Forum
Pisala bom zgodbico če je kaj narobe mi povejte če vam ni všeč mi povejte

Ali boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. julij 2012
Bilo je toplo poletno popoldne.Sonce je sijalo in se nasmihalo.Otroci so se brezskrbno igrali na igrišču brez znanja kaj se dogaja malo dlje od njih.Ker so bili ujeti v igro niso slišali pridušenega a glasnega poka v predoru pod avtocesto.Predor je napolnila ostra svetloba in nežni vonji starih knjig pomešanih s cvetočim travnikom.Ko se je svetloba polegla je na sredi predora stala ženska.Oblečena je bila v raztrgano in od blata umazano obleko.Imela je prelep obraz obdan s svetlimi lasmi.Na njenem obrazu si lahko opazil sled solz.V rokah je držala košaro iz katere je prihajal jok.Ženska je košaro položila na tla.V njej je ležala dojenčica .Ženska se je začela jokati.«Ne jokaj,saj bom kmalu prišla.Vse bo še vredu.Bodi močna.Vedno bom stabo v srcu in tvoj očka tudi.Oditi bom mogla.Ne pozabi na to kar si.Adijo Aleksandra!«
29. julij 2012
Vedno imam ene in iste sanje.Grad visoko nad oblaki temna senca,ki teče skozi gozd ki bi rada nekaj ulovila.Sanje so bile vedno zamegljene,ene in iste.A danes so bile nekaj posebnega.Nič ni bilo zamegljeno.Videla sem žensko,ki je objokana klečala ob truplu moškega.Čakala je nevem kaj ampak nekaj je čakala.Dvignala je glavo in me pogledala.Zdelo se mi je da mi je gledala v dno duše.Nekaj v meni je želelo da bi stekla do nje in jo objela a nisem.Ženska je stegnala roke in jih usmerila proti meni.Na njeni roki sem opazila isto znamenje kot ga imam jaz samo da ni bilo vesele in žalostne maske.Slišala sem zvok,ki se je kot lahen vetrič pozibaval v sobi.Vedno bolj sem ga slišala.«Aleksandra,Aleksandra,ALEKSANDRA!«Ženska se je približevala.Bila je bliže in bliže......«Aleksandra,ALEX!«Zbudila sem se.Začela sem globoko dihati še vedno pod vplivom sanj.Končno sem se začela zavedati okolice.Na postelji je ležala moja črna perzijska mačka Neli.Še vedno je spala.Obrnila sem se in zagledala Marto in Tineta.Smehljala sta se.Marta je v rokah držala veliko torto z 14 svečkami.«Oh ne!« sem žalostno vzkliknila. »Oh ja! VSE NAJBOLŠE ALEX!«
29. julij 2012

To je Alexandra
29. julij 2012
u50067
u50067
next
31. julij 2012
next.
31. julij 2012
še 3 nexte
14. avgust 2012
next
15. avgust 2012
next
26. avgust 2012
Next
28. avgust 2012
Zdelo se mi je,da se je moja nočna mora nadaljevala.Sovražim rojstne dneve,še posebej moje.Marta in Tine,moja krušna starša,bi mi rada že od mojega 12. rojstnega dne pripravila rojstno dnevno zabavo na katero bi povabila vse moje prijatelje iz šole.To se nebo nikoli zgodilo saj sem v šoli veljala za čudakinjo.Sem odlična učenka razen pri športu, ki je v našem razredu in na naši šoli najpomebnejša stvar.Najboljša sem pri zgodovini in tudi na jezike in računalnike se spoznam a to ni pomebno.Zaradi zgodovine sem še dodatna čudakinja.Kaj pa kulturne stvar? No peti si ne upam,sem preveč sramežljiva.Že samo razmišljanje o nastopanju pred celo šolo mi gre na bruhanje.Ker je poletje mi sošolcev ni treba prenašati.«Ne bodi takšna.Stara si 14 v deveti razred greš.Bodi vsaj malo nasmejana in malo vesela.«Ker sta mi bila že vsa ta leta kot starša jima ustrežem in se prisiljeno nasmehnem.«Tako je bolje zdaj pojdi pa dol.Imama presenečenje zate.«Še vedno zaspana se odpravim po stopnicah naše hiše.Ko pridem v dnevno sobo najprej vidim 13 daril in kovček. Na sedežni je sedela babica Lina.«Babi!«sem zakričala in se ji vrgla v objem.Babica je bila neglede na to,da je stara 65 trdoživa in močna.Njene suhe ustnice so poljubile čelo.«Oh moja mala čarovnica kako hitro rasteš.Ne morem verjeti da bom lahka čez 16 let,če bom še živa,postala prababica.«Babica se je zasmejala.Imela sem jo rajši kot karkoli na svetu.Pogledala sem v njene oči.Imela je modre kot morje in če si pobližje pogledal si v njih lahko videl zvezde.«Odpri darila dekle tvoj rojstni dan je.Vse najbolše.«
28. avgust 2012

to je tine

in to je marta
28. avgust 2012
Next
28. avgust 2012

babica lina
28. avgust 2012
next+nova bralka
28. avgust 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext clovek hitr + nora zgodbica ++ hahahahahHa sportna+++ rada te mam..:-)
11. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg