Forum
Hej hoj. Res rada pišem zgodbe. No ta bo govorila o punci in konju ter njunim pustolovščinam.
Bom začela.
Sem Samantha a kličejo me Sam. Z starši smo bolj proti bogatašom in zato sem si nekega nevihtnega dne ogledovala slike konja in jahanja in takoj sem si zazelela konja. Starša sta mi ga kupila in že drugi dan smo ga šli iskati. Ime se ji dala Amanda. Je pasme Paint ter črno, bele barve. Torej lisast. Z Amando sva se tako sporazumele in ze prvi dan sva sle jahat. Vsaj 5 ur naju ni bilo. Ko sem prišla domov sem Amando skrtačila, nahranila... Nato sem ji zazelela lahko noc. Ko sem prisla v hiso me je mami kregala kod pa tako dolgo hodim jutri je šola!!! Jajaja. Sem ji govorila. Nato pa spat.
Wake up in the morning... Mi je zazvonil iphone. Bila je budila. Naštimano imam Kei$a Tik Tok. Pojedla sem zajtrk, se oblekla, naličila... Nato pa sem šla nahranit mojo Amando. Nato me je mami peljala v šolo. Ker pa sem tudi nadarjena v petju in plesu... boste izvedeli kaj bo.
Prišla sem na dvorišče v šoli. Tam me je čakala "sovražnica" Lusi ter njene "tajnice" Taylor, Jenifer, Bella, Elizabeth ter victoria.
Pogov med mano ter lusi
L- lusi J- jaz Ostali
L: glej jo našo zgubo
J: zguba sem kaj? Boš ti videla kdo je zguba!!!
O: ooooouuuuuu
L: ha kdo jaz?
J: bravo kako si uganila?!
O: uuuuuuuuuuuuuu
L: mogoče ker je obratno?
J: zguba luzerska si veš?!
O: ooooooooooooooooooooooo
L: jaz te izzivam
O: oooooooooooo
J: o a res?
L: ja. Pojva tista ki je slabša je zguba. Prav?
J: prav.
O: ooooooooooooooooooooooo
Jaz pojem od jessie j ariane grande in nicki minaj bang bang.
Lusi pa poje od Taylor Swift 22
Zmagam jaz. Lusi se počuti grozno. Zasluži si. Vse to je pa spremljala moja simpatije.
NEXT?
04. oktober 2014
next
04. oktober 2014
Next
05. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg