Forum
u88192
u88192
heii..
Moje ime je Nicole.Stara sem 15 let in živim v Londonu.Mama in oče sta ločena zato sem čez počitnice pri očiju v Ameriki,New York.Mami je ime Becky očiju pa Dom.V življenju nisem imela cilja in zato mi govorijo včasih da sem ničla!
Z mojo najbolšo prijateljico Mio delave skupaj vse.Kot bi bile sestre.No saj na nek način sve ker je njen oči fant od moje mame in zdaj živimo pri nas.Mia se včasih zelo prilizuje moji mami če kaj hoče.In meni gre to na živce ampak se ji bojim povedati saj mislim da me bo nahrulla kot včasih ko reček kaj ko ni po njeno.Včasih jo prov sovražim.Ampak v dobrem ali slabem sve najboljše prijateljice.
mami:

Jaz:

Mia:

18. april 2012
next!!!!!!!!!!!
18. april 2012
u88192
u88192
1.del
Zbudila me je Mia z prestrašujočim dretjem in solzami v očeh.Vstala sem in otekla po stopnicah kjer sem videla Miinega očeta ko se duši.Stekla sem do njega ga prijela za bok in začela pritiskati na sapnik(al kar kol je že un trikotnik)in vn je priletela oliva s katero se je dušil.Mia in in Jack(mamin fant) sta se mi zahvalaila in pridirjala v objem.Mama je prišla in Jack ji je vse povedal in mama je rekla da si zaslužim nagrado in to je kar sem si zelooo dolgo želela je da bi dobila majhnega psička in to se je tudi uresničilo.

ime mu je bilo Beans.Bila je sobota in z Mio sve šle nakupovati saj greve naslednji teden k mojemu očiju(jaz)ona pa k svoji mami na nizozemsko.
kupilii sve:

20. april 2012
u88120
u88120
next
21. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg