ko sem se mu nasmejala.
16. avgust 2016
O moj bog!! Zakaj je Rose pustil 4letnika samega v igralnici???
Ampak je bilo lepo da se je Payton postavila za svojega sestriča!
Next
16. avgust 2016
Next
16. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg