Forum
Zgodba govori o Alexu ki se na kolidžu zaljubi v Britney, a kaj ko mu
punco speljujejo vsa dekleta, ki so obsedena z njim.

opis: Alex je po zunanjosti videti mišičast silak ki pa je zelo prijeten po srcu

KONČNO ! Kolidž je tu, upam da bom našel kako pametno punco. Ja spakirati moram. Hitro namečem obleke v kovček in ga dam v prtljažnik mojega ferrarija. prižgem še musko od mojga best Raperja in se odpeljem. Ko se tako nekaj časa vozim po avtocesti neka banda pride z motorji in hoče sprestrelat gume ferrarija. ko se neki časa tko lovimo jim končn pobegnem. Ko pogledam na tablo vidm da sm zašel s prave poti. Obrnem se in se odpeljem na kolidž. Ko prispem pa vidim punce ki hodjo mimo mene. Kaj pogledam z velikimi očmi. Okaka lepa punca. Na vsak način jo hočm dobit !!!

A napišem zgodbo

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. julij 2010
u23904
u23904
next
01. avgust 2010
jp. )).
01. avgust 2010
bext super je
01. avgust 2010
next
01. avgust 2010
nextej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. avgust 2010
A poleg nje se vlačijo še drugi fantje. zlo bo težko!
Ko sem tako dolgo razmišljal, pa je prišel moj vodič in me peljal do mojega majhnega stanovanja, saj smo imeli majhne hišice v katerih smo prebivali. hišice so bile majhne a zelo lepo urejene. A še bolj sem bil vesel ko sem zvedel da je poleg mene doma punca ki sem jo zagledal na začetku. Večer sem zaslišal krike iz njenega stanovanja. Potiho sem vstopil in zagledal fanta ki jo je hotel posiliti, vzel sm steklenico in ga udaril nato pa še uporabil pesti . Punca se je predstavila in jst njej dolgo sva se pogovarjala toda ura je bila že 23.00 in jutri je bil prvi dan kolidža. poslovila sva se in odšel sem v hišico.ker sm meu s sabo PSP sm ga mal še igral pol pa sm šeu spat. kmalu je budilka zazvonila. oblekel sm se in se odpravil na kolidž...
01. avgust 2010
nextam večer
01. avgust 2010
u25553
u25553
next
01. avgust 2010
kolidiž se napiše ne kolidž
01. avgust 2010
next
01. avgust 2010
jst bom pisal kolidž