Forum
u29669
u29669
Zgodba bo govorila o pč eni navadni punci z imenom Jade. Pr 11 letih je že zvedla d je ful bulana.
Pol k je pa stara 14 se pa zgudi še neki hujšga..zve d bo če 2 mesca umrla..in pol začne uživat u lajfi itd...

Ime mi je Jade in stara sm 14. Mam bff Josefine (Josy). Nikol u življenji še nism mela fanta..Em sm bolj piflarski tip človeka in zaupam samo Josy. In na 14 rojstni dan se mi je zgodil neki hudga..

Napišem:
jaa..
nee..o bed
nwm..
08. oktober 2010
u29669
u29669
em zmotla sm se gor: d bo čez 1 mesec umrla*
08. oktober 2010
next
08. oktober 2010
u27744
u27744
ja dj next!
08. oktober 2010
u29669
u29669
okej bom kr mi je dc ful xD
08. oktober 2010
neext
08. oktober 2010
u29669
u29669
Zbudila me je budilka...zavzdihnila sem in počasi ustala. Pogledala sem se v ogledalo in frizura je bila polom.. Hitro sem se uredila in odšla na zajterk. Z svojim kolesom sem se odpeljala v šolo..tam je biu še eden navaden dan. V šoli so me vsi zmerjali z grdo piflarko, kar sem tudi bila..No seveda je bila Josy vedno obdana s fanti. MENE NIKOLI NISO PREVEČ ZANIMALI..čeprav sem učasih kakšnega pogledala xD. Tako so dnevi minevali..in ostal je še eden dan do mojega br-dayja. Praznovali bova sami z Josy.
Zbudili so me neki znani piski, vendar to ni bila budilka...Na pol sem odprla oči in zagledala da sem v bolniški sobi..Oh ne sem zastokala..pa ne ravno danes. Že od svojega 11 leta sem hudo bolana zato se večkrat znajdem tu..V sobo je vstopila Josy...Pogovarjali sva se dokler ni prišel zdravnik z mamo. Mama je jokala..Zravnik je začel počasi, sočutno govoriti: Jade..nwm kako ti naj to povem...
08. oktober 2010
neext
08. oktober 2010
nexxtt
08. oktober 2010
u29669
u29669
Mislila sem si spet kakšna operacija ali kaj podobnega..Vendar je rekel takole: Jade bolezen vpliva na celo telo zato ti organi odpovedujejo..nič več ti ne moremo pomagati čez 1 mesec boš..boš.. Kaj bom sem vprašala s solzami v očeh?? Jade mrtva boš...je končno izdahnil. V obraz sem postajala rdeča, modra začela sem se dušiti..in kar naenkrat me je zmanjkalo..Zjutraj sem se zbudila spočita..no ja..še kar. Jokala sem čez cel dan Josy pa me je tolažila...Po nekaj dnevih sem lahko odšla domov..smilila sem se sama sebi..in se pogledala v ogledalo..bila sem kot živi mrtvec...Rdeča okoli oči in bleda v obraz. Na radiju so vrteli neko pesem..live your life ali nekaj podobnega..Tako sem vstala iz postelje, se namazala z make-upom in rekla mami: jas grem v trgovino nakupovat..Mami se je strinjala s tem da rabim oddih in me poslala v trgovine..Nakupila sem si veliko modernih oblačil, ki jih nikoli prej nisem nosila..Pred seboj sem zagledala frizerski salon..Hmm..Pomislila sem in se odločila za novo moderno pričesko..Zgledala sem super..
08. oktober 2010
nextt
08. oktober 2010
u24232
u24232
exttttttttttt
09. oktober 2010
u28952
u28952
dobra je sam je nom brala ker si mi napisala da je moja bedna
09. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani