Forum
neeeeeeeeeeeext
18. december 2014
Dej že nexteej*-*
18. december 2014
u183254
u183254
ne še
18. december 2014
Zaradi tebe bom jokala piscanc
18. december 2014
u183254
u183254
ŽE NEXTAM....
Bila je ura 7. priredila sem zabavo, saj sta ati in mami odšla na večerjo. tako smo ostale samo jaz Klara in Lara. bila je polna žurka. bila je ura osem. klara ki je bila zmenjena z Tomom je čisto pozabila Tom jo je večkrat poklical in ji pošiljal več sms-jev. ura je mila 12 zvečer in pospravile smo sobo, saj ob 12:30 prideta starša. odšle smo spat kot da se nebi nič zgodilo. naslednje jutro sem odšla k Alexi in Klara je odšla z mano. Lara je še spala saj jo je bolela glava ker je bila še vedno pijana. tudi sebe sem vohala po alkoholu. uglavnem odšle smo k Alexi. stopil sem k njej . bila je čisto razdražena zato je galopirala po vsem travniku. stopila sem k njej. prišla je k meni. ker pa je na meni zavohala alkohol se je začela postavljati na zadnje noge.

raje sem stopila ven iz ograde.
takrat je prišel tom k klari. T-tom K-klara

T- včeraj sem te čakal a nisi prišla zakaj ne?
K- joj čisto sem pozabila oprosti oprosti z prijateljicami smo imeli žurko in sem čisto pozabila
T- kot je videti ti prijateljičina zabava več pomeni kot pa jaz
K- oprosti res oprosti danes zvečer imam čas lahko pridem ke tebi
T- mogoče staršev ni doma lahko prideš
K-bo dobro če pridem okoli osmih
T- upam da res prideš drugače je bolj da se mi nikoli več ne približaš
K- uredu

klara in tom sta se še naprej pogovarjala jaz pa sem raje odšla v hišo. lara je že zajtrkovala in jaz sem siji pridružila. potem se nam je pridružila še klara. ta dan nismo počele ničesar zanimivega. ko je ura odbila osem zvečer je klara odšla k tomu.idve z laro smo ostali doma in že kmalu odšli spat. klara je prišla ob 11.

naslednje jutro sem odšla sama k Alexi. sabo sem vzela še lonžirno palico, povodec, sedlo in uzdo, vajeti in žvalo.
DVA NEXTA PA PIŠM NAPREJ.
POLEG NEXTA NAPIŠI ŠE KOMENTAR
18. december 2014
nextt jutr te spečm piščanc
18. december 2014
u183254
u183254
jz te pa jutr skuham krfjola
18. december 2014
Zaka pa Jaz sn cist pridna karmen greh bos nardila saj ves da smo verne noo
18. december 2014
neeeeeeeeext
perfektno pišeš
18. december 2014
u183254
u183254
hvala zbik
18. december 2014
nzk
18. december 2014
Kaj pa se plete med vama:''D kjuut hahah
18. december 2014
grrr
18. december 2014
18. december 2014
u183254
u183254
z kom se kej plete?
18. december 2014
Med Karmen in pa Zbikom*-*
18. december 2014
u183254
u183254
nč prjatlce smo
18. december 2014
jz sem fant!
18. december 2014
O fakk Karmen resno:''''D
18. december 2014
u183254
u183254
hahah pomota
18. december 2014
haha
18. december 2014
bravo Karmen
18. december 2014
next cool
19. december 2014
nneexxtt!!
19. december 2014
u183254
u183254
OK NEXTAM...
vzela sem vrv in jo pripela za Alexino uzdo. nato sem jo lonžirala nekako takole:

Bila je zelo pridna. nato se na njo hotela posaditi še sedlo. vohala ga je in vohala a mi ga je pustila dati na njo dala sem ji še uzdo vajeti in žvalo. nato sem jo spet lonžirala v krogu:

bila je zelo pridna in mirna. hotela sem jo zajahati in to je bil moj glavni cilj. da jo ukrotim in jo jaham. zato sem se povzpela najno.že sm sedela na njen v sedlu:

bila sem zelo vesela . jezdile smo v hodu, kasu in galopu. kar naenkrat pa je skočila skozi ograjo. bila sem razburjeno a po eni strani tudi vesela jezdile smo takole:

bilo je čarobnno saj je bilo nebo videti takole:

domov smo se vrnile zvečer. noben ni opazil da smo odšle razen moj oče ki je videl da Alexe ni in da eno sedlo manjka. nobenem ni povedal.

VSAJ 2 NEXTA PA NADALJUJEM
dans je bla krajša zgodbica ker nism mela cajta
20. december 2014
next
20. december 2014
nnneeext
20. december 2014
nneexxtt!!
20. december 2014
u175572
u175572
next
20. december 2014
u183254
u183254
OK NEXTAM....
naslednje jutro sem povedala Lari in Klari da sem zvečer jezdila Alexo. vse so bile navdušene. odšle smo očistit konje. Alexo sem pripeljala v naš hlev da smo se lahko vse tri družile. nato smo odšle jahat vse tri. Klara je jehala svojo Astro Lara Liderboya jaz pa kot seveda Alexo. Lara je malo zamujala ker ji je Liderboy malo nagajal. A medve z klaro smo odšle naprej saj smo vedele da naju bo dohitela.

midve z klaro

med potjo smo se pogovarjale o Klarini ljubezni-Tomu seveda. špovedala je vse zanimivo kar se je zgodilo. povedala je tudi da se danes zvečer tudi dobita. prišle smo domov. Lara in Klara sta porihtali konje jaz pa sem z Alexo odšla na konju k Martinu. ven je prišla njegova mama. poklicala je Martina. jaz sem v tistem trenutku z Alexo začela galopirati po travnikih.

ko je martin prišel ven je kar osupnil. vstavili smo se tik pred njem. M- martin J- jaz

M: uav zelo dobro si jo naučila.
J: vem je zelo pridna punca.
M: ker se je naučila vsaj jezditi ti jo dam. meni nič ne koristi saj jih imam dovolj.
J:juhuhu hvala 100x vam hvala
M: imam pa en pogoj.v vašem hlevu po takrat ko smaga na tekmovanju v dresuri in preskakovanju ovir. tekmovanje bo čez dva tedna
J: ooou uredu se bomo potrudile mar ne Alexa

Alexa je pritrdila. že takoj smo začele vaditi. najprej preskakovanj ovir. najprej ji ni šlo a se je naučila in zdaj skače že takole:

In dresurno jahanje takole:

vsaj 3x next ¸+ komentar
25. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg