Forum
u79965
u79965
Živjo!
To je 2.del Kot Romeo in Julia.Če hočete prebrat 1.del je tuki link: http://www.igre123.com/forum/tema/kot-romeo-in-julia/30509/

Sem Janja in sem stara 23 let.Pred dvema letoma sem se poročila z Rokom.Zdaj imava svojo hišo in svoje srečno življenje.Mama in oče še vedno živita v svoji lepi mali hišici.Kaj pa Ana?Še vedno je moja najboljša prijateljica.

Bi rad zvedel več o Janjinem in Rokovem življenju in z njima delil skrivnosti?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. marec 2012
kdaj bos spet pisala plis k je blo ful dobr
11. marec 2012
u79965
u79965
Jutri je mamin rojstni dan.Vsi se že veselimo saj jo bomo presenetili z zabavo.Vse smo že okrasili in pripravili.Med tem ko je bila v trgovini smo se vsi zbrali, da ko bi prišla zakričali "Vse najboljše!".Vsi smo že nestrpno čakali.Nato pa mi je zazvonil telefon.Oglasila sem se in slišala grozne besede:"Dober dan gospa.Kličem iz klinike.Moram vam povedati, da je gospa Marija Mednik doživela srčni infakt.Prosim vas, da pridete v kliniko."Poklopil je jaz pa sem še kar tam stala z telefonom v roki.K meni jeprišel Rok in me vprašal kaj se je zgodilo.Potiho sem rekla:"Mama je doživela srčni infakt in je v kliniki."Pogledal me je in ni imel besed."Srčni infakt?..."Pogledala sem ga in pokimala.Šla sem k očetu in mu povedala, da greva v k njej."Saj bo vse vredu..."Sem ga tolažila.Rok me je že čakal v avtu.Pohitela sem v avto.Ko sva prišla v kliniko mi je medicinska sestra povedala novico....
11. marec 2012
nextttttttt
11. marec 2012
u79965
u79965
Rekla je:"Vaša mama je vredu.Veliko jo opazujte in me pokličite, če opazite kaj nenavadnega."V roko mi je dala njeno kartico in odšla.Ta dan nismo imeli zabave.Morala je počivati.Opazovala sem jo kolikor sem lahko.Šla sem se stuširat.Ko sem prišla pa sem zagledala mamo brezgibno na tleh.Takoj sem poklicala rešilce.Na hodniku ambulante sem čakala in čakala.Ven je prišel zdravnik in rekel, da je moja mama......

Oprostite, da sem tak mal napisala ampak moram se it učit.
11. marec 2012
nextttt
11. marec 2012
nexttttttt
12. marec 2012
u84356
u84356
Kdo bi pa namesto nje nadaljeval?
Škoda, da se je 'odregistrirala'.
21. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike