Forum
haay!jst bom napisala zgodbico , ki bo govorila , v punci Lari , ki je v osnovki doben ne mara in zato doživi osebno preobrazbo. nima dobenih frendov in je nesrečno zalublena v fanta ki pa že ima punco Leno. kmalu odide v srednjo šolo-medijsko in tam spozna Aljaža in Nino. kmalu postanejo nerazdružljivi dokler se Lara ne zatreska v Aljaža in mo to tut pove ampak on ji pove , da je zalublen v Nino. takoLara prekine vse stike z njimi!kmalu na šolo pride sanjski fant , v katerega se Lara zalubi on pa v njo. da bosta končno srečna bosta mogla prenašat lubosumje in spletke.

naj napišem zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. junij 2011
no pa začnimo!
bila sem na šolskem stranišču in žalostno strmela v podobo v ogledalu. bila sem grozna. no , da boste vedli kaka sem bla se bom opisala. ime mi je Lara in sem čist na dnu družabne smetane. mogoče je zato kriv moj videz. sem suha in imama dolge rjave lase. so skodrani in pravim jim griva. če si jih razčešem mi štrlijo in sem še bolj grozna. imam bled obraz z izrazitimi rdečimi ličnicami na katerih je kar nekaj pegic. sovražim jih moja mami pa pravi , da sem z njimi prav ljubka. imam tanke ustnice in modre oči. te so na meni najlepše. pravkar sem oblečena v šolsko uniformo. je zelenkaste barve in je grozna. počutim se kot regrat. imam zelo velika stopala a majhne roke. imam bratca Roka , ki je pa genij ni ključlavnice , ki je ne bi odprl. lani sem pisala dnevnik in on je kot ponavadi odprl moj predal in prebral cel dnevnik. tako je izvedel v koga sem zaljubljena in , da sovražim Leno. premor. sem v devetem razredu in nesrečno zaljubljena v Leona. pravim mu grški bog. ima svetle rzmršene lase zapeljiv pogled in igra košarko. toda ima punco Leno , ki pa je navijačaca. je zelo lepa in ima za prijateljice prave hijene če mene vprašate. vedno se važijo še posebej Lena. TAKO ZELO JIH SOVRAŽIM. No pravzaprav sem sama kriva saj me še bolj dražijo ker sem sramežljiva. ne morem verjet , da si v devetih letih šole nisem naša niti ene prijateljice.pogledala sem na uro in k pouku sem zamujala že deset minut... ojoj sem pomislila in stekla proti učilnici. slabo se mi piše....
04. junij 2011
aja rabim sam dva nexta , da nadaljujem!! plis dougcajt mi je!!!
04. junij 2011
next!!
04. junij 2011
lh next
04. junij 2011
tnx za nexte!
vljudno sem potrkala na vrata in tiho vstopila. učiteljev gromki glas se je razlegel po razredu. poglej kdo je tu Lara Muslin. oprostite sem tiho zamrmrala in skoraj slišno sedla v klop. bila je matematika in gospod pokoj(tako sem ga klicala , ker ima vedno nekakašne pogrebe) se je odločil , da bo spraševal. še nkrat šit! nič se nisem učila , ker cele dneve sanjarim in se predstavljav v Leovenem objemu... Laraaaa je rekel učitel njegov obraz pa se je znašel tik pred mojim. pred tablo takoj!!! ja uitelj sem plašno odvrnila in počasno stopila proti tabli. nič nisem znala in sem dobila slabo dve ker pri pouku sodelujem. pri pouku sem se hotela sprostiti in poslušati snov a nisem mogla. odločala sem se če si naj dons nardim fb. mami mi je včeraj pustila , ker sem ji dolgo nakladala , da ga že vse punce majo in da so učitli prosil če si ga lohk nardimo. čista laaaž! nevem zakajsem doma tako samozavestan v šoi se mi pa šibijo kolena. bil je 19. junij. še pet dni do konca šole. ko pomislim na to me zmrazi. tam bo gotovo še huje. prebrodila sem matematiko in na vrsti je bilafrancoščina pri kateri smo pisali nenapovedn test. na srečo je blo lahko in mi je šlo dobr. bil je že čas za malco. smo kot kaki otročički in dobimo malco v razredu. seveda tisti frajerji in frajerke , grejo v tuš tisti , ki pa sploh ne jedo pa pa vneto tipkajo sms-je. se be bi vrstila v prvo skupino kot otročičke. pravzaprav se tako počutim. po malici so bili še 4 ure. angla , slovka , fizika in nemščina.bilo je kot ponavadi. zazvonil je šolski zvonec in brez besed sem stekla na svobodo. naravnost domov. tam sem bila sama. odločila sem se , da si nardim fb. Lara Muslin sem vneto tipkala. tako fertik sem si sama dejala. kaj pa slika.želela sem dati svojo. uro sem se neuspešno slikala , dokler nisem izbrala najlepše slike. bila sem že rahloutrujena zato sem zaspala....
04. junij 2011
tam ko piše še pet dni do konca šole pa da me zmrazi mislim , da grem v gimnazijo.
04. junij 2011
ka tk slab pišem to zgodbico , da doben ne komentira!!
04. junij 2011
NexT!
04. junij 2011
tututu je zvonila budilka in sklatila sem jo z nočne omarice. ne morem pomagat ko pa tuli ko sirena. leno sem se oblekla in za kratek čas obiskala fb. 3 prošnje za prijateljstvo . takoj sem postala bolše vole. pregledala sem frende. neeeee! za frendico me je dodal Leon in Mark(največji frajer v našmu razredu) in Maja ki pa je moja sestrična.bila sem prijetno presenečena. in sem zato nagradila svojo mesto z dvema stvabama in nahranila živali v živalskem vrtu dokler nisem odšla v šolo. v šolo hodim peš. brcala sem kamenčke pred sebe in sem se ravno v nekoga zaletela. najine ustnice sobile nevarno blizu in približevale so se mojim...
04. junij 2011
NexT!
04. junij 2011
ljuubčeeek!!! iz oblakov sem padla na realna tla. pogledala sem ga v očiu. Bil je Leon. Lena se je nevarno prebliževala. toda Leon je še vedno strmel v moje oči. vzdihoval je in govoril , da lepših oči še ni videl. rekel je moja Lara z velikimi modrimi očmi. Lena je že prišla in svojo roko dala v Leonovo. opzla je njegove poglede. prisolila mi je zaušnico.ti si največja hinavka kar jih poznam , in kradljivka fantov... stekla sem stran , ne v šolo in ne domov , nekam kjer bom priljubljena , kjer bom mela frende in bom srečno zaljubljena za zdaj mislim , da gem v sanjeee.. ali je to sploh možnoo????????
04. junij 2011
u37271
u37271
next........ pliiiis
04. junij 2011
in s takimi občutki sem prvii dan odšla v gimnazijo. konc leta je bil beeden. na valeti sem plesaala z največjim piflarjem-mihom.najman 100- kraat mi je pohodu prste , da sem morala že prav pošteno gledati pod noge. pri tangu me je tko nagnu nazaj in me skor3 minute džal in sm misla , da bom zletela tam pred usemi. in sem tut. piflar sse mi je pa režal v faco in govoril , da kaj tako smešnega pa še neee. hahaha , blablablabla sem se spakovala na poti domov. mami me je peljela v starem hroščuuu!!!!!!haaalooo???? že tako sem bila preveč osramočenaa. tudii Leon se mi je režal. ziher je pozabu tiste lepe besede , ki mi jih je govoril. sovražimmm star razred in upam , da bo u novmu bolšš. ravnatel je meu govor. delala sem se da vneto poslušam(sej vete , prilizovanje) toda v mislih sem odtavala v sanje. nisem opazla , da me nekdo buta po ramenu. bial je punca z izazrito vijolčnimi lasmi in črnimi očmi. bila je suha in zgledala je preprosto. takoj mi je bila všeč. to ti je zanimovo me je s smehom v očeh vprašala??? nee sem zašepetala..to je le taktika , saj veš za prilizovanje učitlom. nasmehnila se mi jeee. toooo že pervi dan pa ma frendico. nekdooo je prišeeeell. to je Aljaž mi ga je hitro predstavila Nina. pomolila sem mu roko in jo je sprejel. bil je full čedeeen
04. junij 2011
če hočte , da nadajujem prosim vsaj 6 nextov
04. junij 2011
a bo kej??????
04. junij 2011
u37271
u37271
neeeeeeeeext. pa fuul mi ni všeč ime od piflarja k mam mihana najrajš.
04. junij 2011
NeexT ... Aiiiaa pa , če želiš , da bo zgodba boŁj dobra & pregŁedna piši tudi premi govor... Npr : " nee , " sem zašepetala... AŁ pa : >>nee,
04. junij 2011
Ma ni prjeŁ usegaa ... Pa sorry , če se umešavamm ...

Zgodba je drgač fuuuŁ dobraa , pišii naprejj !
04. junij 2011
ok nextam-*muca1234 okey pol ga pa zamenjam z imenom Jure.. o bo ok...
mislim , da sem znova zatreskana. in kakšen je šele njegov nasmeh. za trenutek sem pomislila , da ima zobe iz diamantov. "Zdravo",sem zašepetala in mu podarila svoj najlepši pogled. malo sem celo pomežiknila. žrtvovala sem se , pa kaj samo , da bom pozabila ,beednega Leona. Leno sta odška skupaj študirat pravo. i seveda z hijenami. kar naj ga osvajajo ampak jaz ne bom nikol pozabla lepih besed in upam , da mi jih bo nekoč govoril Aljaž. usedu se je zraun mene , tako , da sta se najina kolena stikala. bilo je pravljično. zdaj je ravnateljev govor postal še bolj dolgočasen. komaj sem čakala odmor , da se malo pomenim z Aljažem. kdo bi si mislil , sramežljiva Lara že ima dva frenda. bila sem izrazito dobre volje. izvedela sem , da sem z Nino in Aljažem skupaj v razredu. ko sem prrišla v učilnico me je očaral pogled , iz okna. videle so se gore , ki so bile obsijane s soncem. rada imam romantiko pa naj rečejo karkoli. razredničarka je super in Nina jo je že prvo uro prepričala naj si naredi fb. in povedala nam je , da od nas pričakuje tudi kakšno enko saj jo lahko popravimo. seznanila nas je z učitelji , kateri so tečni(no pravzaprav se ni tako izrazila) in pri katerih ni ravno češenj zobat in take fore. Aljaž je bil malce zagledan. videla sem da opazuje goree. yeeeees ena točka zamee. Nina mi je povedala , da občasno dela v trgovini z oblačili in me je povabila , da si tam kupim kakšno majčko. bili smo fajn druščina. pri fiziki je bila beda. imeli smo super učiteljico , ki pa ima rada samo pridne punčke , ki se lepo oblačijo in so z njo tako pocukrane , da ji govorijo , da je fantastično oblečena. saj imamo kar tri. Lucijo , Martino in Mašo. blondinke. ko sem stopila v razred me je premerila od nog do glave. kakšna prijaznost. mislim halo? učitelji pa taki. matematika je beeda. spet imamo učitelja. z Aljažem in Nino smo ga že prekrstili v g. Češpla , saj ima vedno zraven češple. končno je bilo konec pouka in stekla sem domov. z Nino sva bili zmenjeni ob treh pred btc-ju. morala sem prepričati mamo. nekdo je vsrtopil v pred sobo. držite poestiii!!!!!
05. junij 2011
pestii!!
05. junij 2011
u50731
u50731
nexti!
05. junij 2011
pisala bom juter če ne bo nobenga nexta
05. junij 2011
NexT ...

A zdejj je pifŁarjuu imee Jure ? ♥
05. junij 2011
05. junij 2011
dej next!
05. junij 2011
u37271
u37271
neeeeeeeext. pa hvala an.
05. junij 2011
ani vredu imeee!!! a hočeš , da ga še enkrat spremenim..
sreeečaa. mami mi je dovolila , sam nobenih seksi majčk in kratkih kril.. joj moja zaskrbljena mamii.. kok jo skrbi. to ,o včasih gre kr na živcee..-. zdej pa res , vem da je mall sam gledam sit in juter nextam.. sorry
05. junij 2011
u37271
u37271
neeeeeeext.
06. junij 2011
jst sem razmišlala in če ne bo doben drug začel brat te zgodbice bom nehala pisat.. kr je ful bedna , in verjemtee pišem eno drugo , ki je sveetovna amapk je ne bom vbjavla dokler ne bo fertik ...
06. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg