Forum
Zdravo!
Jaz sem nika!Povedala vam bom zgodbo ko sem začela na novo.Stara sem 17 let imam 3 prijateljice marijo,valerijo in veroniko.Zaljubljena sem v fanta ki je zaljubljen v največjo piflarko na šoli sploh nevem kaj mu je všeč na njej ampak imam pa tudi oboževlca matica ki je že 3 leta vame.Imam seveda mamo majdo in očeta miha.Imam tudi mlajšega brata milana in starejšo sestro matejo.
Kasneje dodam slike sedaj sem dala le malo opisa

Ali naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. maj 2011
Trenutno še ne morem dat slike in bom napisala en del.
1.del
Zjutraj me je zbudiala mama ki me je klicala k zajtrku jaz pa bi najraje še spala in spala ampak sem vseeno vstala.Ko sem prišla dol v kuhinjo mi je mama povedala da je ura 7.00 avtobus pa odpelje ob 7.30 pohitet bo treba.Hitro sem popila mleko umila zobe si uredila frizuro in oblekla.Ko sem odšla od doma je bila ura 7.25.Komaj sem še ujela avtobus in sem se usedla odzadaj(kjer so 4 sedeži)k svojim prijateljicam začele smo se pogovarjati.(J:jst,V:veronika,Va:valerija,M:marija)
M:Nika,nika spet si skoraj zamudila(bilo je že malo v navadi)
J:Joj no marija če bi pa ti bi blo pa vse ok!
Varosim ne se prepirat!
Vpremenimo temo prosim.
J:Naj jo izbere marija.
M:Okej,pa klepetajmo o nejcu(moja ljubezen)
J:One ne ne samo o njem ne!
Vedi 3.sedeže pred nami z janom(frend od nejca)
J:Vsaj dobro da ne z jano!(njegova ljubezen)
Ko sem to rekla je avtobus pripeljal pred šolo.Prvo uro je bila zgodovina nato pa matematika po matematiki je bila malica.Ko sem pojedla malico sem šla do svoje
omarice notri sem našla pismo pisalo je:

Ojla bejbi!
Vrjetno že veš kdo ti piše ampak rad bi te vprašal če bi bila moja punca?Odgovor mi pusti v omarici ali pa mi ga sporoči na moj telefon.
Tvoj matic

Oh ja spet ta matic seveda sem mu dala pismo v omarico na katerem je pisalo:NE MISLI NAME IN MOJ ODGOVOR JE:NENENENE!!!.
Upam da ga bo to ustavilo ampak po pouku....
14. maj 2011
Upsi smeški tam pri:
Va je P
Pri prvem V S
In pri drugem V pa tudi S
14. maj 2011
Vidim da nihče ne bere.Če do srede ne bo vsaj enga nexta ne bom nadaljevala
14. maj 2011
Nihče ne bere mojih zgodb na splošno in kot kaže ste tudi to zavrgli.
17. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg