Forum
u104656
u104656
Odločil sem se da začnem pisati o ljubezenskem trikotniku.
Sarah je bila na počitnicah pri babici, saj je teta odšla na službeno potovanje. Sarah je pri 10 letih izgubila mati v prometni nesreči. Pri 15 pa še očeta. Čez 1 mesec bo postala polnoletna. Nažalost bo takrat še vedno pri babi ki je na drugi strani države zato ne bo praznovala rojstnega dneva s prijatelji. Bila je potrta. Vedela pa je tudi da sta v tem mestu pokopana njena mati in oče. Sarah je tistega dneva v dnevnik napisala:
Dragi dnevnik!
Zares si ne želim biti tu. Rada bi bila doma. Tu nikogar ne poznam. Najhuje pa je da me ta hiše preveč spominja na mati in očeta. Tu sem čisto sama.
Odločila se je da bo odšla pogledat groba matere in očeta. Ko je prišla do pokopališče so se ji solze ulile.
Kar naenkrat se je dvignila megla. Priletel je krokar. Solze so ponehale. Obšel jo je strah!

Naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. avgust 2012
u101791
u101791
next
23. avgust 2012
u101791
u101791
dober začetek
23. avgust 2012
u104656
u104656
Odločila se je zapustiti pokopališče. Tekla je stran in se zaletela v fanta. Živjo jaz sem Hary.

Živjo je z strahom v glasu odgovorila Sarah.
Slika Sarah

Kako ti je ime? jo je vprašal Hary
Sarah sem! Sarah Stand! In ti?
Hary! Hary Sealw!
Prvič te vidim tu. Si nova?
Ne tu sem ker je teta odšla na službeno potovanje. Tu imam babico. Naj ugibam ji je odgovoril starši so ti umrli! Ja kako si vedel? Videl sem že grob z istim priimkom. Ja žalostna zgodba. No ne razpravljajva o tem. Greš jutri na sladoled? Ja z veseljem. Me veseli da sva se spoznala mu je odgovorila. Torej jutri pri slaščičarni Zvezde ob 14:00 je rekel. Kaj praviš? Jaz sem za je odgovorila Sarah. Odšla je nazaj k babici z zaljubljenimi očmi.
23. avgust 2012
u101791
u101791
next
23. avgust 2012
u104656
u104656
......................................................Sarah.......................................................
Zvečer nisem mogla zaspati. Najprej sem videla sliko mojih staršov in sem jo obrnila narobe, saj mi gre na jok če jo vidim. Nato pa sem še pol ure mislila na Harya. Nato sem končno zaspala. Vstala sem ob 12:00. O joj. Čisto sem pozabila na čas. No raje si grem pripravit zajtrk (pozni zajtrk). Ob 12:30 sem si šla ogledat del nanizanke. Ob 13:30 Sem si šla na comp ogledat kje leži slaščičarna Zvezde. Odpravila sem se. Opazila sem Harya ki me je čakal.
.....................................................Hary.......................................................
Zbudil sem se že ob 8:30. Nikoli se ne zbudim tako zgodaj. Grem pogledat del nanizanke in ob tem bom pojedel palačinke. (Nanizanka je ista kot tista ki jo je gledala Sarah). Nato sem pogledal še film saj sem se zelo dolgočasil. Končno je ura 13:30. Čas je da se odpravim. Usedel sem se in čakal 5 minut. Pomislil sem že da je ne bo. Končno jo zagledam.
....................................................................................................................
Živjo si le prišla je rekel Hary. Ja tu sem. Kakšen sladoled boš? Jaz častim. O hvala jagodnega prosim. 2 jagodna sladoleda prosim je rekel Hary natakarju. Hary je rekel Sarah: Tu v tej šoli se v našem razredu dobimo vsak teden tudi jutri se bomo. Kaj praviš prideš? Seveda z veseljem je odgovorila Sarah. Prav jutri pridem pote. Pojedla sta sladoled in si izmenjala Facebook imena, telefonske številke in naslove hiš. Sarah je komaj čakala naslednji dan. Tako kot včeraj.
..............................................................Sarah...............................................
Sarah je komaj čakala naslednji dan. Tako kot včeraj. Zdaj imam dokaz. Res sem zaljubljena v Harya
..........................................................Hary..................................................
Hary je komaj čakal naslednji dan. Tako kot včeraj. Zdaj imam dokaz. Res sem zaljubljen v Sarah.
....................................................................................................................
Nextam?
23. avgust 2012
u99383
u99383
kok dobra zgodba next nujnooo ! Pa a lahko ti eš mojo prebereš ?http://www.igre123.com/forum/tema/najhujsi-sovraznici-potem-pa-najboljsi-prijateljici/40498/
23. avgust 2012
u104656
u104656
Seveda bom prebral. Ideje sem vzel iz vešč zgodb filmov... Aja naj nextam ali ne?
23. avgust 2012
u104656
u104656
več*
23. avgust 2012
u99383
u99383
Ja next seveda!!!
23. avgust 2012
u104656
u104656
Jutri nextam.
Pa imam prošnjo. Če vam je zgodba fajn jo prosim priporočite drugim ker bi rad čim več bralcev.
23. avgust 2012
u104656
u104656
Mi je bilo malo pa sem se odločil že zdaj pisati naslednji del.
Del je posvečen vsem bralcem.

Ura je odbila 10. Nato je pri vratih pozvonilo. Bil je Hary. Živjo si pripravljena spoznati moje nove sošolce? Seveda sem mu je odgovorila. Dobro samo 5 minut hoje je od tu. Dobro potem pa pojdiva. Prišla sta. Hary je rekel: No živjo kolegi to je moja prijateljica Sarah. Sarah spoznaj Mikeya

Lucy

In še Roberta

Robert je moj najboljši prijatelj.
Sarah se je počutila čudno ko je pogledala Roberta. Kaj je to? Metuljčki v trebuhu. Kaj se dogaja z mano. V 2 letih nisem našla ljubezni zdaj pa v 3 dneh dva? To je zelo čudno
Anketa
A) Next
B) Nehi pisat
23. avgust 2012
u99383
u99383
A( takoj next!!
23. avgust 2012
u104656
u104656
Hary je Sarah pospremil domov. Sarah se je na poti spomnila : Hary imeti moramo zabavo. Zabavo? Tu je zabava le za konec šolskega leta! Sarah mu je odvrnila: Joj zdolgočaseno mesto raje se zabavajte kot da nergate. No prav a le če mi jo boš pomagala prirediti ji je odgovoril.
Prav a kje bomo praznovali je vprašala Sarah. V vili mojega očeta!

To bo zabava v kopalkah. je še rekla Sarah in odšla domov.
Malo kasneje nadaljujem
24. avgust 2012
u99383
u99383
Next!!Nujno!
24. avgust 2012
u104656
u104656
Nextam za Hannahh
.......................................................................................................................
Ob 16:00 je Sarah prišla do Harya in skupaj sta odšla do vile. Napihnila sta balone pripravila hrano glasbo... Ob 20:00 so prišli gostje. Najprej se je samo klepetalo nato pa je Robert vzel mikrofon in rekel: Vsi v bazen! Slišal se je samo čomf. Kasneje smo bili že vsi totalno mokri. Nato je do Sarah stopil Hary in ji rekel da je jutri sam doma in bo povabil Roberta da spečejo pico. Vprašal je če bi prišla tudi ona. Sarah je seveda rekla DA.
24. avgust 2012
u104656
u104656
Naslednjega dne je Sarah vstala in se odpravila k Haryu. Sarah ga je vprašala kje je Robert. Povedal ji je da pride čez 5 minut in res je kmalu pozvonilo. Začnimo so rekli in packali nekaj podobnega testu. Testo pustimo vzhajati. Pogledali so malo filma nato pa vzeli valjer in povaljali testo. Na pico so dali sestavine in jo dali v pečico. Robert je šel gledat film, Sarah in Hary pa sta počistila kuhinjo. Nato sta se objela. In prišel je njun pri poljub. Bila sta začudena in hkrati vesela.

Nato so vzeli pico, jo pojedli, pogledali še film in odšli. Na koncu dneva jo je poklical Robert. Povabil jo je da bi šla na Kokakolo.
24. avgust 2012
u104656
u104656
Naj nextam?
24. avgust 2012
u99383
u99383
jaaaa next!!
24. avgust 2012
u99383
u99383
Evooo pišem next jaz imela sem dovoljenje od klančar!!Bere naj jih čim več!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Potem pa sta odšla ven na pijačo.Pila sta coca-colo.Ojej,ma ne to ne da sem v oba zaljubljena samo v enega bi morala biti in kdo je to?Harry je tako luškan in nevem nooo!!Okej pa pejmo k robertu!Ko sma se srečala sma se pozdravila bilo mi je nakako lepo in metuljčke sem čutila v trebuhu!Ok pozabi no Sarah sem si mislila!Potem ko sma prišla iz gostilne sma šla še v park malo.Pogovarjala sma se o vsem mogočim.Biloo je zeloo zabavno z njim preživeti teh 2 uri.potem sem šla domov.Doma sem šla malo na FB in dodal me je Harry bil jo gor in em kliknil!
h-harry j -js
H-Ojlaa!
j-oii
h-kok si Sarah?
j-Dobr no pa ti?
h-Okej sm oz super!
j-No morm jit jest sm lačna..
h-okej uživejj
-Hvala dijo!
h-adijo!
Šla sem jest.Skuhala sem si testenine...

Potem pa je bial ura 9 zvečer.Šla sem v posteljo in brala knjigo

po eni uri sm zaspala......Next??
24. avgust 2012
nova bralka next!
25. avgust 2012
u104656
u104656
Za novo bralko Unknown Nextam
..........................................................................................................
Zvečer me je tlačila mora. Sanjala sem da sta Hary in Robert odšla. Še sreča da sem se zbudila. Pojedla sem še nekaj bombonov čeprav sem se odločila za dijeto. Nato me je poklicala Lucy. Rekla je da naj pridem v klet. Torej sem odšla. Odprem vrata kleti in kar naenkrat se prižgejo luči. Presenečenje! Vsi so stali okrog torte na kateri je pisalo : Dobrodošla nova naseljenka
https://www.google.si/imgres?um=1&hl=sl&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:en-USfficial&biw=1600&bih=765&tbm=isch&tbnid=ubmO7w1iCHIzRM:&imgrefurl=https://foodloversodyssey.typepad.com/my_weblog/2010/12/torta-setteveli-chocolate-hazelnut-birthday-cake-from-palermo.html&imgurl=https://foodloversodyssey.typepad.com/.a/6a010536a07d60970b0148c697a40b970c-800wi&w=500&h=500&ei=D3M4UNLFH8Tj4QSSoYGIBw&zoom=1&iact=rc&dur=244&sig=101104036880273249092&page=1&tbnh=120&tbnw=156&start=0&ndsp=34&ved=1t:429,r:11,s:0,i:169&tx=122&ty=70
Tam so bili vsi ki sem jih spoznala v zadnjih dneh. Malo smo še poklepetali plesali in take stvari. Nato pa je bila že noč in smo se poslovili.
......................................................................................................
Next?
25. avgust 2012
u104656
u104656
Slike so zaštekale. Morala bi biti samo ena slika ki je ta
[img]http://foodloversodyssey.typepad.com/.a/6a010536a07d60970b0148c697a40b970c-800wi[/img]
25. avgust 2012
u99383
u99383
A lahko dam aj znext ali ne..??
25. avgust 2012
u104656
u104656
Ja lahko nexstaš Hannahh
25. avgust 2012
u99383
u99383
Hvala bom kmalu =))) sedaj bom začela
25. avgust 2012
u99383
u99383
Ko smo se poslovili sem odšla domov.sPET SEM zaspala.A takratz sem se zbudila ob 9h zjutraj.Bila sem zaspana od sinoči.Za zajterk nisem nič jedla samo kavo sem si skuhala.Saj se mi nič ni ljubilo jest.Potem sem poklicala Lucy če greme na pijačo.Rekla je ja pojdiva!Pile smaorite....
Oprostite za kratek next samo se mi nekam mudi.... =)
Pa a next?
25. avgust 2012
Next pa pls če berete mojo zgodbico http://www.igre123.com/forum/moje-teme/

sry k oglašujem

Next ;D
25. avgust 2012
u104656
u104656
Ulegla sem se na posteljo da bi malo razmislila o Haryu in Robertu. Odločila se je da bo povabila Harya k sebi domov naslednji dan pa še Roberta. Poklicala je Harya. Prišel bom čez 5 minut ji je odgovoril. Ko je prišel sta se zaprla v sobo in poljubljala. Nato pa sta šla v lokal. Popila sta sprite in se vrnila domov. Nato sta si drug drugemu zapela pesem. Hary je zapel Sarah

Ona pa njemu

Nato sta se še pogovarjala
S-Sarah H-Hary

S- Ljubim te.
H- Jaz tudi tebe.
H-Bi bila moja punca.
S-Ja. Končno si vprašal.

Nato sta se še poljubila ter se nato poslovila
25. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg