Forum
u120570
u120570
Heiii moje ime je Rose.Imam bff Lizo.Kličemo jo Liz.Moji mami je ime Kelly ,očetu Luis,mlajši sestrici pa Anna ,kličemo pa jo Ann .Stara sem 15 let in imam fanta Nicka.Moja sestrica je stara 11 let,oče 40 mama pa 35 let.Moja bff je stara 15 let .Nick pa 17 let.Kot sem slišala so spet napovedovali konec sveta,ki naj bi bil 21.12.2012.Danes smo 20.12.2012 in nič me ni strah ker sem ga že parkrat preživela.Ann je zelo strah ,Liz pa ji pri tem pomaga.Nick seveda ne verjame v to ..hvala ti bog….Ko sem danes ob 19:00 gledala poročila so seveda največ blebetali o koncu sveta….če je Tina Maze prva jih ne briga …važn je konec sveta.Kar na bruhanje mi gre ob tem zato pokličem Nicka in vprašam če gleda poročila ,on mi reče ja gledal sem jih potem sem šel skoraj bruhat……haha jst tud sem mu odgovorila….Ko sva končala s pogovorom sem odšla k Ann in Liz ki je prespala pri nas in spala v Annini sobi.Videla sem ju kako se treseta in govorita konec sveta zakaj se mi to dogaja pogledala sem ju in se začela smejati oni dve pa jokat..Zakaj jočeta sem ju vprašala…Ker bo res konec sveta…Ne pa ne bo sem zavpila kako lahko verjameta v te bedarije,danes bomo spale v isti postelji sem jima rekla.Seveda sta se strinjali.Ob 20:00 je bil po tv-ju film 2012 ………in bil je res carski a to je fantazija sem si mislila..Ko pa sem pogledala skozi okno sem videla nekakšno kroglo…Ann in Liz sta že spali jst pa sem poklicala Nicka naj takoj pride…Prišel je čez natanko 5 min in pokazala sem mu kroglo……Torej bo res konec sveta me je vprašal.Nisem ziher sem mu rekla.Odšla sva na net in videla da se nam bliža nekakšen komet ki naj bi bil velik kot dva nogometna igrišča ….Ker sem vedela da če je večji od 1 nogometnega igrišča bi bil lahko res konec………..Zbudila sem starša in jima pokazala kroglo in podatke…Podatni so lažnivi krogla pa je gotovo zvezda sta rekla …Seveda kako sma lahko tako neumna sem vprašala Nicka in rekel je to pač sva …Prespal je pri meni in kmalu je odbila polnoč in……
Jaz:

Liz:

Ann:

Nick:

mami in oči:

film 2012:

krogla:

23. februar 2013
u120570
u120570
NEXT????
BOM VESELA KOMENTARČKOV,NEXTOV,TEORIJ,KRITIK......
23. februar 2013
next
23. februar 2013
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeext.!
23. februar 2013
u116300
u116300
next
23. februar 2013
u120570
u120570
dobro nextam
23. februar 2013
u120570
u120570
Začelo se je tresti prav vse .Nick je videl da se je vse začelo podirati .Odšla sem po Liz,Ann,mami in očeta .Ann in Liz sta jokali in kričali .Rekla sem pograbita najnujnejše in gremo .Odšla sem v sobo mami in očeta in videla mami pod nekakšno kovino Rekla je pustita me in odidite….Ne sem zakričala in z očetom sva jo komaj spravila ven in rekla sem jima pograbita nekaj stvari in gremo v avto.Ok sta zakričala,pograbili smo vsak svoje:jaz mobi,polnilec,denar,plastenke vode,7čipsov in svojo medaljo in medvedka ki sem ga dobila pri rojstvu in hlače pa majico.Nickvoje 3 pokale (skoraj vse stvari ima pri meni)desko,rolko,slike,denar ,mobi (polnilec ima isti kot jaz)in ključe .Ann :medvedke (4)obleke,vodo,slike,knjige,zvezke,pisala,slike,puzzle ,mobi,denar in svojo mačko Tiggy in njene potrebščine (hrano,miško…)mami:mobi(vsi imamo iste mobije in polnilce),denar,slike,knjige,cd-je,računalnik,vodo,obleke in hrano.oči:ključe,avtomobilske ključe,internetni ključek,denar,mobi,knjige,starine in obleke.Liz:mobi,ključe,denar,nekaj oblek, (s sabo je imela nekaj stvari)knjige,slike,medota in hrano/pijačo ter ličila za vse…Hitro smo leteli v avto in se odpeljali na letališče .Vsi leti so bili zasedeni a zrinili smo se v eno letalo in se ustavili pred odločitvijo .Sprejeli so jih lahko le 6 .Odločili smo se za drugo letalo v katerem jih sprejmejo 7 .Letalo se je dvignilo in poletelo nad vsem dogajanjem ….Ampak ni to laž sem si rekla ……..Ne mi je zavpila Ann .Groza neeeeeee……pozabila sem svojega hrčka .Začela sem jokati ko mi je Nick na noge postavil hrčka,njegovo hrano,pijačo ,igračke in uglavnem celo njegovo hišico.Hvala Nick sem mu rekla in ga poljubila………………………….
Tiggy:

Hrček Ian:

konec sveta:

****************************************************************************************************************NEXT?????BOM VESELA KOMENTARČKOV ,KRITIK,TEORIJ,NEXTOV..............
23. februar 2013
u28319
u28319
Neeeeeeeext.!
23. februar 2013
u120570
u120570
rabim še vsaj 3 nexte ali več
23. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg