Forum
Ta zgodbica bo govorila o punci, ki ima veliko prijateljev, vendar se ji z nekaterimi odkritji nobeden od teh ne zdi vreden njenega prijateljstva. Zgodba je napol resnična.

Naj pišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. junij 2011

To je Melanie-glavna oseba (skrajšano Mel)
19. junij 2011

evo ena druga slika... uglavnm: Tom
19. junij 2011

"BF" Nina (pa mozole ma bol ku ne)
19. junij 2011

sošolka Maja
19. junij 2011

sošolka Amadeja
19. junij 2011

moja biuša ljubezen Jaka
19. junij 2011
http://images.smh.com.au/ftsmh/ffximage/2009/04/06/zac_efron_narrowweb__300x410,0.jpg

moja zdejšnja simpatija Žan
19. junij 2011

19. junij 2011
Sm da ma v resnic mau dalš lase, nima barde, pa neki mozolu..

___________________________________________________________________--

Mislim d bojo to use pomembne slike.. NeXt.?
19. junij 2011
u46138
u46138
omfg :')
in ti misliš uspet z takim pisanjem? okej mogoč pri populaciji -11. men se to zdi pa tok neumno da res nemorm povedat :') sori, sam če nextaš si boš naredla še večjo sramoto :*

' mav več mozolov ma ' ? a si ti resna? fak stari (:

pejt čokolino jest prosim. pa nehaj s takimi neumnostnimi. resnično.
19. junij 2011
n e x t !
19. junij 2011
StrawberryLove: če ti kej ni prou pa pejt dol... drgač pa je blo tist za foro d bi čim bol upodobla osebe z resničnega žiuleja kr je to ubistvu pomembn za kasnej... sm imena so pa zmišlena... drgač pa če ti po resnic povem: iz tega loh razbereš da sm noooooraaaa kar je čist res ;D
19. junij 2011
nexti (:
19. junij 2011
pisala bom kot da sem Mel..

Zjutraj sem se kot vedno vstala in se pripravila za v šolo. Mami je že odšla v službo, ati in mlajša bratca Peter in Lovro (ja, 2 mlajša bratca mam) pa so še spali. Kot vedno, tudi danes zjutraj nisem mogla jesti, čeprav mi pravijo da moram vedno jesti preden grem v šolo. Danes se mi je zdelo kot da bom bruhala če spravim vase samo 1 grižljaj. V šolo hodim peš in tudi danes sem šla peš. Ko sem prišla v šolo sem najprej srečala sošolca Lukata. "O mgla. Si se že vstala?" me je pozdravil, kot me večina vseh, še posebej zjutraj. Megla mi ponavadi rečejo kadar sem zelo utrujena in se mi ne da dvigovati noge, čeprav sem še kar hitra. "Bok špeglar" sem odgovorila malce neprijazno (očala pač ma) in odklenila omarico, se problekla in stekla po hodniku. In na pol poti sem se spomnila da sem pozabila zaklenit omarico (kot vedno). Stekla sem nazaj in jo zaklenila. Ravno v tistem trenutku pa je skozi vrata vstopil najbol lušn fant u 9. razredi. Samo ne mislit da sem v njega. Sam lušn je pač. Pozdravila sem ga, on pa me vpraša: "A si vidla kej lukca? Našga mislm ne vašga." "Am... ne. Zaka?" "Ene vaje mamo pa sem pomislu da bi lahko mogoče vedla, če si že njegova sestrična,." "Ja ja... že prou." sem hitro končala in končno stekla proti varstvu. Tam so bile zbrane že vse moje sošolke. "Bok mgla" so me pozdravile Amadeja, Maja in Nina. Grdo sem jih pogledala in se usedla na konec vrste klopi, ter začela prepisovati nalogo. Kadar sem imela prosto preduro sem vedno delala domačo nalogo ali pa se učila. Zdaj je bilo 1 mesec šole, potem pa počitnice, zato sem se še učila za zadnje teste. Zazvonil je zvonec za odmor in vsi smo odšli v svoje razrede. Bil je četrtek in 1. uro smo imeli na urniku fiziko. (Saj res: sem 8. razred osnovne šole.) V tem razredu (kjer imamo fiziko, kemijo, biologijo, etiko...) se fantje ponavadi - če mam srečo - spravijo name. In tokrat spet! Luka mi je vzel puščico in jo začel metat drugim, jaz pa sem skakala za njo. Ko semvidela, da se je vključil v to tudi Tom, sem stekla do njega in ga začela za šalo tepst (ker si njega najbol upam). Ker ni nič pomagalo sem vzela njegovo puščico in stresla svinčnike na mizo, on pa je isto naredil z mojo puščico! Bala sem se, da se bo spravil še na zvezke v moji torbo, vendar je na mojo srečo ravno takrat stopil v razred učitelj. Vsi smo hitro stekli na svoja mesta in začel se je dolgočasen pouk. Tako so tudi počasi minevale ure. Med odmori sem se - kot vedno - največ družila z Nino in Jakatom (z njim sem bila prijateljica, čeprav je vedel da je moja bivša simpatija). Vmes sem se nekajkrat spogledala s Tomom. Odkar so se končale prvomajske počitnice me vedno več gleda in opazuje.

Ne morem več...
NeXt.?
19. junij 2011
Next!
20. junij 2011
next
20. junij 2011
neeext!!!
20. junij 2011
Next!FuŁ cooŁ!=))!!!
22. junij 2011
Uf... končn se dokopala do računalnka... zdej pa nextam
_________________________________________________________________________________

Po pouku sem šla še na kosilo, nato pa domov, kjer me je že čakala mami z malco. "Mami danes sm v šoli jedla." "Prou. Bo pa za fanta." je odgovorila. Stekla sem po stopnicah v sobo, kjer sem pripravila violino za nastop. Danes imam zadnji solo nastop z violino, pol pa nč več glasbene šole! In tako smo se odpeljali na nastop. Tam ni bilo nič posebnega. Pač navaden nastop. Po nastopu smo šli še vsa družina skupaj na pico in nato domov spat. Zaspala sem v trenutku. No, da vam ne bom nakladala nekih brezveznih reči, bom kar preskočila za 2 tedna. Zjutraj sem se kot ponavadi zbudila in tudi šla v šolo kot ponavadi. Danes je bil petek in izvedeli bomo še zadnjo nalogo, ki jo moramo opraviti, da dobimo ključ (imel smo več nalog). Takoj sem stekla v našo učilnico, kjer je bil že prilepljen listek, okoli njega pa polno sošolcev in sošolk. Prebila sem se med njimi, da sem prišla do listka, nato pa naglas prebrala, da so lahko slišali še drugi, ki niso prebrali. Pisalo je tako:

Dragi osmošolci!

Naloge, ki so bile pred to, ste uspešno opravili, zdaj pa vas čaka še zadnja naloga. Kot veste, na glasbenem področju nismo ravno močni, zato boste našo prireditev popestrili z glasbo. Da pa bo bol zanimivo, si boste glasbeniki instrumente zamenjali, tako da ima vsak instrument, na katerega se ni učil igrati. Po končani skladbi, ki naj traja vsaj 1 minuto, pa boste vzeli vsak svoj instrument in zaigrali eno domačo.

Veliko sreče
9.r =)
"Kaj? Zakaj? Jaz že ne bom igrala na drug instrument!" je začela cviliti Nina. "Pomiri se, bomo že kaj našli." sem rekla in videlo se je, da vsi premišljujejo. Nato pa mi je padla na misel nora ideja. "Kaj pa če bi zaigrali tisto, ki ubistvu je sploh nč ne igraš, ampak si čist tiho?" No, nad mojim predlogom so bili vsi navdušeni, tako da smo si nekako razdelili vloge in tako naprej. Pouk je potekal čisto zdolgočaseno. po pouku pa sem se spet prerivala po hodniku, da bi prišla do jedilnice. "A prideš danes na Markotov rojstni dan?" zakriči Nina, da sem komaj slišala, ker so bili drugi tako glasni. "Ja... čeprav ga ne maram preveč." sem zakričala naprej. Po kosilu smo imeli še matematiko, nato pa sem šla domov. Pripravila sem se za na rojstni dan, nato pa šla ven zadremat na gugalnico...

Mislim da bo dovol
NeXt.?
27. junij 2011
next !
28. junij 2011
neext
30. junij 2011
________________________________________________________________________________

Zbudila me je mami. "Mel, zbudi se! Ura je že šest, rojstni dan pa se je baje že ob štirih začel!" To me je tako hitro dvignilo pokonci, da bi kmalu padla z gugalnice. Pobrala sem darilo in mojo torbico ter se peš odpravila na rojstni dan, saj sva soseda. Ko sem prišla sem mu na hitro čestitala, potem pa se pridružila drugim pri igranju neke igrice. Čez kakšno urco so nekateri predlagali, da se gremo igrati policaje in lopove. "Kako se že gre to?" mi ni bilo jasno kakšna je ta igrica. "Pač razdelimo se v 2 skupini. 1 skupina se skriva, druga pa išče." na hitro razloži Tom, in že smo bili razdeljeni v skupine. Jaz sem bila skupaj s Tomom in še tremi sošolci. Edina punca uglavnem. Skrili smo se za nekimi opekami, ki so bile zunaj. Tom se je usedel na neko desko, ki je ležala na tleh. "Used se zraun" mi je rekel, in jaz sem se usedla. Slišali smo, kako so že drugi nas iskali. Takrat pa sem začutila neko roko, ki se je ovijala okoli mojega vratu. Opazila sem, da je to Tomova roka. Pogledala sem okoli, če naju nobeden ne opazuje in na srečo so bili ostali trije obrnjeni stran. Čutila sem, kako je Tomova roka drsela po mojem hrbtu navzdol. Potegnil me je bolj k sebi in mislim, da je celo vohal moj vrat. To se mi je zdelo čudaško. Postalo mi je neprijetno in na srečo je eden iz druge skupine oskril enega od nas, tako da so vsi zbežali stran, skupaj s Tomom, jaz pa sem še vedno čisto trda sedela tam in gledala predse, pa me sploh niso okrili.
_____________________________________________________________________________-

NeXt.?
02. julij 2011
Pa bom kr še nextala k mi je glih DC
_______________________________________________________________________________-

Tako sem tam nekaj časa še gledala predse, dokler nisem zaslišala, da me nekdo kliče. Pogledala sem izza skrivališča in videla, da so drugi iz moje skupine že vsi ujeti. Stali so pred vhodom in se ozirali za mano. Meni se ni več dalo skrivati in sem se kar predala. In potem smo se spet vrnili k igrici. Okoli 9. ure smo se šli igrat resnico in izziv. Čista beda, če povem po resnic. Taak dougcajt je bil. Mislim, da me skoraj noben ni opazil. Najboljš je bilo, ko sem sošolcu dala za izziv, da je oblekel sošolkin modrc. To je bilo pa tudi vse v zvezi z mano. Šele, ko sem rekla, da ne bom več igrala, so opazili, da sem tudi jaz tam. Medtem, ko sem sedela v kotu je nekajkrat do mene prišel kakšen sošolc, ki me je mogel kušnt. Dolge tri ure so se vlekle. Ob polnoči pa smo z igro končali. Ko sem slišala, da se bodo igrali skrivalnice, sem šla domov, ker se mi res ni dalo tega igrat. Doma sem bila nekajkrat ošteta, ker sem se vrnila domov pozno, vendar mi ni zvenelo ravno prepričljivo. V postelji sem takoj zaspala. Zjutraj sem se zdolgočaseno zbudila, dokler se nisem spomnila, kaj se je zgodilo včeraj. Takoj sem postala kar malo vznemirjena zaradi tistega s Tomom, a že kar kmalu je bilo vse spet čista ničla. Nina me je ob 10.-ih poklicala. Najin pogovor pa je potekal takole: (N-nina M-jaz)

M: Book.
N: Book. Vš ka se mi je učeri zgodil?!
M: Če bi ti vedla kaj se je meni!
N: No povej!
M: Ne, ti najprej povej!
N: Ne, kar ti dej.
M: Okej.
N: Poslušaam..
M: No ku smo se šli lopove papolicaje, ne.. Ku smo se tam uzadi za opekami skrival je Tomova roka drsela po mojem hrbtu... Brezveze, da ti to na dolgo in široko razlagam tako da.. Tom me je dobesedno objemu!
N: Aha. No posluš ka se je pa men zgodil! Še huj! Ko si ti že šla in smo se šli skrivalnice sva se s Tomom skupi skrivala, me je najprej začel tam u unm skrivališči božat po roki, ato po vratu in op licu. Nato sva zaslišala, da se nama približuje Maja, ki je iskala, in me je potisnu na tla, tako da je biu na men in me začel polublat po lici in šou vse bol k ustom! Še dobr da sm ga pol odrinla.
M (takrat sem postala slabe volje) : No lej... morm zdej it kr me kličejo na zajtrk.
N: Okej, bye.
M: Bye.

In sem prekinla. "Prasec" sem rekla potiho, da me nebi slišal. Bila sem tako jezna na Toma. Najprej mene pol pa še Nino. Potem pa me je mami res poklicala na zajtrk tako, da sem te misli čist odstranla. Dol sem prišla brez pozdrava, pozajtrkovala sem čisto tiho. Če ste mogoče opazili, sem bolj kot ne tiha, razen nekatere izjeme. "Danes greš na piknik?" me vpraša mami. "Kakšen piknik? Saj res! Simfonični orkester. Čisto sem pozabila. Ja, grem. Sej grem lahk z Živo." "Okej, se bom zmenila." Misel na piknik me je razveselila, saj bo tamtudi on, moja simpatija. komaj šakam, da ga vidim. Cele počitnice ga potem ne bom mogla videti.
_____________________________________________________________________________-

NeXt.?
02. julij 2011
next next next
02. julij 2011
Nexttt!
02. julij 2011
Am.... mislm da ste že opazl da mi tipkovnca nagaja xD
02. julij 2011
neext
02. julij 2011
Nextam..

In potem res. Mami se je zmenila z Živinim atikom, da naju on tja pelje, moja mami pa nazaj. Med vožnjo na piknik smo bili vsi tiho. Slišalo se je samo brnenje avtov. ko smo prispeli tja, je tam že bila Lucija s svojim bratrancem (to je on). OMG.. skoraj sem se stopila, ko sem bila blizu njega. Vendar sem vedela, da on niti slučajno ne bi mogel biti vame. Razmišljala sem že, če bi ga poskušala pozabiti, vendar sem zaenkrat to še dala na stran. Vs skupaj smo se usedli za mizo in se začeli pogovarjati o šoli, počitnicah in teh zadevah, jaz pa sem ga ves čas na skrivaj opazovala. Hotela sem se ga nagledat, saj ga potem cele poletne počitnice (2 meseca) ne bom videla. Kmalu sem opazila, da je prišla ena, ki sem jo sovražila. Žan je pogledal, kam gledam in ko jih je opazil (zraven je bila še njena prijateljica in en prijatelj) je šel k njim. In takrat mi je postalo dolgčas, zato sem kar kmalu šla domov. Doma sem se usedla za televizijo in gledala vsako oddajo in film po vrsti, dokler mi niso oči začele lezti skupaj.
Zjutraj me je zbudil bratec. "Mel, pohiti! Danes imam obhajilo! Naštimat se moraš, no!" "Ja ja, že grem." sem zamrmrala in še malo zadremala, potem pa sem se res mogla vstat, ker je ati že postal slabe volje. In tako sem se naštimala.

Vem, da je mal sm ka mam tako tipkovnico, da me kr prsti bolijo, ko tipkam -.-

NeXt.?
04. julij 2011
neeeeeext
05. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg