Forum
Veter mi je pihal v obraz. Svetla luna je obsijala mojo drobno postavo. Lasje so bili razmršeni. Stala sem na kamniti ograji in čakala. Bilo je sredi noči. Zavzdihinila sem. Zakaj sem sploh sprejela ponudbo, da ji bom pomagala opazovati tega tipa? Toda kar je, je. Nisem mogla spremeniti preteklosti. Toda prihodnost sem lahko. Zaslišalo se je topotanje tihih korakov. ''Mislila sem da te ne bo,'' sem se jezno obrnila k njej. Bila je noč, a v soju lunine svetlobe sem videla njen opravičljiv nasmeh. ''Žal mi je,'' je skesano odgovorila. ''Nathaniel me je skoraj dobil. Uspelo mi je pobegniti.'' Zavila sem z očmi. ''Torej,'' sem vprašala, ''si odkrila kje živi?'' Odkimala je. Prekleto, sem zaklela sama pri sebi. ''In kaj bova zdaj? Njegovih prijateljev vendar ne morava metati iz postelje sredi noči.'' Skrivnostno se je nasmehnila. ''Pač lahko. Z Dominicom sem govorila. Pričakuje naju.'' In kdo je Dominic? Tega raje nisem vprašala, saj sem videla, kako je bila Marybelle že nestrpna. ''Pohitiva.''

* * *

Stali sva pred prašno in staro hišo. ''To je Dominicov dom?'' sem jo obupano vprašala. Zasmejala se je. ''Ne ! Samo zmenili smo se, da se tukaj dobimo.'' Zavzdihnila sem. Pri Marybelle lahko pričakujem najhujše. Zanimalo me je, zakaj sta izbrala ta kraj, za srečanje. Toda saj je bilo vseeno. ''Kako je sploh ime tipu, za katerim oprezava?'' Pogledala me je. ''Ne bodi preveč radovedna, to ti lahko škodi. Saj boš kmalu izvedela več.'' Zakaj so bili vsi tako skrivnostni. ''Mi lahko vsaj poveš, zakaj oprezava za njim?'' jo povprašam. Zdolgočaseno me pogleda. ''Saj boš izvedela!'' Kdaj, se vprašam v mislih. ''Kmalu.''
14. avgust 2011
jst[Melissa] ; 13 let; pripoveduje

Marybelle; 13 let; prijateljica

Nathaniel; 17 let; Marybellin brat

14. avgust 2011
dominic; 14; prijatelj fanta, za katerim oprezava

14. avgust 2011
u57334
u57334
next ;D
14. avgust 2011
še kak next?
14. avgust 2011
Zaslišali sva šumenje lista. Nekdo se je približeval. Dominic, sem pomislila. In res. Iz grmovja se je prikazala postava štirinajstletnega fanta. Marybelle je zasanjano strmela vanj. Toliko, da se ji niso začele cediti sline. Na rahlo sem jo ruknila s komolcem. V hipu se je zresnila. Dominic se je priplazil do naju.''Hitro, '' je zašepetal in naju prijel za roki ter napol zvlekel, napol odpeljal v hišo. Očitno oprezava za čudnim fantom, saj ima tudi čudne prijatelje. Dominic prav gotovo ni bil čisto priseben.
Za čuda je v hiši delala luč. Ko smo jo prižgali je prostor v hipu postal lepši in svetlejši. Oddahnila sem si. Prav nič mi ni bilo do teme. Začela sem prhati prah dol iz sebe, ki se je nabral na meni, ko smo se plazili po tistih hodnikih, nakar se Marybelle zasmeji. ''Nič ti ne bo pomagalo. Nazaj gremo po isti poti.'' Zgrozila sem se. ''Kaj tukaj ne obstajajo bljižnice?'' sem v obupu vprašala. Marybelle in Dominicu je ob mojem obupanem obrazu šlo na smeh. ''Torej,'' je začel Dominic, ''kaj vaju zanima?'' Pogledala sem Marybelle in ji s tem nakazala, naj ona prevzame besedo. ''Zanima naju, kje živi tvoj prijatelj.'' Jezno sem jo pogledala. Kako naj on ve, katerega prijatelja misli? Toda Dominic ji je brezskrbno odgovoril: ''Na ulici Annebelle Sthaner 13.'' Zahvalili smo se, nato pa smo odšli iz hiše zopet po teh prašnih hodnikih. Ko sem prišla ven sem bila še bolj obupana. Ta oblačila bom morala prati najmanj tri dni.
15. avgust 2011
next?
15. avgust 2011
u57334
u57334
next
16. avgust 2011
next
16. avgust 2011
u49985
u49985
Nexttt.!