Forum
u150133
u150133
Zgadba govori o dveh puncah, ki sta sta si ful različni in se poznata le po videzu. A ju zaporedje dogodkov združi. Skozi zgodbo se bo razkrilo dosti skrivnosti. Dekleti se bosta spopadli z sovraštvom, pridobili nove prijatlce in izkušnje. In se morda zaljubili? Naučita se dosti njima novih in nenavadnih stvari a za določene tudi plačata njihovo ceno.
Med zkodbo bom menjavala punco, ki jo pripoveduje, ampak bom vas vedno najprej opozorila.
Glavni junakinji:
- Alya (Aly) 'dan'
- Layla (Lala) 'noč'

Bi bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. september 2013
u150133
u150133
*SLIKICE*
Alya:

Layla:

11. september 2013
Neeeext
14. september 2013
u150133
u150133
Za prvo bralko мяš.уσℓσ
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
*ALYA*
RRRRIIINGGG!!! Presneta budilka! Kako jo sovražim!! No, sem pa res neolikana še predstavila še nisem pa se pritožujem. Ime mi je Alya Lowe, stara sem 15 let in živim v Washingtonu. Starša sta me poslala v srednjo šolo z internatom v Californii in danes je prvi šolski dan in moram izkledat popolno!
hitro se oblečem in nališpam ter se pogledam v ogledalu; popolno

Iz svoje sobe hitro stečem do glavne šolske zgradbe. V razred sem prišla med prvimi tako da sem si poiskala prijetno mesto blizu okna.
*LAYLA*
RRRIIII- Vdarla sem po butasti budilki. Zakaj jo sploh mam? Se res zarad šole. In moja starša sta me poslala na INTERNATSKO šolo. Sem Layla Gray, starost: 15 prihajam pa iz New yorka.
Shit zamujam. Hitro sem na sebe vrgla prve cote ki sem jih povlekla z omare in se pogledla.

Niti nena tak grozno zgleda, pa se je vseeno nisem barbika tak ko bo večina punc na tej šoli. Laufala sem vse do razreda in ker sem prišla zadnaja sem dobila zadnje prosto mest. In to zraven ene barbike. Vau ta ma celo naravne blond lase.
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Tiste slike z puncami predstavlajo kako frizuro mata, sam da je alya blond layla pa ma črne lase pa kapo.
15. september 2013
u149893
u149893
next!
15. september 2013
u150133
u150133
tam ko piše da je šola v californii sem se zmotla, v rsnici je v parizu.
*SLIKicE*
Šola:

V sobah sta po dva učenca/učenki, in so take:

sobe si lahk dekorirajo z slikami ipd. in uporabijo svojo posteljnino dokler ne poškodujejo šolske lastnine.
Ampak ker sta Laylina in Alyna starši bogati in njuni družini hodita na to šolo že genaracije imata svojo sobo ki sta si jo lahk naredle čis po svoje
Alyna soba:

Laylina soba:

15. september 2013
Neeeeext
15. september 2013
u149893
u149893
next
16. september 2013
next
16. september 2013
u150133
u150133
*LAYLA*
Učilnca je bla taka:

No ja, vsej zravn okna sm. V naš razred je pršla neka star baba prdvidevam da je ravnatlca.

"Pozdravljeni učenci in dobrodošli na šoli sv. Marthe. Sem Alexandrine de Morcerf in sem vaša ravnateljica in upam da boste na tej šoli našli sosti novih prijateljev."
Pol nam je še neki predavala o šolski zgodovini pa pravilih pol pa je končn zmginla z classa.
Jej!!!! Črtaj to učitl je prišu,:

no ja morm priznat da je še mlad mogoč pa ne bo taki dugcajt met urami.
"Hej sem Pierre, in sem vaš učitelj, upam da se bomo razumeli!" je reku z nasmehom.
Iz klopi ob vratih sem slišala hahlanje, ko sm pogledja tja sem vidla neko totalno barbiko:

Zraven mene sem slišala kak je tota b-punca zravn mene potiho rekla "Kaka plastika..." Hm, mogoč pa ni tak slaba.
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
da nadaljujem rabim vsaj 3 nexte pa če lahk prosim mal oglašujete
16. september 2013
naxtt
16. september 2013
u149893
u149893
next!!!
16. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg