Forum
u201156
u201156
Kri, tako velikokrat jo vidimo. Praskica in jo že imamo pred očmi. Toda mi si je ne želimo videti. Za nas je še kapljica preveč. Obstajajo bitja za katera vemo le najpozornejše in najbolj ljubeče osebe.
Oni bi dajali zlato zanjo. Oni... Bi jo pili...
Nihče ne ve zanje. Samo jaz... Le jaz sem tista ki vrjame ki vidi! Ki opazi,ki...ki... LJUBI!
Vsi mislijo da je smrt težka... A ni smrt je lahka, ne boli,ne vidiš je, ne čutiš je.
Jaz sem Elena Heart:

In moj fant je vampir...
1 NEXT za nadaljevanje
02. januar 2016
neexxt!
02. januar 2016
u201156
u201156
OK Next.
Megla je objemala avtobus. Zgledalo je kot bi se peljali po oblakih. Za tistih ubogih 30min. Do šole sem zasanjarila. V šoli sem dobila neprijeten brc od Michele moje prijateljice. Kaj je!? Glej Cullenovi gredo. Briga me. Ampak poglej... Joj kaj je? OMG kje je Edward? Kaj ti jaz vem!? Ah.. Pozabi najbrž je samo... "zbolel". Ja prav imaš... Glej Jessy mi je pisala na FB profil! Ja super...
PO ŠOLI...
Joj greva h tebi jaz nisem ravno pospravila... Ja itak! Tudi pokazati sem ti hotela nekaj novega! V redu torej dogovorjeno... Glej mislim da te Jason kliče... O ja! Čaw!!!
Odpravim se k tovornjaku. Hah ne morem verjeti da sem sem se zaradi Edwarda v šoli osmešila kot lenoba! Seveda nisem tako lena! Vsak dan čistim sobo! Samo najbrž bi me tam čakal Edward. Res se mi ne da spet prerekati z njim. Hh... Komaj čakam da mi ga nebo treba videti.
02. januar 2016
u201156
u201156
2 NEXTa za nadaljevanje
02. januar 2016
Neeext!
02. januar 2016
Next
03. januar 2016
neexxtt!!
03. januar 2016
n