Forum
нeeeι, jαp že ѕpeт ѕeм ѕe odločιlα, dα ɴαpιšeм zɢodвιco. υpαм ѕαм dα vαм вo υšeč. No pα zαčɴιмo вye нιнι...
☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟
Zbudila sem se v sončno jutro. Bila sem takoo zelo zaspana, da sem sede padla na posteljo in malo še zaspala. Čez kakšnih 10 min., sem zaslišala kako mami nori po hiši in se dere " ZAMUDILA BOŠ V POLETNO ŠOLO, ZAMUDILA BOŠ PRIDI!" uf, saj res je poletje in hodim v šolo. Kje je logika...? Prvi dan res, da je bilo tako, da nisem hotela zamuditi. Vendar... Vedno se moram zbuditi zgodaj zjutraj. Groza, komaj čakam, da vidim že spet Kajo in Jenn. Ampak nisem bila prepričana ali bosta bili tam...
Ko sem pogledala v omaro nisem vedela kaj si bom oblekla. "Ljubica vse sem ti včeraj kupila, kar boš seveda nosila, in ti spakirala. Poglej v potovalko" je rekla mami. "Mami saj mi nisi že spet kot lansko leto kupila kakšne stare cote?"sem rekla in počasi, previdno in nezaupjivo odpirala potovalko. Ko sem jo odprla so se mi oči čisto zalesketale. "No, če pa ti niso tele cote všeč pa jih lahko obleče Sara," je rekla, "Niti slučajno nee!" sem rekla. Ko je mami zapustila sobo sem se odšla oblečt.

Ko sem odšla iz avta sem zagledala Tjašo. Z njo se nikakor nisva razumele "Ooow stara cunja in stara grda znanka! In brez skrbi za to poletje bova poskrbeli, da se bova imeli zelo dobro še posebaj ti..." je rekla. Ne poslušaj jo je rekla neka prijazna punca... "Kako ti je ime?" sem izdavila. Ona pa je rekla "Omoj bog tako si se spremenila si ti slučajno...
☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟
6 nextov<33
19. januar 2015
Next
19. januar 2015
Hwalla a hočeš potlej čez 5 nextov, next ki ga bom napisala al zdej?
19. januar 2015
Zdek
19. januar 2015
Zdaj
19. januar 2015
okei pride
19. januar 2015
slučajno Lana?O.M.O.J B.O.G!" je rekla nato pa je kar na enkrat padla v nezavest. Poklicali so reševalce in rekli so, da bo z njo vse v redu. Nato pa sem se prepirala z Tjašo, potem pa me je nekdo prijel za zadnjico. Bil je Jan "Jan veš, da me je skoraj kap!" sem rekla in mu na usta dala poljub. "Kaaaaj kr še zdej hodš s to prasico? Sram te bodi" je rekla Tjaša in odšla s svojima puncama. Odšla sva v mojo počitniško sobo in šla sva gledat DisneyChanel. Potem pa me je povabil na zmenek. Oblekla sem se tako:

Odpeljal me je z BMW limuzino. Ko sva prišla sem videla grad. Bil je iz kakšnega 19. stoletja. Vstopila sva in pred nama so bile prekrasne stopnice. Bile so bele na sredini pa je bila rdeča preproga...

Počasi sem odšla po stopnicah. "Ti je torej všeč?" me je vprašal. "Ne mi ni, ni mi samo všeč KRASNO JE!" sem rekla on pa me je vzel v naročije ter me nesel v kuhinjo. Bila je še bolj krasna od samega gradu, ura je bila počasi 8.00. "Ojoj ob 7.00 bi morala biti v sobi!" hitro sva odšla in poklicala limuzino. Nobenega ni bilo. Zato sva odšla nazaj v grad kjer sva tudi prespala. V gradu nisva spregovorila nobene besede. Ko sem se zjutraj zbudila sem bila zvezana na stol. Skozi usta pa sem imela lepilo ( salotejp ). Poskušala sem govoriti a ni šlo. Nisem vedela kje je Lan. Nato pa so kar 3 moški vstopili v sobo s pištolami ter rekli " kje je denar?" je spregovoril eden z blond lasmi. "Odlepi ji usta številka 3." je ukazal. Do mene je prišel simpatičen... joj pozabiti moram na to ugrabili so me. grobo mi je odlepil usta in me udaril po licu. "Nekaj sem te vprašal!" se je zadrl. Začela sem jokati in potem rekla v joku "Prosim nič nimam s tem... Mi lahko prosim poveste kje je moj fant?", ko sem to izgovorila sem bruhnila še v hujši jok. "Bičar pridi sem in 2x!" je ukazal. Čez vrata je stopil fant s črnimi lasmi v roki pa je imel bič. "Ter 1,2,1,2,3 daj!"se je zadrl fant z blond lasmi. "Ne morem prelepa je gospod" je rekel črnolasec. "UKAZAL SEM TI IN TAKOJ NAREDI! drugače te bo dočakalo enako mesto, kot njeno!" je ukazal blondinec. Močno me je udaril z bičem, ko sem pogledala na nogo in roko mi je tam tekla kri. "Prosim ne vem kakšen denar mislite!". "No če pa ne veš kakšen denar pa te bomo čustveno mučili" je rekel in iz hodnika pripeljal...
2 nexta
+
sory za kratek nextek
19. januar 2015
uoooooooooooooooooooooooooooooou neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. januar 2015
Next
19. januar 2015
pride zdele
19. januar 2015
okej

pripeljal Jana. Omedlela sem. Zbudila sem se v postelji, bila je čisto krvava. Šlo mi je na bruhanje. Bruhala sem kri. Začela sem jokati. V sobo je prišel črnolasec"Oprosti za prej lepotička, saj veš da me sili kaj? Drugače ime mi je John." Je rekel jaz pa sem že spet omedlela. Zbudila sem se v spodnjem perilu. "Bravo John! To moraš delati tej punci dokler nam ne rodi sina, če nam bo rodila hči bo isto trpela. Zdaj pa moramo počakati še 3 mesece če se ji bo trebuh povečal." je rekel blondinec zdaj poimenovan Gašeper. Bilo me je strah. "Zdaj pa še vprašaj kaj kako ji je ime in da je njena družina...
19. januar 2015
Next
19. januar 2015
kj si u eni minuti napisala use tole???????
19. januar 2015
hwalla
19. januar 2015
ja prbližno mal ane?
19. januar 2015
še 1 next
19. januar 2015
Next hitro
19. januar 2015
omg š ejs nevem če nrdim kak stavek hihihi
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
plisssssssssssssssssssssssssssss donsssssssss
19. januar 2015
okej sam za vaju <33

njena družina..." ni izrekel celega stavka. Bilo me je strah kaj je z mojo družino. Pogledala sem skozi okno. Na drevesu je visela približno 20 let stara ženska. Že spet sem omedlela. John me je odpeljal k zdravniku. In povedali so nama, da sem noseča in še, da imam bolezen, ki kar padem (omedlim). Zaspanost. Vedno sem nenaspana. Nevem kaj naj. NO dosti o tem. O nosečnosti pa sem bila šokrana. Ko me je John peljal nazaj v hišo mi je povedal, da me je mogel posiliti, ker je tako naročil Gašper. Ko sem se lahko zunaj vsaj kaj nadihala sem videla tisto žensko kako se je obračala proti meni in rekla...
sory kr je ful pozn next
19. januar 2015
Nexxt
19. januar 2015
rekla "Reši se punca, pred tabo je celo življenje! Tudi pred mano bi bilo, saj sem še živa ampak sem podhranjena in polhna bolezni, rodila sem mu sina. Potem ga je poimenoval John. po teh 15 letih so me obesili sem na drevo. Prosim prestriži vrv, da me rešiš in skupaj pobegniva!" je rekla in se zasukala nazaj. V njej je bila puščica, ki na srečo ni prebodla nobene žile.
ČEZ 1 MESEC
Še vedno sem tam, po novem s tisto žensko po imenu Caroline. Stara je 34 let. Ni se mi zdela kaj tako dosti vendar, če je tako... pač. Ko je Gašper izvedel, da ja Caroline... no tudi ona je zdaj noseča. Skupaj sva močni toda zdaj imava v trebuhu skoraj že 1 kg otroka.
ČEZ 7 MESECEV
Otroka imava že 8 mesecev. Imava nore popadke. No, zdaj sem že tu navajena. Če prav pogrešam starše in Saro. Še bolj pa me zanima kaj se je zgodilo s tisto punco, ki je omedlela. Dobili sva časopis. Usaka svojega, potem pa sem odšla na stran 52. ter prebrala, da bo v naslednji številki objavljen grozen podatek v poletni šoli.
19. januar 2015
Next
19. januar 2015
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
19. januar 2015
še usaj 1... sory
20. januar 2015
Next
20. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg