Forum
u110865
u110865
Heii!!** Brez skrbi, itak da ne bo konec sveta. Jst sm si izmislila izmišljeno zgodbo o tem, da je res postalo konec sveta.

Te zanima?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. december 2012
u110865
u110865
NEXTAM JUTR UPAM DA BOM KAJ NEXTOV POTEM ZAČNEM
21. december 2012
jaa next
21. december 2012
next
21. december 2012
u110865
u110865
Nextam tenx za nexta!
Bila je sobota. Nisem potrebovala iti v šolo, kar je bilo še najboljše, saj se mi sploh ni dalo. Starša sta bila že v službi, saj praktično greta že nekje ob petih zjutraj. Pripravila sem si zajtrk. Moja starejša sestra Sarah je gledala TV. V to se sploh ne čudim. Ura je bila komaj sedem. Sarah je bila pri TV- ju že takrat, ko sta se starša odpravljala v službo. Pred tem sta ji seveda rekla: >>Sarah, prosim pazi na Bello.<<
Nisem vedela zakaj, saj je bila Sarah od mene starejša le eno leto! Obnašala sta se skorajda tako, kot da bi bila stara dve leti. Sarah je imela 17 let, jaz pa 16. Odkimavala sem. Res se zbuja zelo zgodaj, čeprav sploh ni majhne rasti. Saj ni bila dosti večja od mene ... Utihnila sem, ko sem zaslišala po televiziji, da bi naj bilo točno 31. decembra ob polnoči konec sveta. Ob tem sem se samo smejala. Kdo bi pa temu verjel! Nasprotno pa je Sarah sprebledela. Nisem razumela, kako lahko verjame tem izmišljotinam!
''Le kako lahko verjameš v to?'' jo zgroženo pogledam.
Grdo me je pogledala.
''Zgodilo se bo.'' Najraje se ji kar režala. Toda nisem jo razumela z njenim ''Zgodilo se bo.''
Le kaj bi se naj zgodilo? Da bi meteorit padel na zemljo?!
No, pravzaprav bi se naj to zgodilo pojutrišnjem, ker je danes bil 29. december. Ja pa kaj še! V to sem bila še posebej prepričana, da se ne bo zgodilo... To so rekli že leta 2000, pa se ni zgodilo čisto nič. Začela sem jo prepričevati:
''Ne skrbi, Sarah, da se ne bo. To so rekli že leta 2000, pa ne vem kdaj še! Pa se je zgodilo?! Ne! Torej?''
''Ampak vseeno ... Zdaj se bo. Prepričana sem. Točno čez ... dva dni......- ob polnoči se bo začel rušiti svet.''
Bila sem zgrožena. Nisem je več mogla poslušati, zato sem se zaprla v svojo sobo.
Nemogoče, da se zgodi,'' sem si mislila. Preprosto prepričana sem, da se ne bo... Moje razmišljanje je prekinil globok spanec. Zaspala sem, čeprav sem se prej komaj zbudila.
(Jutr bom napisala bol daljši in napeti next)
21. december 2012
u98305
u98305
NEXT!
21. december 2012
Ful dobro domišlijo maš...
samo pa si malo datum spremenila ker je bilo napovedano 21.12.2012 ( torej včeraj)
drugače pa rečem
NEXT!!!!
22. december 2012
u123401
u123401
neeext
30. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg