Forum
živijo.moje ime je Diana.stara sem 22 let in živim v hiši z mojo najboljšo prijateljico kajo in njenim bratom jorgeem.jorge je svetovni prvak v razredu moto gp in je zelo zaščitniški do mene in kaje.z kajo sva se upisali v podiplomski študij in ker sem se javila za seminarsko nalogo nisem mogla z kajo in jorgeem na dirko.spremljala sem jo preko televizije in jorge je bil 1.ker sem že naredila seminarsko nalogo sem malo zaspala in sanjala sem o jorgeu!zbudil me je jorge ko me je poljubil na lice in zelo sem zardela ampak onadva tega nista opazila ker sta se smejala in norela po stanovanju ker je bil jorge 1 in je v skupnem seštevku vodil za 28 točk.

a nei nadaljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. junij 2011
u8930
u8930
no nadaljuj da vidimo kaj se bo izcinilo iz tega
28. junij 2011
u8930
u8930
28. junij 2011
u8930
u8930
no se maš 100% nadaljevanje
29. junij 2011
okj...potem pa se je jorgeu strgalo in me je dvignil in začel nositi po hiši.bila sem osupla in morma priznati da sem spet zardela. po petih minutah me je spustil in me poljubil na lice.kasneje ko smo gledali film in jedli kokice pa sem ugotovila da ne morem gledati filma ke mislim samo na jorgea in vso stvar ki se je zgodila prej.stran sem potisnila kokice in šla v sobo.za mano pa je prišla kaja.>>kaj je narobe?kaja kako je če si zaljubljen?>za to se torej gre...noo pa poglejma:ko slišiš njegovo ime ti srce začne hitreje biti,ko ga vidiš se počutiš kot da boš omedlela,vedno misliš samo na njega,sanjaš o njem in podobno.no zdaj pa mi povej kdo je?
05. julij 2011
morala bi se videti ponoči kako sta ležala šele takrat.sta hodila oziroma se poljubljala v spanju
05. julij 2011
morala bi se videti ponoči kako sta ležala šele takrat.sta hodila oziroma se poljubljala v spanju
05. julij 2011
sory nekii mi šteka...
05. julij 2011
evo nadaljevanje
...seveda ji nisem mogla povedati ker je njen brat!ampak ni mi bilo treba odgovorit ker je v sobo prišel jorge in na ves glas upil "diana je zalublena,diana je zalublena..."skakal je po celem stanovanju za mano in me spraševal kdo je "srečnež"zaspala sem šele ob 2eh,ker mi je jorge skos težiu potem pa zaspal na moji postelji,jaz pa zraven njega.ko sem se zbudila sem čutila roko na mojih prsih ter da imam nogo čez 'nekaj'previdno sem pogledala levo.tam pa je spau jorge!zavpila sem na vso grlo tako da se je jorge v trenutku zbudil.ko ugotovil kaj se dogaja ter ko me je zagledal je še on zavpil.odmaknila sva se drug od drugega vsak na svoj konec sobe.par trenutkou sva se gledala potem pa je v sobo uletela kaja.ko je videla v kakšnem položaju sva se je začela smejati ter rekla "morala bi se videti ponoči kako sta ležala šele takrat.sta hodila oziroma se poljubljala v spanju"ter se še bolj začela smejati jaz in jorge pa sva se prestrašeno gledala.nisem ga mogla gledat sploh v oči glede na to kaj se je zgodilo zato sem stekla čez sobo in se zaklenila v kopalnico.slišala sem da mi je nekdo sledil ampak se nisem zmenila za to.jorge je potrkal in rekel"me spustiš not.mislim...mislim da se morama pogovorit..."nekaj časa sem pramišljevala potem pa odklenila vrata."hvala" je rekel in vstopil.bila sva tiho in všeč mi je bilo tako ampak vedela sem da bo eden moral prekiniti tišino."učeri mi je bilo tako lepo ob tebi da nisem hotel iti in ka koncu sem zaspal zraven tebe..."je začel.pogledal me je v oči in nadaljeval."ponoči me ni nosila luna...zbudil sem se in te poljubil...ti pa si mi poljub vrnila.vedel sem da je narobe ampak počutil sem se kot ujetega v lastna čustva in nisem mogel nehati...dokler ni vstopila kaja.ti si me še kar poljubljala v spanju seveda in delal sem se da me nosi luna in te poljubljal in božal...in ušeč mi je bilo.že 2 meseca mislim samo nate...na skrivaj sem te slikal ogromno slik na telefonu mam od tebe...ljubim te"je rekel ter me pogledal z temi njegovimi zeleno-sivimi očmi.kar na enkrat pa mi je po licu spolzela ena solza in za njo še ena,kmalu sem jokala kot dež.jorge me je objel ter rekel "oprosti...vem da sem te izkoristil in vem da ni bilo prau.ne jokaj prosim...ne bit žalostna."
05. julij 2011
u8930
u8930
next
15. julij 2011
neeexxxttt
15. avgust 2011
u55482
u55482
hah. next
15. avgust 2011
neeeeeeeeext!
16. maj 2012
Hahah a bi kera prebrala celo? 1 next pa dobite
17. maj 2012
Hahah pozabte neXte.. tuki je, da bo usaj e na igrah 123 končana
saj nisem žalostna...vesela sem ampak lahko bi me zbudil da bi se tudi jaz spomnila poljubljanja...pomagajta!odloži pištolo>ti jo odloži utihni!boš zdaj izpustil pištolospusti jo!zakaj?nism js kriukk ne?prisilila sta me,če ju ne bi ubogal bi mi ubila družino.potem moraš vedeti kako se počutim jaz...ka me tk zijašmorilecte zelo bolina pojej tone boš večhočeš pobegnititi ne bi hotelmaš telefonsko od jorgeaja vem kdo je...tukaj imaš list in kuli.kasneje grem v mesto.poklical ga bom in mogoče te bomo lahko rešili.misliš...misliš da je živ?greva nazaj da ne bo rok jezen.čas za zajtrkmenjava straže je.
17. maj 2012
.saj nisem žalostna...vesela sem ampak lahko bi me zbudil da bi se tudi jaz spomnila poljubljanja...pomagajta!odloži pištolo>ti jo odloži utihni!boš zdaj izpustil pištolospusti jo!zakaj?nism js kriukk ne?prisilila sta me,če ju ne bi ubogal bi mi ubila družino.potem moraš vedeti kako se počutim jaz...ka me tk zijašmorilecte zelo bolina pojej tone boš večhočeš pobegnititi ne bi hotelmaš telefonsko od jorgeaja vem kdo je...tukaj imaš list in kuli.kasneje grem v mesto.poklical ga bom in mogoče te bomo lahko rešili.misliš...misliš da je živ?greva nazaj da ne bo rok jezen.čas za zajtrkmenjava straže je.
17. maj 2012
Grrrrrrrrrrrrrrrr šteka!
17. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg