Forum
To je nova moja nova zgodba. Nov del dobite vsako nedeljo. Uživajte!
Zbudila sem se v vroče poletno popoldne. Zavesa na oknu je migljala. Torej je bil spet ta veter. Namreč živim v Piranu in tukaj so pogosto burje. Sem Lara stara sem 15 let in čez en mesec grem v turistično srednjo šolo v Portorožu. To me veseli. Imam starejšega brata, s katerim se razumeva zelo dobro. Tudi njega veseli turizem. Star je 21 in hodi v 2 letnik turističnega faksa v Portorožu. Oče je poslovnik in je precej doma. Mami pa je poslovnica in pogajalka z drugimi državami, tako, da je ni veliko doma. Sončni žarek v mešanici z sunkom vetra me je predramil iz razmišljanja. Vstala sem in pogledala skozi okno hiše. Naša hiša stoji v centru mesta in mam odličen pogled na kip v sredini. Tam se zbirajo otroci še posebej pa dijaki. Oblekla sem se v oprijeto majico in odkorakala proti bivšim sošolcem. Oblečene sem imela kratke hlače in neki dijaki so žvižgali za mano. Bedaki. Se punca ne more sprehajati brez da bi ji kdo žvižgal. Mislim , da je to zato tako ker sem velika , suha in imam kar velike prsi.
»Kako ste družba?« sem jim že od daleč zaklicala.
13. februar 2011
next!
13. februar 2011
neXti
13. februar 2011
u35439
u35439
Next
13. februar 2011
u27658
u27658
jo bom brala sam piš naprej
pa ne pozab na Mrtva med živimi ;D
16. februar 2011
»O, Larika. Kako si?« mi je zaklical Marko , da tudi meni gre na živce če me tako kličejo.
»Marko !!! Sem ti rekla da me ne kliči tako!« Skupina dijakov, ki mi je prej žvižgala, se je začela smejati ko sem ga nahrulila. Obrnila sem se in jih grdo pogledala.
»No, no Larica ne razburjaj se tako.«
»Marko!!«
»Okej , okej. Sem že nehal. Saj veš da te imam rad.« Marko je bil vame zaljubljen že od petega razreda. A meni je bil kot najboljši prijatelj.
» Kam gremo danes?«
»V Tequilo?« so mi skupno odgovorili
»Ja! Tam si itak najboljši žuri. Kdo nastopa?« Tequila je bil podnevi bar ponoči disco.
»Kingstoni.« je veselo povedal Miha. Miha je bil zelo vredu fant. Družila sem se z 5 fanti. Izgledalo je kot da si me delijo. A so bili vsi moji prijatelji.
» Laaaaariiicaaaa! Kosiiiiloooo!« je mami zaklicala skozi okno.
Jezno sem se obrnila in zaškrtala z zobmi: »Fak«
»Čaw družba!« vsakega sem objela in jim želela lep dan.
»Larica, a mi pa ne dobimo objema?« so me jezili debili iz srednje šole.
»Spizdite mi iz pred oči. Me štekaš?«Zasmejali so se. Jaz pa sem razburjena odhitela v hišo.
Da prav ste ugotovili. V centru se ponavadi zbirajo le fantje. Fantje in jaz.
21. februar 2011
u34817
u34817
next
21. februar 2011
nexxti
21. februar 2011
u27658
u27658
next
21. februar 2011
Odkorakala sem v hišo. Na mizi je čakala dobra pečenka z rižem. Rada sem imela hrano.
Omamno je dišalo in vedela sem, da mami spet ni doma saj je kuhal oče. Oče kuha super.
»Kje je mami?« sem vprašala z zanimanjem.
»Na Nizozemskem.« je umirjeno rekel oče. Z kristalnimi kozarci smo z vinom nazdravili na našo družino. Prileglo se je. Bilo je vroče in klimatska naprava se je zopet vklopila. V miru smo pojedli kosilo.
»Oče, z Laro povabljena k Klemnu na njihovo jahto.«
»Zakaj ne greste z našo jahto?«
»Ker smo se zmenili da gremo z njihobo.«
» Dobro. Kdaj pa odrinete?
»Jutri zvečer.Za kako dolgo pa?«
»Za dva tedna.«
»Seveda lahko gresta.« Jupii sem si mislila.
Odšel je iz kuhinje in prinesel svojo denarnico. Vsakemu je v roko stisnil 3 tisoč evrov.
»Hvala« sva rekla naenkrat. Spogledala sva se in nasmejala.
18. marec 2011
u39401
u39401
next 3 tisoč €?? wow bogataši!!
18. marec 2011
ja pa ena zgodba pa more bit na začetku popolna da se lahko slabo konča ane * ?
18. marec 2011
Nextii
18. marec 2011
next !!
18. marec 2011
u27658
u27658
mene pa zanima: a to sta z bratom povablena na uno jahto??
drgač pa nexti
19. marec 2011
da z bratom sta povablena
22. marec 2011
u27658
u27658
ok kdaj boš pa nextala?? ;D
24. marec 2011
»O, Marko super! Kako sem vesela!«
»Hotel sem te presenetiti.«me je prijazno pogledal.
Pogledala sem na uro. Morala sem se iti urediti. Zaprla sem se v garderobo. Nisem našla nič pametnega.
»Oči. Danes zvečer gremo ven in nimam kakšne obleke.«
»Rabiš denar in prevoz?«
»Samo denar.«
V roko mi je pomolil dvakrat po petsto evrov. » Še za zvečer.«
»Hvala.«
Stekla sem pred hišo in videla moje prijatelje sedeti v senci.
»Greste z mano po obleko?«
»Da seveda.«
In smo šli. Oblačila sem se v vse obleke in oni so me le gledali in odkimavali. Oblekla sem neko rdečo obleko in se pogledala v ogledalo. Vaaav! Kakšna lepa obleka.
Stopila sem iz garderobe in si so me pogledali od pet do glave in veselo požvižgavali.
Peter je stopil k meni in mi dal ljubčka na ličko in me rahlo klofnil po riti. » Tako boš zapecala vsakega tipa. Če jaz nebi imel Tima bi se kar zaljubil vate.« Da Tim in Peter sta bila geja. Mene to ni motilo. Torej vedno sem se družila z Markom, ki je zaljubljen vame že od 5 razreda, Mihom, ki je vredu fant in brat od bratovega sošolca, Tim in Peter sta geja in z Samom ki ima prelepo sestro. Skupaj smo odšli domov. Jaz sem se uredila in odlšli smo na zabavo. Precej fantov se je oziralo za mano.
02. maj 2011
Nexti
02. maj 2011
u50067
u50067
next!
12. junij 2011
u50067
u50067
next!
13. junij 2011
u50067