Forum
тα ѕтяη נє ρσѕνєčєηα єηι ιη є∂ιηι мσנι вƒƒ ★dreαмlαɴd★
Naredimo presenečenje!:
~∂α тσ נє z∂αנ тσ gяє ѕє zαтσ ∂α вι נι υѕι ρσνє∂αℓ кαкι ρяנαтℓι ѕмσ zηנσ ιη נσ ѕρяανℓ ν вσℓšσ νσℓנσ тσ נє тємα ƒяσм ѕα∂ тσ нαρρу ρℓιz ѕσ∂єℓנυנтє
ne se kregat in še neki
PRAVILA!:
~∂α вσ тσ яєѕ ρяєѕєηєčєηנє נι ηє ѕмєтє ρσνє∂αтι zα тσ тємσ.
~ρσναвιтє ρяιנαтєℓנє ∂α נσ ∂σ∂αנσ ιη ѕραмαנσ ρяσƒιℓ νєη∂αя ρσνєנтє נιм ∂α ηαנ ηє ρσνє∂σ zα тσ тємσ ѕαנ נє тσ ρяєѕєηєčєηנє
~čє вι тυ∂ι νι нσтєℓι ρяєѕєηєтιтι кαтєяσ σѕєвσ кι נє žαℓσѕтηα ρσтєм σѕтαηє ѕαмσ тσ ∂α ριšєš мєη ηα ѕρσяσčιℓ ιη ρσνєš кαкσ נι נє ιмє ηα ιgяαн
Ko bomo koga presenetili sm pišete:
npr napišite lepe besede pišite use kar želite pomagejte mi osrečiti ljudi! med tem pa spoznajte prijatelje in se neizmerno zabavajte
Začnimo zdaj!

Želiš osrečiti žalostne ljudi ki jih tišči ali skrbi?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. januar 2013
Uredu da boste vedeli kaj ji naPISATI
bom začela jaz

Darlin' moj ★dreαмlαɴd★
rtm no use kr teže teži sej veš no use bo okei Vsi te mamo radi ne zmen se za tiste k ti težijo življenje je zabava.Upam da se kmalu vidva in Nikol ne bom pozabla najinih skupnih dogodkov.Najrajš te mam nvm kaj bi brez tebe B.F.F zato brez skrbi upam da ti te tople besede ogrejejo srce in prepodijo slabe misli v zvezi z bolnico. Za razvedrilo ti pošlem 6 strani spamov! :**
21. januar 2013
u119431
u119431
No še jas!
★dreαмlαɴd★ : Ti si oseba, ki sem te spoznala na igrah 123 !!! Ful si vredu, zabavna,prijazna!!! In si prava prijateljica! In ne spreminjaj se! Vse besede, ki jih je povedala ★вeαυтylαɴd★ je imela prav! Nebodi žalostna, ostani taka! Kr taka si najboljša taksna kot si! ;* rtm!!! taaajda
22. januar 2013
Radi tee mamo!!
22. januar 2013
u119431
u119431
mhm
22. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg