Forum
No pač jz sm se odločla, da napišem še eno zgodbico, ki jo posvečam MegaLeah777 :3
Z njo sem tud napisala eno zgodbico : https://www.igre123.com/forum/tema/sola-groze/26951/1 pejte brat če se vm da ...

Upam da vm bo moja zgodba ušeč, bom pa kr začela z uvodom, :
''Neee prosim neeee!'' sem kričala. Sedela sem v kotu temne lesene hiše. Nisem imela pojma kako sem se tam znašla. Pred mano je bila neznana postava zavita v temo. Nisem vedela kaj se dogaja a bilo me je strah, resnično me je bilo strah. Na drugi strani hiške sem zaslišala ječanje. Neznana postava se mi je približala še bolj. ''Hahaha. Tukaj se tvoja pot konča Tiffany in nič ne moreš narediti..'' se je zaslišal glas desno od mene. Glas je bil od starke, ki je še nikoli nisem videla. Sedela je na lesenem stolu. V rokah je imela palico, ki je imela na vrhu malo stekleno kroglo. Nekaj časa sem jo prestrašeno opazovala nato pa sem zajeclala ''k-kdo si-i? ''Nič skrbet izvedela boš kmalu..'' je še zašepetala starka z njeni hripavim glasom. Pred očmi se mi je pojavila tema..
18. januar 2012
u64528
u64528
next!!
18. januar 2012
bom kmal..
19. januar 2012
Neeeeeeeeeeeeeexxt!!!!!!!IIIIIIIIIIII HVALA!!!
19. januar 2012
ni kej ;3
''Tiffany!'' sem zaslišala glas, ki ni bil daleč od mene. Odprla sem oči. Pred mano je stala mami z zaskrbljenim pogledom. ''Si vredu?'' me je vprašala. Usedla sem se na rob postelje in počasi prikimala. ''samo nočne more sem imela nič skrbet'' sem odgovorila. A nisem bila popolnoma prepričana kaj se je zgodilo. Vse je bilo tako resnično. Spominjala sem se vsake podrobnosti. Čez 15 minut sem se dobila pred hišo z prijateljico Leah. Vsako jutro smo skupaj hodile peš proti šoli. Pot do šole je trajala približno 5 minut. Ravno dovolj časa, da sem ji povedala kaj sem sanjala. Leah me je tiho poslušala in na koncu je le skomignila z rameni, ker ni vedela kaj naj reče. V šoli je bilo vse normalno in zgodilo se ni nič posebnega. No, bilo ni nič posebnega do konca pouka...
19. januar 2012
NEXT
19. januar 2012
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxt!!!!!!!!!!!!
20. januar 2012
next next next next next nexts :17 next next next next next next
20. januar 2012
Po koncu pouka sem se spet dobila z Leah, pred šolo. Skupaj smo odšle peš proti najini ulici. Kmalu smo se poslovili saj je Leah imela hišo na začetku ulice jaz pa bolj na koncu. Tako sem sama nadeljevala pot. Nisem dolgo hodila, ko sem za sabo zaslišala korake. Obrnila sem se. Za mano ni bilo nikogar a koraki so se še vedno slišali. Postalo me je strah. ''Halo, je kdo tu?'' sem vprašala. Ni bilo odgovora, le enakomerni koraki. Pospešila sem tempo. Koraki so še vedno šli z enako hitrostjo kot prej a so me dohajali. Začela sem teči. Ko sem prišla do doma sem bila povsem zadihana. Korakov nisem slišala več a sem opazila nekaj čudnega v grmovju. Približala sem se. Z roko sem zagrabila pod grmovje in ven potegnila nekaj lesenega. Šele ko sem to stvar obrnila okoli sem spoznala, da je bila lutka. Lutka ni imela prijaznega pogleda, ravno obratno. Nekaj časa sem jo le opazovala. Ko je kar naenkrat obrnila oči proti meni. ''aaaa'' sem zakričala in jo vrgla iz rok. Lutka je mirno obležala na travi, oči pa je še vedno imela obrnjene proti meni. Vzratno sem hodila proti vhodu v hišo. Lutkine oči pa so mi sledile dokler za sabo nisem zaprla vrat.
21. januar 2012
next
21. januar 2012
Neeeeeeeeeeeeexxxxxxxtttttt!!!!!!!!!!!!
21. januar 2012
next next next next next next next next next next next next next
23. januar 2012
Nekaj časa sem le stala pred vrati in čakal kaj se bo zgodilo. ''Je vse vredu? me je vprašala mami, ki je prišla iz kuhinje z srvetom v roki. ''Ja..'' sem zamrmrala, pohitela po stopnicah in se zaprla v sobo. Poklicala sem Leah. Pogovarjale smo se kar nekaj časa. Dogovorile smo se, da se dobimo v parku čez 10 minut. Pohitela sem dol po stopnicah in na hitro razložila mami kam grem. Stopila sem na naše dvorišče. Šele takrat sem se spomnila lutke. Približala sem se grmovju. Mesto, na katerem je prej ležala lutka, je bilo prazno. Nisem vedela kaj naj si mislim ali kaj naj naredim, zato sem enostavno šla naprej proti parku. Vsedla sem se na klopco na kateri sem bila zmenjena z Leah. Leah je zamujala, to ji res ni bilo podobno. Malo sem se razgledala okoli sebe, takrat sem ob sebi zagledala listek prilepljen ob meni na klopci. Na njegovi prednji starni je pisalo : ''ZA TIFFANY''. To se mi je zdelo zares čudno. Počasi sem ga obrnila okoli, da bi prebrala kaj piše...
23. januar 2012
next!!
24. januar 2012
next
24. januar 2012
Pisalo je:

''Živjo, Tiffany. Ne poznaš me še a prisežem da se bomo kmalu srečali. Ta trenutek sem že dolgo čakala in končno je prišel! Že dolgo sem te hotela zvabiti k meni a mi ni uselo. Tokrat imam tvojo prijateljico, ki bo trpela grozne muke če ne prideš na določen kraj. Navodila kako priti sem so spodaj...
Se vidimo kmalu!''
Presenečeno sem odmaknila oči od lista. Nič mi ni bilo jasno. Je to kakšna šala? kaj pa če je to res? sem se spraševala. Pogledala sem navodila, ki so bila zraven sporočila. Bila so zelo jasna. Razmišljala sem. Počasi sem odšla domov. Vzela sem telefno in poklicala Leah na telefon. Ni se mi oglasila. Vzela sem še hišni telefon in poklicala na Leahin domač telefon. ''Halo?'' se je slišal iz druge strani slušalke. ''O Leah ne veš kako sem si oddahnila, dobila sem čudno sporočilo...'' sem olAjšano rekala. ''Hah. Oprosti tu ni Leah ampak njena mami.'' se je zasmejala. ''Aja..Lahko dobim prosim Leah?'' sem v zadregi vprašala. ''Ni je tu'' je rekla ''v park je šla s prijateljico'' je rekla. Utihnila sem. Dobila sem mravljince in v trebuhu me je začelo zvijati. Kaj pa če je res ni? Da jo bo neznana oseba mučila če ne pridem. Zelo me je začelo skrbeti. ''Halo?'' se je slišalo iz slušalke. Brez odgovora sem prekinila in odšla v svojo sobo. Odločila sem se. Zjutraj grem iskat Leah, ki je neznano kje.
27. januar 2012
Nexxxt!!!
27. januar 2012
next next
27. januar 2012
Zjutraj mi je budilka zvonila že ob petih. Vstala sem in pogledala po sobi. Oblekla sem se in šla v kopalnico. Ker je bil petek ni bilo nikogar doma. Na hitro sem se zrihtala vzela svoj nahrbtnik z najbolj nujnimi stvarmi in list z navodili. Ravno, ko sem hotela oditi iz svoje sobe sem zaslišala škripanje. enkaomerno škripanje, ki je prihajalo iz moje sobe a je bilo hkrati bolj odaljeno. Pogledala sem po sobi. Opazila sem senco na moji steni. Senca je prikazovala lesen stol, ki se je enakomerno zibal. Na njem je sedel majhen človek. Počasi sem obrnila sem glavo proti oknu. Izpustila sem presenečen krik. Na zunanji polici okna je v lesenem zibajočem stolu sedela porcelanasta punčka, ki je strmela naravnost vame. Z groznim pogledom je strmela vame kamor koli sem šla. Samo stala sem tam in jo opazovala, ona pa mene nazaj. Enakomerno se je zibala v škripajočem stolu, ko je kar naenkrat vstala, položila obe svoje drobne roke na okno in se počasi srhljivo nasmejala.
28. januar 2012
porcelanasta lutka sam za Leah :Đ
28. januar 2012
Next!!!!!!!!!
28. januar 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zakai zame!!!???
clouk ej...
28. januar 2012
haha k si mi jo glih ti umenla kok jih maš rada ^^
28. januar 2012
ja...k skripajo barabe male...
28. januar 2012
next
29. januar 2012
Takrat mi je bilo dovolj. Prestrašena sem hitro stekla po stponicah do vhodnih vrat, jih hitro odklenila in stekla na dvorišče. Takrat sem se ustavila. Pogledala sem proti svojemu oknu. Lutke ni bilo več a lesen stol se je še vedno enakomerno zibal. Počasi sem šla naprej po ulici. Bilo me je strah. Gledala sem levo in desno ter iskala lutko. Vedela sem da mi sledi, da me opazuje. Pogledala sem uro na mobitelu. Bilo je že 5:45. Vzela sem list z navodili, da bi pogledala kam moram najprej. tako sem sledila navodilom in prišla do začetka gozda. V tem gozdu še nisem bila. Klicali so ga Mračni gozd, ker naj bi se notri dogajale čudne srhljive stvari. Jaz temu nisem verjela, do zdaj. Počasi sem vstopila v gozd in naredila nekaj korakov. Vstavila sem se in pogledala okoli.Gozd se mi ni zdel nič posebnega. Nadaljevala sem pot. Čezdalje bolj sem rinila v temen gozd, da nazadnje že nisem vedela več kje sem. Vstavila sem se ob mogočnem hrastu, kjer so se navodila končala. ''Leah, Leah !'' sem klicala a odgovora nisem dobila. Gledala sem okoli in iskala kakeršno koli znamenje. Bila sem obupana. Kaj pa če je to res bila le šala? Že sem se obrnila, da bi odšla nazaj ko sem zaslišala ''pogleeej na deesno, punčkaaaa...''. Bilo je tiho šepetanje. Zdelo se je kot bi mi govoril veter. Zmrazilo me je. Spet nisem bila sama. ''Kdo je tam ?!'' sem prestrašeno zakričala. Odgovora ni bilo in ni mi preostalo drugega kot da sem se obrnila na desno. Naredila sem par korakov. Videla sem svetlobo,ki je prodirala skozi mogočna drevesa. Pod to lučjo je nekaj ležalo. ''Leaah !'' sem zavpila in stekla k njej. Ležala je na tleh nepremično. Tresla sem jo in jo klicala. Ni dajala nobenih znakov življenja. Zvrtelo se mi je . Je res mrtva?
29. januar 2012
next
29. januar 2012
Nexxt!!!!
30. januar 2012
next
30. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg