Forum
u32868
u32868
heyla pisala bom zgodbo ki si jo izmišljam ponoči ko ne morm spat naslov je kristal ker je stem povezana ta zgodba izmišljujem si še veliko zgodb a odločila sem se za to no pa kar začnimo.
ime mi je nely in kodim v 7 razred zdaj grem v osmi in v novo šolo mislim da bo zabavno.
naslednje jutro pa se zbudim in grem v šolo saj se mi ne da opisovati svojega jutra no ostali smo pritem ko stečem v šolo in se preoblečem preubujem in vstopim v razred bilo je veliko deklet vse so bile emo razen jaz. ko so me videle so me začele spraševati iz kje sem in tako naprej potem pa je ena opazila moje bleščeče oči in me vprašala zakaj imam bleščeče oči takrat sem postala zmedena kakšne bleščeče oči sm ji rekla pol so me ose pogledale in so rekle da je to res in potem sem se začela gledati v ogledalo in to je bilo res rekla sem da to ni nič hudga in da je še lepš od takrat se mi ni nihče več približeval govorilo se je da sem vampirka ko sem šla po stopnicah domov sm srečala enga fulcute fanta in me je ful lepo pogledu zato sm hitro stekla stran saj nisem hotela da vidi moje oči naslednje jutro pa sem imela že čisto normalne po šoli sm šla v staro knjižnico in iskala knjigo ki bi mi pomagala in nato sem le našla veliko debelo njigo in sem jo odprlo točno na strani ki piše kaj pomenijo bleščeči učki in sem brala ko sem prišla do tistega ki sem iskala sem otrpnila namreč je pisal da tistmu k se svetjo oči da je vampir ko sem se tega zavedala se je na moji glavi pojavil kristal in oči so se mi zalesketale čudno kristal sem imela na vrvici in vsi so me gledali v šoli čudno dokler ni prišel dan ko...
22. december 2010
u32868
u32868
admin zbriš to temo
23. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg