Forum
....................................................
29. april 2014
PISALO SE JE LETO 315.TEDAJ SO ME SPREMENILI.NISEM VEDELA V KAJ,ŠE ZDAJ MI NI POPOLNOMA JASNO.STARA SEM BILA 17 LET.V TISTIH ČASIH JE BILA TO IDEALNA STAROST ZA POROKO.ZA MENE SO TUDI IMELI ŽENINA.BIL JE ČEDEN,UGLAJEN,BISTER.....AMPAK NJEGOV KARAKTER PA NI BIL ČISTO DOBER.ON ME JE SPREMENIL.ON IN NJEGOVI PRIJATELJI.TEGA SE NA ŽALOST SPOMINJAM.BIL JE DAN PRED NAJINO POROKO,RAVNOKAR SVA SE SPOZNALA.PELJAL ME JE V GOSTILNO,TAM SO BILI NJEGOVI PRIJATELJI.SKRATKA POZNO V NOČ SO ME PELJALI V BLIŽNJI GOZD IN ME ZAKLALI.MENDA JE BILO ZARADI NEKEGA OBREDA.TA OBRED PA NI DELOVAL PO NAČRTU.KO SEM SE ZBUDILA JE BILO JUTRO,NISEM VEDELA KOLIKO ČASA JE MINILO,EN DAN,EN TEDEN,MESEC...POČUTILA SEM SE ČUDNO,POČUTILA SEM SE BOLJŠE KOT SEM SE KADARKOLI PREJ.IN NISEM MOGLA VERJETI,DA SO ME TI PRASCI PUSTILI V GOZDU, DA BOM ZGNILA,KOT KAKŠEN KOMPOST!
ZAČELA SEM HODITI IN KOT V BLISKU SEM BILA NEKJE DRUGJE,NISEM IMELA POJMA KAJ SE DOGAJA,SAJ NASLEDNJE SEKUNDA SEM PRISTALA V JEZERU.PRIPLAVALA SEM VEN IN ZAČUDA NISEM BILA NEKJE DRUGJE,BILO JE KOT,DA BI TELEPORTIRALA.
KO SEM POGLEDALA SVOJ ODSEV V VODI SEM ZGLEDALA DRUGAČNO...BILA SEM LEPA.MADONIŠ ŠE JOŠKE SEM LEPO VELIKE IMELA.OČI NISEM IMELA ZELENIH,AMPAK KRISTALNO MODRE,LASE PA SEM IMELA TEMNE,DOLGE,GOSTE IN MALCE SKODRANE PROTI KONCU. TISTI TRENUTEK SEM NAREDILA KAR BI VSAKA PUNCA NAREDILA - ZGRABILA SEM SE ZA JOŠKE,DA BI SE PREPRIČALA,ČE SO PRAVO-IN UGOTOVITE KAJ? NISO BILE UMETNE.ZGLEDALA SEM KAKOR SEM SI PREJ ŽELELA,DA BI ZGLEDALA.NEVERJETNO.AMPAK SEVEDA MOJI TRENUTKI VESELJA NISO DOLGO TRAJALI.TRENUTEK JE UNIČIL KAŠELJ.KAŠLJALA SEM TAKO DOLGO,DOKLER NISEM IZPLUVALA KRI,TA KRI PA JE BILA ČRNE BARVE...
29. april 2014
BILA SEM ČISTO WTF STARI!!??IN SPET SEM TELEPORTIRALA,AMPAK TOKRAT NEKAM TOTALNOMA DRUGAM.VIDELA SEM NEKO STVARCO,KI SE PREMIKA PO CESTI IN ENO NAPRAVO V KATERO LJUDJE GOVORIJO.SPET SEM BILA VSA WTF. POTEM PA SEM SPET TELEPORTIRALA IN PRISTALA SEM V JERUZALEMU.DA SEM BILA TAM SEM VEDELA PA SAMO ZATO,KER SEM VIDELA NEKEGA ČLOVEKA,KI OZNANJA BOŽJO BESEDO.BIL JE STRAŠNO PODOBEN JEZUSU.AMPAK TO PA SEVEDA TOTALNOMA NI MOČOČE,KER JEZUS JE ŽIVEL PRED 300 LETI.POTEM PA ME JE DOLETELO,DA LAHKO TELEPORTIRAM V PRETEKLOST.ČE JE BILA TO PRETEKLOST JE PA BIL TISTI KAOS PREJ MENDA PRIHODNOST..........
29. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg