Forum
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
Jas sem Katarina, lahka me kličete Katy! V zgodbi pa sem Naty
V tej zgodbici nastopajo:

moja bff Ellie:

moja druga bff Sarah:

Moj prijatelj Nick & Michel:
(Nick):

(Michel):

Moja mami (Annie):

To so moji sovražniki, ki me hočejo ločiti od fanta, ki ga bom mela:
Po vrsti od leve proti desni: Sheryl, Betty & Harry:

To pa sem jaz:

Z mami živima v tej hiši:

Vmes je nekaj stranskih oseb, slike so fejk - zgodba izišljena!!
Nekateri deli bodo krajši drugi daljši, za vsak del potrebujem več NEXT-ow! Zato pls oglašujte po chatu, profilih,.... če oglašujete druge teme na to temo prosim tudi nexta-jte! Tnx
Upam, da vam bo zgodma všeč!!

Boš čim bolj redno nextal/a to zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. julij 2012
next
14. julij 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
še 3-nexte
14. julij 2012
u69332
u69332
next
14. julij 2012
next
14. julij 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
še 1-next pa pišem zgodbo 1.del
14. julij 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
Dans next-am čeprov še manjka 1-next, ker pol next-am jutr pol pa nasledni Ponedelk, ker ta tedn ne morem!!

Vse se je začelo na počitnicah pri moji bratranki Amandi, ki je 2-leti starejša od mene (15):
To je njena družina Amandi je spredaj levo:

Bili smo na morju tam pa je biv tudi zelo lep fant s katerem sma kmalu postala prijatelja to je biv Nick! Nick mi je povedal, da je živel v Parizu ampak se letos seli v London! Jaz pa sem bila zelo vesela saj sem jas tudi živela v Londonu, povedal pa mi je tudi, da gre na isto šolo kot jas bil je isto star kot jaz. Z Nickom sva postala Bff in tako se veliko časa na počitnicah tudi družila! Zvečer sem klicala moji Bff Sarah & Ellie in jima povedala vse, kar se mi je zgodila in koga sem poznala, kaki je,...... Nick mi je dal tudi svojo telefonsko. Bilo je konec zadnjega tedna počitnic in mogla sem se vrnit nazaj v London poslovila sem se od bratranke in Nick-a. Ko sem prišla domov sem bila zelo vesela, ker sem končno spet videla mamico in kupila mi je veliko kul stvari in oblačil za naslednji razred! Zvečer sem odšla spat še prej pa sem poklicala Nick-a in mu rekla lahko noč.
6.00h trrrrr, trrrrr..... Pa ne spet ta bedna budilka noo! Nič mogla sem vstat in se pripravit za šolo, pojedla sm zajtr, se oblekla in odšla proti šoli. Med potjo sem srečala Nick-a biv je tak čeden, da sem ga htela, kar polubit ampak.. Čakaj! Sej sma samo Bff! Kmalu sma prišla v šolo.
To je naša šola:

Nato sva šla v razred.
Naš razred:

Prva ura je bila, kar vredu, med odmorom sva se na hodniku z Nick-om pogovarjala nato pa so prišle naše 3 zlobe, ki sovražijo vse, ki ne držijo z njimi in začele govoriti: Uuu... mladi parček.. kis! Potem pa je Nick rekev, da sva samo Bff in da ga briga kaj mislijo o naju! Nato so odšli. In potem pride naša učiteljica, ki je drugače vedno urejena in rada pomaga pri učnih stvareh, kar pa se tiče drugih stvari pa vedno drži z Sheryl, Betty and Harry-jem našimi zlobami! Po koncu pouka sva z Nick-om odšla na sladolet nato pa je rekev, če greva v kino in sva odšla. Gledala sva ful dobri film: Angeli v mestu! Med filmom sva jedla kokice in nekajkrat sva se primila za roke, ko sva hotela vzeti kokice potem sva se samo pogledala in nasemjala! PO koncu filma sem se mu zahvalila, da me je peljal gledat film in, da je bil film ful dober! Potem sva se objela in odšla vsak domov. Doma me je čakala mam z kosilom in me vprašala kod sem hodila pa sem ji povedala, kar po resnici potem je bilo v redu! Zvečer sem si pisala na fb-ju z mojima Bff kaj se je zgodilo vse danes!
To je biv naš pogovor: Naty (jaz) - j, Ellie - E, Sarah - S:
J: oj punci
E, S: oj
J: kako?
S: kar dobro tnx
E: vredu
J: punci ne ugotovita kaj ej bilo danes!!
15. julij 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
E, S: kaj, kaj?
J: V šoli je Nick utišal naše zlobe! Po koncu pouka pa sva šal v kino, med filmom sva se nekajkrat primila za roke.......
E: Oo kok lepo
S: kul, daj mogoč naredi kej, cute ti je, fajn ti je ko te je primu za roke.... nared kj pa včasih pejta kam na samo zihr je tut on u tebe,.....
J: umm, nevem...
S: dja no grem stavit da ti nebo žal!
J: Bom vidla no punci morm it, čaw se slišimo kj!
S, E: čau

Za nadaljevanje rabim 4-next-e! Pišem jutr al pa popovdne!
15. julij 2012
u98501
u98501
next
15. julij 2012
u98501
u98501
3x next
15. julij 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
klara nemorš tokrat dat next za 1x
Lahka pa oglašuješ da dobim nexte čim prej ker jutr pišem pol nebom mogla do ponedelka spet ko grem na morje
15. julij 2012
bruham na tvojo zgodbo lol
16. julij 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
sorry, če ti kj nepaše pa ne brat ane
16. julij 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
pls tiste ko next-ate tut oglašujte še zmeri rabim 3-nexte prej nebo nadaljevanja!!
25. julij 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
pls next-ite!
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
še 2 nexta pa nextam
13. avgust 2012
Light_It_Up.420