Forum
u35501
u35501
Na naši šoli sma 2 punce, ku sma nerazdružlive, to sma js, bridy in polly. sma bff, ampak se nama je ži enkrat naredl, da nama je tta leja hotla razdret prjatlstvo. O usim boma poročale. Aja, P.S. ČE TI KEJ NI UŠEČ SE SPOKI DOL!!!!!

A hočeš, da nadaljujem???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. januar 2011
no vse se je začel tkole:zjutraj kot ponavadi sem se zbudila se zrihtala pojedla zajtrk in odšla v šolo. tam je bila tud leja gledla me je kot da bi me hotela z očmi ubiti. šla se do bridy in jo kot ponavadi hotela objeti anpak ona se j e obrnila in stela k leji mislila sm si tejle leji bi pa blo treba dat na glavo znak za nevarnost ampak kaj je bilo bredi da je šla tja? šla sem do njih in upala da me leja ne napade nato pa mi bridy reče.. nadaljujem???
20. januar 2011
????
20. januar 2011
next
20. januar 2011
ja https://www.igre123.com/forum/tema/ljubezen-in-gledalisce/13218/1
20. januar 2011
u35501
u35501
Hej, a se ne spomneš, da je leja po novim moja bff, ne pa ti?? To sm rekla polly in una me je fuul začuden pogledla, tk ku da se ne spoune, da se je to kdaj nardil. Šla sm mim nje, k Leji in ona je še čakala, da bo kej placa v garderobi na klopci, da se bo lahk preobula. Rekla mi je da mi bo neki dala na konc pouka in js sm bla seveda takrat čist happy. Ure so minevale počas in pol sm js enkrat trerjo uro pršla do nje in jo uprašala, kaj mi bo dala, ona je pa rekla, boš vidla. Na konc pouka sm šla k njej in ji rekla(B=bridy, L=leja)
B: A mi boš zdej dala tist?
L: Kaj???
B: ja un neki, ku si mi rekla!!!
L: Aja, dol mam u garderobi.
(grema u garderobo)
L: Na kerga boš mela? Obesek bff je.
B:Ka so dobri, mmmm ne morm se glih odločit, dej rajš ti zber.
L: Ne, kr ti dej
B: prou bom mela best,ti mej pa friends
L: ok!
Brou, se vidma jutr!!
BFF sma ble zdej tut uradno, ampak nasledn dan u šoli pa ....
20. januar 2011
u32953
u32953
next

zelo dobra zgodba
20. januar 2011
next! ful dobra zgodbica. ;D
to se je zares zgodil? :]
20. januar 2011
n
ne
nex
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
nex
ne
n
20. januar 2011
jst sm bla tist dan u šoli čist fertig komi sm se držala po konci!!!! breda me ni niti pogledala več kot da bi jo izdala . zato sem zbrala pogum in jo uprašala zakaj je taka? bridy=b,polly=p,leja=l
b:mal poštudiri ka si ti leji zaupala pa mitju
p.nič prsežem
b:ti kr prsegi tam kr enmu kr jst ti nič ne vrjamem
no jaz je nisem mogla več poslušat zato sem šla mislila sem si kako je ta svet krut pol pa pridel leja do mene in se mi prlizuje in reče veš men je pa bridy rekla da je u nejca s. in da ti ne bo povedlal kr si budala. jst pa kot ste vrjetn že ugotovil e maramhinavcev in lažnivcev zato sm bredo pustila prmer. brez nje sm zržala 1 dan drugi 2 3 dan pa mi ni uspelo več nisem je mogla gledat kako mi jo leja prevzema kako se smejita in da ima bridy grdo mnenje u meni zato sem stopila do brede
p:hy prosim če me poslušaš
b:ne kr nimama u čem govorit
p.ja pa mava
lrosim da pustiš mojo bff namer
bridy sm povlekla za sabo in ji rekla breda jst te ful ful... pogrešam men jeleja rekla da si u nejca h. in da mi nočeš povedat ti pa si mi vedn zanikala zato sem verjela.
b: ja meni pa je rekla da grdo govoriš u meni da me šinfaš in to
pol pa pride leja in...nadaljujem ju3 če vam je seveda ušeč!!!
20. januar 2011
ja nadaljuuj!
n
ne
nex
next
nex
ne
n
20. januar 2011
u35501
u35501
dobr si nadaljevala polly!!! I like it!!1
20. januar 2011
u35501
u35501
ja to se je zares nardil nama in midve zej to pišema
20. januar 2011
u35501
u35501
jutr napišema naprej!!!
20. januar 2011
u32953
u32953
next
21. januar 2011
u35501
u35501
usej še en next, od druge osebe, plissssssssssss
21. januar 2011
next.! ;P
21. januar 2011
u32953
u32953
n
ne
nex
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
nex
ne
n
next
21. januar 2011
u35501
u35501
Leja reče, pejt, grema, ne se za njo zment. In js ji rečem zaka si pa polly rekla, da sm u nejca h?? Ti dobr veš da to ni res!!
L: pa sej ji nism tega rekla
b: in kok je to zdej kao ona vedla, a si je kr zmisla al kaj??
l: ne vem
b:ok, sevidma jutr
Nasledn dan sma šle po pouku s polly u knižnco in sma se use zmenle in se pobotale. Naredle sma eno risbo in gor je pisal polly bff bridy., Nasledn dan so ble peuske in leja se je družla in pogovarjala iz našo sosošolko samanto. js sm šla tk ku zmeri na wc in rekla polly nej ahta mojo torbo. Ko pa sem pršla nazaj, mi je polly povedala kaj je smanta nardila z mojo torbo. Rekla je...
22. januar 2011
NexTiii.
22. januar 2011
nekst!!
22. januar 2011
u32953
u32953
next
22. januar 2011
u35501
u35501
1 next še
22. januar 2011
u35501
u35501
al pa bom kr nprej napisala!
23. januar 2011
u35501
u35501
rekla je, da mi je samanta brcnla torbo not v učilnco za geografijo in je polly šla pobrat. Rekla sem ji hvala. Pol je pa pršla učitlca in pevske so se začele. Kr še js nism bla noben glas sm mogla pred usiiim ku so na pevskih in pred učitlco pet. Na srečo me je dala u drugi glas, kjer je tut polly, res je to bla vlka sreča, da sma se lahk pogovarjale. pO peuskih sm šla domov in aredla dn. Pol sm bla še mal na msnju, pa sm se pogovarjala is polly pa najinim bffjem mitjom. Pol je mitja mogu it, js sm pa dobla sporočilo od ene moje bivše prjatlce, ki je zdej na lejini strani. Ime ji je alchy. Napisala mi je tole:Ei bridy, a sma lahka spet frendice, pogrešam najino prjatelstvo.
Nism vedla, kaj ji nej nazaj npišem, kr lahk da je to kaka past, ku si jo je leja zmisla, lahk pa, da res hoče, da sma prjatlce. za nasvet sm uprašala polly:
...
23. januar 2011
Neeexxxššštiiii ;o
23. januar 2011
jaz pa sem ji rekla:
jČreč ne kr je to zihr ud leje past
b:ja okey
čez neki min. pa je alja tut men poslala zato sem zalea razmišlat in bridy rekla
j:ej dejma ji za foro napisat okey pa boma vidle ka bo z tega.
b:ja prav maš sam jst ji ne zaupam
j:lj nevem probima by
by rtm
j:ja rtm čaw
no z aljo sma se pobotale nato pa drug dan u šoli biu čist normalen ampak pri verouku ki je res bedn pa...
23. januar 2011
l:veš polly jst te sovražim in bot prepričana da se ti bom maščevala in to zlo
jaz :ne jst nism nič kriva da je breda kul
no pol sm pa šla domov nasledn dan u šoli pa sma z bridy rekle
24. januar 2011
u32953
u32953
next
24. januar 2011
u29518
u29518
A vama je v resnici tko ime ?