Forum
u68743
u68743
No jst bom pisala eno sago k je pač grozliuka in upam da vam bo ušeč to je prvi del moje sage: Komaj Preživel,ZGODBA NI RESNIČNA)

Tekla sem in tekla da me res ne bi...Vsaj upam da se ta dan nikoli ne ponovi.Danes je bil petek in tudi šolski pohod obenem.Vstajala sem kot da ne bi bila več živa.Odšla sem v kopalnico in se tam počesala,komaj sem gledala v ogledalo zaradi kratkega spanjca,razlog:včeraj smo žurirali do konca.Čudim se zakaj se mame zmeraj razburijo ko grem na zabavo,razlogov je več Pitje Alkohola,Seks,Drogiranje in še marsikaj.Obenem je bil danes tudi zadnji šolski dan tako da smo se ga včeraj mogli napiti.Po kratkih minutah sem odšla na računalnik,kjer sem pokukala na Facebook.Imela sem kar 579 Prijateljev.Zdi se mi da se mi prijaznost kar obrestuje.Imela sem eno sporočilo od moje prijateljice Taše,pisalo je.˝Hej pikii :* kaxi mi?Jutr mamo pohod,pa sm mejčkn naštudirala da bi se ns 32 učencov zgubl.Sej vem da je stupid ampk pol mamo žur,se bomo nadrinkal pa mogoče bomo mel tud spolne odnose...Sj zajebawam,se vidva jutr čav Urša :*** ♥.˝.Čez nekaj časa sem se lepo oblekla.V Kavbojsko Kiklo in v Kratke rokave.Odšla sem pa kar v sandalih LOL!!.Na poti do zbora sem srečala mojo simpatijo,Nino.Briga mene če sem lezba,pa saj to je življenje,moraš ga uživati,ne pa da se spraulaš u totalno Nulo!.Ko sem prišla k zboru sem bila v čistem stilu kot ostali.Obuti so bili v sandale in v kratko majico.Učiteljica se je brigala za nas saj njej je to čisto malo mar.Naš cilj je bil da osvojimo neko goro ki ni bila na zemljevidu.Ko smo se odpravili na Goro se je potovanje šele začelo...
21. december 2011
nextaj :$
21. december 2011
u68743
u68743
Še Vloge (:

- Jz

-Taša

-Nina

-Jan,Prijatelj

-Grega,Tašin Fnt

21. december 2011
u58477
u58477
neext
21. december 2011
u57700
u57700
next
21. december 2011
u68743
u68743
Prehodili smo že 100 metrov in že so se pojavljale težave,zgledalo je kot da se je izgubil en sošolec,Miha.Mislili smo da bomo vsi počakali do pol poti,da se bomo potem vsi izgubili in šli žurirat.Hodili smo naprej z upom da ga bomo našli.Med potjo sem skoz strmela v mojo simpatijo Nino.˝Ohh kako je lepa˝sem rekla,in bila še kar pomirjena.Taša me je dregnila in rekla,˝Če boš strmela v njo ves dan,bomo težko žural brez tebe˝
Pogovor:
-J(Jaz) -T(Taša) -N(Nina) U(Učiteljica)
J- Tud če boste,se boste mel fajn ampak bom posvetila ves čas Nini
T- Pa dej no,pa sej je tok grda da je še satan nebi uzeu
J- Taša zjasn se,če teb ni ušeč me to boli Kur**,pa še tok sm mislna da sva prjatlci pa da se spoštujeve,pa da si oporo delava.Sam ti to zdle glih ne počneš
T- Ja pol pa sorry,no
J- Lej se je ok,sam kregat se nesmeva pa bo OK (;
T- OK (:
U- No učenci prispeli smo do trenutne markacije,tako da lahko malcate.
(Med malico sem se usedla zraven Nine,da se malo z njo pogovorim)
J- Hej
N- Heej
J- A bo?
N- Pa ja,bo ne
J- aha,lpo too
N- ej a veš un Miha k se je zgubu,ne?, mislm da se je on zanalašč zgubu.da bi ns mejčkn ustrašu
J- Ja zakaj ga pa ni glihkar tukaj?
N- sej to ti pravm,neki se dogaja,pa mislim da se ne bo nič dobrega zgodilo
J- No bomo čakal na najbolje.

Ko smo se odpravili smo začeli naš plan uresničili in smo se vsi izgubili...

NeXT?
22. december 2011
u58477
u58477
next
23. december 2011
u67744
u67744
next
15. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike