Forum
Hellou.;3.Moje ime je Hannah.Zlo rada pojem,plešem.Treniram odojko in pa Hipp&Hop.Treniram tudi manjše otroke hip&hop.imam dvojčico Saarah.Sme kot bff.Imam pa tudi bff Jessico.
V moji zgodbi bom prpovedovala kako mi je moja bivša ''bff'' speljala mojo ljubezen.

Hanna

Saarah

Jessica

Boš bral/brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. marec 2012
Potrebujem vsaj 5 lajkov ali komentarjev da začnem.
23. marec 2012
nexttttttttt
next
next
next
nextttttttttttt !!!!!!!!!1
23. marec 2012
next
23. marec 2012
Biv je prvi šolski dan.Odšla sem v šolo.Med glavnimo dmorom sem šla na hodnik.Zagledala sem novega tipa.Sošolko sem uprašala ''kdo je to'' ona mi je povedala da se je preseliv iz Hrvaške v Slovenijo.v naš kraj.Povedla mi je da mu je ime Tilen.Zavedala sem se da mi je bil zelo,zelo všeč. Ko sem šla naslednjo jutro na avtobus je biv na avtobusu in usedla sem se bolj na sredini.Prišel je k meni in mi rekel,če se lahko usede zraven mene.Rekla sem mu da se lahko.Potemmi je rekel da sem zelo lepa in da sem mu všeč.A jaz ta dan nism hotela priznati da je tudi on meni sem mu rekla da on pa meni ni.Nato je rekel da če bi hodla.Ampak jas sem mu rekla NE.še danes nevem zakaj sem mu to rekla.Zakaj sem bila tako neumna.Sedaj mi je zelo žav.Ampak čez nekaj časa se je vse spremenilo......
nexxt??
23. marec 2012
uf nexttt =) kar tako naprejj
23. marec 2012
Hvaka.Bom nextaka j se mi bu dal
23. marec 2012
next
26. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg